نمناک بهداشت و سلامتتغذیه دشمن اصلی چربی های شکم را بشناسید
دشمن چربی های شکم ، لاغری سریع
دشمن چربی های شکم یکی از قویترین مواد خوراکی در از بین بردن چربی های شکم و پهلو است که بعد از انجام مطالعات دانشمندان تاثیر آن مشخص شده است که در این بخش با آن آشنا می شوید.

با مصرف این میوه به جنگ چربی های شکم بروید

 

دشمن چربی های شکم یکی از قویترین مواد خوراکی در از بین بردن چربی های شکم و پهلو است که بعد از انجام مطالعات دانشمندان تاثیر آن مشخص شده است که در این بخش با آن آشنا می شوید.  

همانطور که می دانید چربی های شکمی عاملی برای ابتلا به انواع بیماری به خصوص بیماری های قلبی و کلیوی است که باید در از بین بردن آنها به طور جدی عمل کرد. 

محققان با انجام مطالعات و تحقیقات بر روی 14000 زن و مرد به رابطه ی مستقیم مصرف برخی از مواد غذایی در ساعات شب و افزایش سایز دور شکم و کمر پی بردند .

آنها دریافتند که مصرف انواع توت ها در ساعات شب متابولیسم چربی سوزی به خصوص در قسمت شکم را تقویت می کنند و به عنوان بهترین خوراکی برای از بین بردن چربی شکم باید مصرف شوند.

پیشتر سایت HEALTH تاثیر موز را قویتر اعلام کرده بود اما به تازگی فلفل و توت ها به خصوص توت های جنگلی را در رده ی بهترین و موثر ترین خوراکی ها برای سوزاندن چربی های شکم و پهلو معرفی کرد.

 
از بین بردن چربی های شکم و پهلو 

تاثیر فوق العاده این میوه بر آب کردن چربی های شکم 

 
 
فلفل خوراکی بعدی است که به عنوان کاهش دهنده ی چربی های شکمی معرفی شده است به طوری که نوعی ترکیب طبیعی موجود در فلفل قرمز به میزان قابل توجهی چربی های ذخیره شده در شکم  و پهلو را کاهش می دهد.
 
 
 محققان بر این باورند که این ترکیب ارزشمند کاپسایسین نام داشته و نقش موثری در رفع چاقی شکمی ایفا می کند و در واقع  کاپسایسین موجب کاهش کلسترول خون و کاهش شدت سیگنال های درد در بدن می شود.
 
این ماده خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و سلول های بدن را در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند و از خاصیت ضد باکتریایی نیز برخوردار است.
 
 

دشمن اصلی چربی های شکم را بشناسید

دشمن اصلی چربی های شکم را بشناسید
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 194
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 181 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف