دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت درمان سرطان بدون شیمی درمانی
درمان سرطان ، هسته انگور
درمان سرطان بدون شیمی درمانی با هسته ی میوه باورنکردنی است اما طبق جدیدترین دستاوردهای محققان مرکز مبارزه با سرطان کلورادو ممکن است.
بازدید : 35,461 نفر

با مصرف این ماده غذایی درمان سرطان را در دست دارید

 

 درمان سرطان بدون شیمی درمانی با هسته ی انگور می تواند یکی از بهترین کشفیات دنیای پزشکی برای مبتلایان به بیماری سخت سرطان باشد.

این مسئله کاملا ثابت شده است که شیمی درمانی به عنوان روش درمان سرطان , در درمان سرطان های پیشرفته نمی تواند به طور قدرتمند عمل کند و برای از بین بردن سلول های سرطانی کافی باشد اما آخرین تحقیقات مرکز مبارزه با سرطان کلورادو درمانی دریافتند که هسته ی میوه ای جادویی به جای شیمی درمانی و حتی بهتر از ان می تواند در درمان سرطان موثر باشد.

محققان بعد از مطالعات و بررسی ها دریافتند که هسته ی انگور برخلاف روش شیمی درمانی در طول درمان و از بین بردن سلول های سرطانی به سلول های دیگر بدن صدمه ای وارد نمی سازد.

 درمان سرطان با هسته انگور

 تاثیر بینظیر هسته انگور بر درمان سرطان

 

 عصاره دانه های انگور مانع گسترش سرطان می شود. افرادی که از سرطان روده بزرگ رنج می برند به زودی قادر به ترک شیمی درمانی خواهند بود زیرا دانشمندان ادعا می کنند که هسته انگور می تواند سلول های سرطانی را از بین ببرد و جایگزین شیمی رمانی شود.

درمان سرطان بدون شیمی درمانی

درمان سرطان بدون شیمی درمانی
4.6124
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 114 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف