نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها علت درد ستون فقرات، هرمهره یک نشانه
درد ستون فقرات ، دلیل درد ستون فقرات
درد ستون فقرات و گردن نشانه هایی هستند از دردهای پنهان در اعضای دیگر بدن شما. می دانید که درد در مهره های بالا یعنی چشم و زبان و علت درد ستون فقرات در مهره های پایین یعنی مشکل جنسی! جالب است بخوانید.

درد ستون فقرات ، درد هر کدام از مهره ها مربوط به یکی از اعضای بدن است

پیچیدگی اعضای بدن انسان و رابطه نزدیک تک تک اعضای داخلی و خارجی نمونه ای از شگفتی آفرینش انسان است. باورتان می شود که راز بزرگ در پشت بدن انسان دنیایی از رازها را در بر دارد؟ به تصویر نگاه کنید تا بدانید که هر کدام از مهره های ستون فقرات با درد علامتی خاص هستند از مشکلات اعضای دیگر بدن.

علت درد ستون فقرات ، یک درد و دهها نشانه

پس از درد تلاش می کنیم تا آن را درمان کنیم که البته بی فایده خواهد ماند. در اکثر مواقع بهتر است بر روی ستون فقرات تمرکز کنیم. اگر کمردرد دارید، ببینید در کدام نقطه از ستون فقرات خود احساس درد می کنید. سپس این مسئله را بررسی کنید که در کدام یک اندام های دیگر بدن احساس ناراحتی می کنید.

درد ستون فقرات

درد ستون فقرات در هر یک از مهره ها نشانه چیست

مشکلات بینایی، شنوایی و مشکلات گوارشی می توانند ناشی از مشکلات موجود در مهره های گردن باشند. اگر هم احیانا دستانتان درد می کند، باید نگاهی به مهره های پایین تر از گردن بیندازید. مشکلات مهره های مربوط به بخش سینه می تواند موجب سردرد، درد در قفسه سینه، دردهای کلیوی و معده درد شود.

مشکلات مهره های مربوط به کمر نیز می تواند موجب کمردرد و درد در ناحیه لگن شود. علاوه بر این مسئله، حتی در ضعف در پیاده روی نیز می تواند به این مهره ها مربوط باشد.

شما اگر به این رابطه مسلط باشید، می تواند در بسیاری از موارد عامل دردهایتان را بشناسید. کمی استراحت به این مهره ها می تواند کمک شایانی به شما کند.

علت درد ستون فقرات، هرمهره یک نشانه

علت درد ستون فقرات، هرمهره یک نشانه
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 121
برگرفته از فرادید /ن
این مطلب مفید بود ؟ 99 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف