نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها معجزه دلستر و آبلیمو برای دفع سنگ کلیه
دفع سنگ کلیه ، روش دفع سنگ کلیه
برای دفع سنگ کلیه موارد زیادی مطرح شده است که افراد سعی می کنند از آنها استفاده کنند. اما به تازگی متخصصان ترکیب دلستر و آبلیمو را یک نوشیدنی مناسب جهت دفع سنگ کلیه معرفی کرده اند.

دفع سنگ کلیه با نوشیدن دلستر و آبلیمو

سنگ کلیه بیماری است که با درد در ناحیه پهلو خود را نشان می دهد و در مردان دو برابر زنان وجود دارد ،دفع سنگ کلیه بسیار دردناک است بنابراین افراد سعی می کنند با خوردن مواد غذایی مناسب به دفع سنگ کلیه کمک کنند.

دفع سنگ کلیه با نوشیدن دلستر و آبلیمو

فوق تخصص تغذیه گفت:متاسفانه بیماران کلیوی نیز بر اساس همین تفکر اشتباه که نوشیدن آب به سلامت کلیه های آنها کمک می کند همواره به نوشیدن آب زیاد توصیه می شوند.

به گزارش جام جم سرا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر کیومرث دانشور گفت:نوشیدن همزمان دلستر تلخ و آبلیمو می تواند نقش موثری در دفع سنگ کلیه داشته باشد.

وی با بیان اینکه نوشیدن روزانه هشت لیوان آب برای سلامت کلیه ها کافی است، افزود:این تصور که نوشیدن آب زیاد می تواند به سلامت کلیه ها کمک کند درست نیست و میزان مصرف آب در افراد سالم در حد هشت لیوان کفایت می کند.

معجزه خوردن دلستر و آب لیمو برای دفع سنگ کلیه

این فوق تخصص تغذیه افزود:متاسفانه بیماران کلیوی نیز بر اساس همین تفکر اشتباه که نوشیدن آب به سلامت کلیه های آنها کمک می کند همواره به نوشیدن آب زیاد توصیه می شوند.

دانشور اظهار کرد:این در حالیست که چنانچه فردی دچار نارسایی کلیه باشد نوشیدن آب زیاد نه تنها کمکی به او نمی کند، بلکه فشار مضاعفی را نیز به کلیه های او وارد می کند که برای کلیه ها مضر است.

وی در خصوص تاثیر نوشیدن زیاد آب بر دفع سنگ کلیه نیز آن را بی اثر دانست و افزود:نوشیدن آب زیاد شاید تنها بتواند به میزان اندکی در جابجایی سنگ موثر باشد، اما هرگز توان شکستن هسته مرکزی سنگ و دفع آن را ندارد.

دانشور اظهار کرد:در جهت دفع سنگ کلیه توصیه ما نوشیدن مایعات همراه آب لیمو به ویژه نوشیدن دلستر تلخ و آبلیمو است. مصرف آبلیمو به شکستن سنگ کلیه کمک کرده و نوشیدن دلستر تلخ موجب می شود تا بدنه شکسته شده سنگ و شن ایجاد شده آن در کلیه ها دفع شود. 

معجزه دلستر و آبلیمو برای دفع سنگ کلیه

معجزه دلستر و آبلیمو برای دفع سنگ کلیه
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 50
برگرفته از جام جم سرا -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 44 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف