ثروتمندترین افراد موسیقی
موسیقی جزء هنرهایی است که افراد ثروتمند زیادی دارد که به واسطه هنرشان ثروتمند شده اند. ثروتمند ترین فرد در دنیای موسیقی سر پل مک کارتنی معرفی شده است که 730 میلیون پوند دارایی دارد.

معرفی ثروتمند ترین افراد موسیقی جهان

در هر قشر و شغلی افراد ثروتمند زیادی وجود دارند که به واسطه توانمند بودن در کار یا هنر خود معروف و ثروتمند شده اند. هنر موسیقی هم از این قاعده مستثنی نیست و افراد پولدار زیادی دارد. در این مطلب تعدادی از ثروتنمد ترین افراد موسیقی جهان را به شما معرفی می کنیم.

"سر پل مک کارتنی" از اعضای گروه سابق "بیتلز" با 730 میلیون پوند دارایی، ثروتمندترین فرد در دنیای موسیقی معرفی شد.

"سر پل مک کارتنی" خواننده آمریکایی با افزایش بیش از 20 میلیون پوندی دارایی اش در صدر فهرست جدید نشریه ساندی تایمز، از ثروتمندترین چهره های دنیای موسیقی قرار گرفت. "مک کارتنی" 71 ساله تأثیرگذارترین ترانه سرا در تاریخ موسیقی آمریکا معرفی می شود. او یکی از چند هنرمند سرشناسی بود که در افتتاحیه مسابقات المپیک لندن 2012 حضور پررنگی داشت.

"مک کارتنی" با همکاری در گروه موسیقی «بیتل ها» به شهرتی بین المللی دست یافت. او در کار نوشتن ترانه آهنگ های معروفی مانند «دیروز» و «شب روز سخت» با جان لنون همکاری داشت.

در این فهرست پس از "مک کارتنی"، "اندرو لوید وبر" با دارایی در حدود 650 میلیون پوند در جایگاه دوم و گروه ایرلندی یوتو (U2) با 431 میلیون پوند در رتبه سوم قرار دارد.

"سر التون جان"، خواننده پاپ و "سر میک جگر" نیز با دارایی هایی به ارزش 270 میلیون و 225 میلیون پوند به ترتیب در رتبه های بعدی این فهرست جای گرفته اند.

در مکان های بعدی نیز به ترتیب "کیت ریچارد" با 210 میلیون پوند، "مایکل فلتلی" با 195 میلیون پوند، «رینگو استار» با 180 میلیون پوند، "استینگ" با 180 میلیون پوند و "راجر واترز" با 160 میلیون پوند قرار گرفته اند.

ثروتمندان موسیقی جهان

سر پل مک کارتنی

بهترین های موسیقی جهان را بشناسید

اندرو لوید وبر


هنر موسیقی و طرفداران آن

سر التون جان

گروه موسیقی و هنر آنها را بشناسید

سر میک جگر

پولدارترین افراد موسیقی جهان را بشناسید

کیت ریچارد

با ثروتمندترین افراد موسیقی جهان آشنا شوید

مایکل فلتلی

افراد موسیقی و مهم در جهان

استینگ 

ثروتمندترین افراد موسیقی جهان + تصاویر

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
برگرفته از افکارنیوز, توپاک -/ ن.م
وبگردی