حکم زندان کریستین رونالدو

تاریخ اجرای حکم زندان کریستیانو رونالدو اعلام شد

تاریخ انتشار : 1 دی 1397کد مطلب : 2297زمان مطالعه : 2 دقیقه
کریستین رونالدو ستاره فوتبال جهان که مدتی پیش صحبت هایی از پرونده مالیاتی اش مطرح بود، حال جریمه نقدی و تاریخ اجرای حکم زندان رونالدو اعلام شد.

تاریخ اجرای حکم زندان و جریمه نقدی کریستیانو رونالدو اعلام شد

ستاره شماره 7 تیم فوتبال پرتغال که پیش از این در خرداد ماه امسال به دلیل پرونده مالیاتی اش پای میز محاکمه حاضر شده بود حالا حکم نهایی خود را یعنی تاریخ پرداخت جریمه نقدی و 2 سال زندان مقرر شده اش را دریافت کرد .

براساس گزارش "میرر" ستاره یوونتوس که به واسطه قوانین مالیاتی اسپانیا به مشکل برخورده بود متهم به پرداخت جریمه و 2 سال زندان شده بود که تاریخ اجرای این حکم ساعاتی پیش منتشر شد و طبق آن در تاریخ 21 ژانویه سال 2019 تعیین شده است.

ماجرای زندان و جریمه نقدی کریستین رونالدو

پیش از این در گزارشی که در بخش ورزش نمناک هم منتشر شده بود کریستین رونالدو در مورد این رای با شورای دولتی به توافق رسیده بود و با پرداخت جریمه نقدی به جای زندان این پرونده را ختم کرد ؛ طبق قوانین اسپانیا، اشخاصی که برای اولین بار به حکم زیر 2 سال زندان محکوم شوند، این امکان را دارند که با پرداخت جریمه نقدی، به زندان نروند.

رونالدو قراردادی را با مقامات اسپانیا در ماه جولای امسال برای پرداخت هزینه و پذیرش یک زندان دو ساله پس از آنکه وزارت خزانه داری اسپانیا رونالدو را به پرداخت نکردن 12.8 میلیون پوند مالیات بر درآمد متهم کرد توافق کردند امضا کرد و با آن شرایط با پرداخت 18.8 میلیون یورو می تواند پشت میله های زندان نرود و به جای حبس جریمه نقدی پرداخت کند و این جریمه به جز جریمه ی 16.9 میلیون پوند جریمه نقدی است که به دلیل چهار سال پرداخت نکردن مالیاتش باید بپردازد.

ماجرای زندان رونالدو و اجرای حکم زندان رونالدو

تاریخ اجرای حکم زندان و جریمه نقدی رونالدو 

حکم او او در روز 21 ژانویه در دادگاه استانی مادرید اجر خواهد شد ؛ دادستان دادسرای جرایم اقتصادی در مادرید گزارش داد که رونالدو "به طور آگاهانه" مالیات بر درآمد حقوق حقوقی خود را برای چهار سال پیش از آن پرداخت نکرده است برای همین چنین جریمه سنگینی را باید پرداخت کند.

انتهای پیام/ح.ب

 

تاریخ اجرای حکم زندان کریستیانو رونالدو اعلام شد

2.917
این مطلب مفید بود ؟107
منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب /ن
وبگردی