نمناک ورزشبیوگرافی ورزشکاران بیوگرافی کامل و عکس های “جلال حسینی”
جلال حسینی ، سید جلال حسینی
جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس تهران می باشد که به همراه این تیم قهرمان سوپرکاپ و لیگ برتر ایران شده است.بیوگرافی کامل سید “جلال حسینی” را می توانید در سایت نمناک در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی کامل سید جلال حسینی


نام :سید جلال

نام خانوادگی :حسینی

تاریخ تولد :14 بهمن 1360

محل تولد :بندرانزلی

باشگاه کنونی :پرسپولیس

شماره پیراهن :4

پست :مدافع

سیّد جلال حسینی (زادهٔ 14 بهمن 1360 - بندرانزلی) بازیکن فوتبال اهل ایران است. او اکنون عضو تیم باشگاهی باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران و تیم ملی فوتبال ایران است.

 


 بیوگرافی جلال حسینی jalal hosseini

صادق محرمی و وحید امیری و جلال حسینی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا

 


باشگاه های سید جلال حسینی

باشگاه های جوانان
 ملوان بندر انزلی
باشگاه های حرفه ای
سال هاباشگاه هابازی (گل)
2005–2004
2009–2005
2012–2009
2012–2014
2015–2014
2015–2016
2016-
ملوان بندر انزلی
سایپا کرج
سپاهان اصفهان
پرسپولیس تهران
الاهلی قطر
نفت تهران
پرسپولیس تهران
30 (5)
117 (8)
94 (4)
57 (3)
28 (0)
26 (2)
24 (1)
تیم ملی
2005–2003
2006
2010
2007-اکنون
تیم ملی امید
تیم ملی امید
تیم ملی امید
تیم ملی

6 (1)
7 (4)
110 (8)

 

سید جلال حسینی عکس

بیوگرافی سید جلال حسینی 

مصاحبه با سید جلال

پرسپولیس انتظارات را بالا برد

پیش از شروع فصل که برای اردوی آماده سازی به اوکراین رفته بودیم چند بازی دوستانه برگزار کردیم اما زمانی که به ایران آمدیم و لیگ برتر را شروع کردیم پس از اولین بازی خیلی از پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال گفتند که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می شود. خدا را شکر شرایطی هم ایجاد شد که توانستیم روند خوبی را طی کنیم. پرسپولیس فصل گذشته فوق العاده بازی می کرد و انتظارات را بالا برد. امسال هم که خودم به این تیم آمدم وقتی با وحید امیری و بیرانوند یا حتی برخی از بازیکنان صحبت می کردم می گفتند که در پرسپولیس شرایط به خودی خود خیلی سخت است به خصوص اینکه فصل گذشته این تیم بازی های فوق العاده ای انجام داد و انتظارات را بالا برد. شاید در بازی های تدارکاتی پیش از شروع فصل خیلی خوب نبودیم و شرایط و انتظارات را برآورده نکردیم اما با شروع لیگ روند خوبمان را ادامه دادیم. این را هم باید بگویم که کادر فنی و بازیکنان زحمات زیادی کشیدند و یک قهرمانی خیلی قاطعانه ای به دست آمد.

 

بیوگرافی جلال حسینی

سید جلال حسینی مدافع پرسپولیس

به خودم افتخار می کنم

این را بگویم که کلاً جابه جایی در فوتبال و از این تیم به تیم دیگر رفتن سخت است. جا افتادن در این شرایط سخت است اما وقتی برای قهرمانی می جنگید کار شما سخت تر است. وقتی از ملوان به سایپا آمدم سال اول دکتر ذوالفقارنسب سرمربی ما بود و خوب هم نتیجه گرفتیم و حدود 22 هفته نباختیم. آن سال سوم شدیم اما سال بعد با سایپا قهرمان ایران شدیم. بعد از آن احساس کردم باید جابه جا شوم و به سپاهان رفتیم، آنجا هم قهرمان شدیم. بعد به پرسپولیس آمدم و در سالی که می توانستیم قهرمان شویم به دلیل کسر امتیاز قهرمان نشدیم. امسال اما خدا را شکر به قهرمانی رسیدیم اما هیچ وقت به رکورد و این مسائل فکر نمی کنم. از اینکه توانستم با سه تیم قهرمان شوم برایم ارزشمند است. وقتی با خودم فکر می کنم به این نتیجه می رسم که باید خیلی خوشحال باشم که با سه تیم 5 قهرمانی به دست آوردم.

می توانستیم به فینال جام حذفی برسیم

ما اگر می توانستیم در جام حذفی باقی بمانیم شانس داشتیم که در هر دو جام قهرمان شویم. البته خیلی هم نمی شود قاطعانه در این باره صحبت کرد چرا که جام حذفی شرایطش فرق می کند. به هر حال فوتبال برد و باخت دارد اما شاید اگر آن بازی را می بردیم می توانستیم به فینال برسیم.

محسن مسلمان و جلال حسینی

محسن مسلمان و جلال حسینی و سروش رفیعی و مهدی طارمی

تمرکز ما روی لیگ برتر بود

یکی از موضوعات مهم این است که تمرکز ما پیش از اندازه روی لیگ برتر بود. همه فکر ما این بود که قهرمان لیگ برتر شویم. بازی اولی که با الهلال انجام دادیم می توانستیم برنده باشیم اما در نهایت مساوی شدیم. الوحده را در زمین خودش بردیم اما الریان برای ما متفاوت بود چرا که در بازی رفت و برگشت از داوری خیلی ضربه خوردیم. در بازی رفت پنالتی که من دادم را ببینید. پشت پای من به اندازه یک پرتقال کبود شده بود حتی پایم را به پزشکان تیم ملی نشان دادم و گفتم که بازیکن آنها من را زد اما داور پنالتی را برای آنها گرفت. در بازی برگشت هم یک پنالتی، اخراج روی علی علیپور اتفاق افتاد اما داور بی توجه از آن گذشت. ما دنبال توجیه کردن نیستیم اما همانطور که گفتم تمرکز ما روی لیگ برتر بود و به همین دلیل در برخی از بازی های آسیایی با تمرکز صد درصد بازی نکردیم. این مسائل شرایط را برای ما سخت کرد اما الهلال را ببریم وضعیت بهتر می شود. این را باید بگویم که الهلال همیشه در آسیا حرف های زیادی برای گفتن دارد آنها سرمایه گذاری و برنامه ریزی زیادی انجام داده اند و بازی کردن با چنین تیمی واقعاً سخت است. این را هم باید قبول کنیم که ما جایی با این تیم بازی می کنیم که هواداران آنها بسیار بیشتر از ما هستند.

پنالتی همین است

در مورد پنالتی که طارمی در بازی مقابل الریان از دست داد باید بگویم که پنالتی همین است. وقتی آن گونه مقابل سپاهان پنالتی زدند همه گفتند به به و اینها دیگر چه کسانی هستند! خیلی راحت نمی شود در مورد این موارد صحبت کنیم
 

قهرمانی از دربی مهم تر است

بعد از دربی یک خبرنگار از من پرسید که آیا دربی مهمتر است یا قهرمانی. که من گفتم قهرمانی خیلی مهمتر است. کسانی که قهرمان نشدند مزه آن را نمی دانند، شما یک فصل تلاش می کنید تا قهرمان شوید البته دربی هم مهم است اما برای من قهرمانی خیلی مهمتر از دربی است. همه دوستان و خانواده ام می دانند که برای من قهرمانی از هر چیزی مهمتر است. وقتی بازی را می بازیم خیلی ناراحتم اما قهرمانی برای من خیلی مهمتر است.

سید جلال حسینی عکس

حسین ماهینی و امید عالیشاه و فرشاد احمد زاده و کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان 

و سید جلال حسینی در ترکیب پرسپولیس

استقلال به من پیشنهاد داده بود

در مورد رفتن به استقلال، به هر حال پیشنهادی بود که به من داده بودند اما من واقعاً دلم پرسپولیسی بود. آن سالی که از سپاهان جدا شدم هدفم آمدن به پرسپولیس بود. آن زمان علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان بود و می تواند نسبت به صحبت هایم شهادت دهد. از او بپرسید که پیشنهادش برای باقی ماندن من در سپاهان چقدر بود؟ رقم خیلی بالایی بود. محسن بنگر آن زمان تصمیم داشت که قطعاً به پرسپولیس بیاید اما رحیمی روزی مرا با خود به دفتر آقای سمیعی نژاد رئیس کارخانه فولاد مبارکه برد. او گفت هر مبلغی خواستی بنویس. سمیعی نژاد گفت که تا هر اندازه ای باشگاه سپاهان می تواند می دهد و مابقی آن را من می دهم اما دل من پرسپولیسی بود. امیدوارم رحیمی حقیقت ها را بگوید و مشخص شود به من چه پیشنهادی داده بود. البته با پرسپولیس هم خیلی مشکل داشتم. سال اول بازی کردیم اما سال دوم با وجود اینکه نایب قهرمان شدیم پول ما را ندادند. بعد فردی به نام سیاسی و خواجه وند به پرسپولیس آمدند. به هر حال مشکلاتی پیش آمد که من به دنبال مسائل آن هستم.

با پیراهن ملوان خداحافظی می کنم

با وجود آن که دو سال با پرسپولیس قرارداد دارم روی حرفم هستم و با پیراهن ملوان خداحافطی می کنم.

جلال حسینی

عصبانیت سید در دربی - امید ابراهیمی و فرشاد احمد زاده

 امید نورافکن و سروش رفیعی

افتخارات سید جلال حسینی

باشگاهی

لیگ برتر

 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 86-85 به همراه تیم سایپای البرز
 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 89-88 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 90-89 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 91-90 به همراه تیم سپاهان اصفهان
 • نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 93-92 به همراه تیم پرسپولیس تهران
 • قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران 96-95 به همراه تیم پرسپولیس تهران

جلال حسینی

حسین ماهینی و سید جلال حسینی کاپیتان های پرسپولیس

جام حذفی

 • نایب قهرمانی جام حذفی فوتبال ایران 92-91 به همراه تیم پرسپولیس

سوپر جام

 • قهرمانی سوپر جام فوتبال ایران 96-95 به همراه تیم پرسپولیس تهران

فردی

  سروش رفیعی و سید جلال حسینی

علی علیپور و سروش رفیعی و سید جلال حسینی در جشن قهرمانی پرسپولیس

 • برترین های فوتبال ایران
 • دفاع سال فوتبال ایران 86–1385 در تیم سایپای البرز
 • دفاع سال فوتبال ایران 87–1386 در تیم سایپای البرز
 • بهترین مدافع سال فوتبال ایران 95–1394 ازنگاه سایت نود در تیم نفت تهران
 • دفاع سال فوتبال ایران 95–1394 در تیم نفت تهران
 • دفاع سال فوتبال ایران 96–1395 در تیم پرسپولیس تهران
 • کاندیدای برترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران در سال 96–1395 در تیم پرسپولیس تهران

جلال حسینی ، زندگینامه کامل و عکس های جلال حسینی

بیوگرافی کامل و عکس های “جلال حسینی”
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
منبع : نمناک - / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف