برو به :
نمناک بهداشت و سلامتدهان و دندان روشی فوری برای تسکین “درد دندان”
دندان درد ، درد دندان
اگر تا به حال دندان درد را تجربه کرده باشید حتما می دانید که چقدر سخت و عذاب آور است. در این بخش روشی جالب برای تسکین این درد به شما معرفی می کنیم.
بازدید : 413,387 نفر

درمان فوری درد دندان با استفاده از این روش ها

 

متخصصان می گویند:فردی که دندان درد دارد و مشغول تماشای بازی فوتبال است، به دلیل تمرکز و علاقه نسبت به این بازی، درد کمتری را احساس می کند.

آنها اظهار دارند که  هنوز علت پیچیدن درد در بدن معلوم نشده است. 3 درد وجود دارد که پیدا کردن علت درد آن مشکل است. درد اول به درد شبه معروف است و بر اساس آن وقتی فرد یکی از ارگان هایش را بر می دارد در آن موضع احساس درد می کند.
 
 درد دیگر به صورت احساس آتش گرفتن صورت است و فرد مبتلا احساس می کند آب جوش بر صورت او ریخته اند. وقتی باد به صورت می خورد یا چراغ روشن می شود این درد آغاز می شود و معمولاً اعصاب محیطی در اندام های فوقانی در این دردها درگیر هستند.
درد سوم مربوط به عصب سه قلو است که حتی اگر عصب قطع شود باز درد ادامه می یابد.
در این نواحی احساس تیرکشیدگی وجود دارد و خود به خود درد بعد از مدتی خاموش می شود.
 
دندان درد

عوامل ایجاد دندان درد 

 
 
در گذشته مبتلایان از داروهای آرامبخش استفاده می کردند و گاهی این مصرف آن قدر زیاد بود که موجب اعتیاد و ایجاد عوارضی برای آنها می شد. برخی مبتلایان نیز از شدت درد دست به خودکشی می زدند.
معمولاً جراحی یکی از روش های درمان این دردها است. بافت مغز گیرنده درد ندارد و عروق آن درد را انعکاس می دهند.
 
در این بیماری ها منشاء عضوی وجود ندارد و علت اصلی عوامل روانی است. استرس مهمترین عامل ابتلا به این دردها است که معمولا در دستگاه گوارش دیده می شود. معمولاً دردهای عمقی نیز منتشره هستند و در تمام بدن می پیچند.
وقتی آستانه درد پائین بیاید، آن را احساس می کنیم. و اگر آستانه بالا باشد، فرد درد کمتری را احساس می کند. مثلاً فردی که دندان درد دارد و مشغول تماشای بازی فوتبال است به دلیل تمرکز و علاقه نسبت به این بازی، درد کمتری را احساس می کند اما، با پایان بازی درد خودش را بیشتر نشان می دهد چنانکه فرد می پندارد دندان درد پس از پایان بازی سراغ او آمده است.
پس نتیجه می گیریم که اگر درد شدید دندان به سراغتان آمد فعالیتی تمرکزی را دنبال کنید تا درد خود به خود کمتر شود.
 البته یکسری درمان های طبیعی نیز وجود دارد که می تواند با همراه شدن عدم تمرکز می تواند کارساز تر باشد

روغن میخک

تاثیر بینظیر روغن میخک برای درمان فوری دندان درد

 استفاده از روغن میخک


میخک، یک داروی گیاهی برای تسکین دندان درد است. در این گیاه، یک مسکن طبیعی وجود دارد که البته در صورت استفاده درست، به آرام شدن درد شما کمک می کند.

اگر بافت لثه یا زبان تان حساس باشد، ریختن روغن روی منطقه درد می تواند حال تان را بدتر کند، پس برای گرفتن نتیجه دلخواه تان از این روش کمک بگیرید:

دو قطره از روغن میخک را روی یک پنبه بریزید و آن را تا زمان فروکش کردن درد، پشت دندان تان قرار دهید. اما می توانید سراغ راه طبیعی تری هم بروید. کافی است یک دانه میخک را آنقدر بجوید که روغنش بیرون بیاید.

میخک را می توانید به مدت نیم ساعت یا تا زمانی که دردتان آرام بگیرد، در دهان خود نگه دارید.

 

زنجفیل

 سس زنجفیل و فلفل راه حلی برای رفع درد دندان

استفاده از سس زنجبیل و فلفل


زنجبیل و فلفل هر دو داروهای ضد درد هستند. شما می توانید هر کدام از این دو ادویه را به طور جداگانه مورد استفاده قرار دهید، چراکه هر دوی این مسکن ها، پیام تسکین درد را به مغز می فرستند. اما برای گرفتن نتیجه بهتر، می توانید مخلوطی از این دو ادویه را تهیه کنید. از روش زیر کمک بگیرید:

میزان مساوی از این دو ادویه را با آب مخلوط کنید و یک سس بسازید. توپ کوچکی از پنبه درست کنید و به میزان کافی به سس مورد نظر آغشته اش کنید.

بعد هم آن را درست روی دندان تان (جایی که لثه و زبان شما به آن برخورد نکند) بگذارید و تا زمان فروکش کردن درد یا حداقل تازمانی که طاقتش را دارید، پنبه را از دهان تان خارج نکنید.

 

آب نمک

 محلول آب نمک وتاثیر آن روی رفع دندان درد

 استفاده از محلول آب نمک


نمک یک ضدعفونی کننده قوی است؛ پس اگر درد دندان شما به خاطر عفونت ایجاد شده باشد، استفاده از نمک می تواند زودتر از هر راه دیگری شما را آرام کند. آب نمک دور دندان را ضدعفونی می کند و مایع هایی که باعث التهاب می شوند را خارج می کند.

از این روش درمانی می توانید هر زمان که به آن نیاز پیدا کردید، به روش زیر استفاده کنید:

یک قاشق چای خوری نمک را در یک فنجان آب جوش حل کنید تا داروی فوق العاده ای بسازید. این محلول التهاب را کم کرده و بقایای آلودگی را از دهان شما پاک می کند. 30 ثانیه آن را در دهان تان بچرخانید و بعد بیرون بریزید.

اگر هم حوصله درست کردن آب نمک را ندارید، یک سرم نمکی از داروخانه بخرید و تا چند روز از محلولی که در سرم وجود دارد غرغره کنید.

 

دم کرده نعناع

تاثیر دم کرده نعناع روی دندان درد

 استفاده از دم کرده نعناع


دمنوش نعناع هم عطر خوبی دارد و هم می تواند به عنوان یک بی حس کننده خوب مورد استفاده قرار بگیرد. البته تنها دمنوش نعناع نیست که درد شما را آرام می کند، بلکه چای سیاه هم خاصیت ضد التهاب دارد و با کم کردن تورم می تواند به کاهش درد هم کمک کند. برای گرفتن نتیجه بهتر از این دو نوشیدنی، به شیوه زیر عمل کنید:

یک قاشق چای خوری نعنا خشک را در یک فنجان آب جوش بریزید و برای دم کشیدنش 20 دقیقه صبر کنید. وقتی که دمنوش تان خنک شد، آن را در دهانتان بچرخانید و بعد بیرون بریزید.

اگر هم نعناع در دسترس ندارید و می خواهید از چای سیاه استفاده کنید، یک تی بگ را خیس کنید و روی ناحیه دردناک بگذارید و یا اینکه چای سیاه گسی را درست کنید و پس از خنک شدن، آن را چند بار در دهان تان غرغره کنید.

 

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه و کاهش عفونت دندان

 استفاده از آب اکسیژنه


اگر درد دندان شما با بدمزگی دهان و حتی تب همراه بود، بهترین راه برای کم کردن مشکل، استفاده از آب اکسیژنه است. اما مثل تمام روش های طبیعی، این هم یک روش موقتی است و تنها تا روز ویزیت پزشک شما را آرام نگه می دارد و عفونت دندان تان را کمتر می کند. اگر چاره ای جز تسکین خانگی درد ندارید، از این روش کمک بگیرید:

برای کشتن باکتری ها و کم کردن ناراحتی تان، کمی آب اکسیژنه 3 درصد را قرقره کنید.

از این محلول تنها برای شستشو استفاده کنید و پس از چرخاندن آن در دهان تان، محلول را بیرون بریزید. بعد هم چند بار دهان تان را با آب خالی شست وشو دهید.

 

یخ

یخ و خواصیت بی حس کننده دندان

استفاده از یخ


فرقی نمی کند درد دندان شما را کلافه کند یا پا درد عذاب تان دهد؛ یخ همیشه مسکن موقتی خوبی برای انواع درد ها بوده است. اگر می خواهید تا رسیدن به مطب دندانپزشکی سرپا بمانید، از این روش کمک بگیرید:

چند قالب یخ را در یک کیسه پلاستیکی بریزید، پارچه نازکی را روی کیسه بپیچید و برای بی حس شدن دندان تان، 15 دقیقه آن را روی قسمتی از صورت خود که دندان دردناک در محدوده آن قرار دارد، بگذارید.

قدیمی ها می گفتند اگر دست تان را با یخ ماساژ دهید، درد دندان تان آرام می شود. آنها ادعا می کردند وقتی یخ را بین انگشت سبابه و شست می گذارید، اعصاب انگشت شما پیغام سرما را به مغزتان می فرستند و پیغام آرام شدن درد هم به دندان شما می رسد.

 

صمغ مر

صمغ مر و مبارزه با باکتری های دهان 

 استفاده از صمغ مر


شیره درخت مرمکی یا همان صمغ مر می تواند دندان درد شما را آرام کند، پس اگر تا امروز نامش را نشنیده بودید، همین حالا برای تهیه کردنش به عطاری محله تان بروید. این صمغ التهاب دهان تان را کم کرده و به از بین رفتن باکتری ها کمک می کند. اگر یک عطاری کاردرست می شناسید که این صمغ در آن پیدا می شود، پس از تهیه کردن، آن را به این شیوه مصرف کنید:

یک قاشق چای خوری از پودر مر را در دو فنجان آب به مدت 30 دقیقه بجوشانید و اجازه دهید محلول تان خنک شود. بعد هم برای هر بار استفاده، یک قاشق چای خوری از این دارو را در یک فنجان آب بریزید و 5 تا 6 بار در روز غرغره این محلول را ادامه دهید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید.


 

سیر

 سیر و خواصیت بینظیر آن

استفاده از سیر


خوردن سیر تنها سیستم ایمنی بدن تان را تقویت نمی کند. این داروی طبیعی علاوه بر اینکه نمی گذارد هر نوع بیماری سراغ تان بیاید و بیهوده درد بکشید، مسکن خوبی برای درد دندان هم به حساب می آید. برای گرفتن بهترین نتیجه از سیر درمانی، به این توصیه عمل کنید:

یک حبه سیر را روی دندان تان بگذارید و آن را بجوید. درد شما چند دقیقه بعد از جویدن سیر آرام می شود. پس اگر نتیجه را فورا مشاهده نکردید، به جویدن سیر ادامه ندهید.

این گیاه نه تنها درد شما را آرام می کند، بلکه مصرف مداومش دندان تان را محکم تر هم می کند.

 

دندان درد + روشی فوری برای تسکین درد دندان

2.21070
منبع : نامه نیوز / مجله سیب سبز / ن
این مطلب مفید بود ؟ 470 600
برچسب ها :
نظر کاربران
افشین

افشین

سیر بهترین راه برای درمانه مرسی عالی بود

پاسخ دادن 24 4
طاها

طاها

بیشتر روشها خوبه.آبلیمو وآب گرم هم خوبه

پاسخ دادن 9 7
فرزاد

فرزاد

سلام راههایی ک گفته بودید عالی بود

پاسخ دادن 7 2
ملینا

ملینا

راه حل یخ جواب میده ولی راه های دیگه رو امتحان نکردم بازم ممنون فقط سیر باید پخته باشه یا خام؟؟؟؟

پاسخ دادن 15 5
انصاری

انصاری

سیر خام، ولی روی لثه نیاد که میسوزونه،فقط روی دندان باشه

پاسخ دادن 7 2
مبینا

مبینا

از یخ استفاده کردم اما جواب نداد دردم خیلی شدید بود تا اینکه مجبور شدم با یه سوزن لسم رو انگولک کنم تا خون بیاد . وقتی خون اومد درد دندون سبک تر شد . ولی تاثیر یخ لحظه ای بود . بازم ممنون از سایت خوبتون

پاسخ دادن 10 4
سیامک

سیامک

اب غوره یا اب نارنج یه دقیق در دهان نگه دارید و سپس خارج کنید

پاسخ دادن 4 2
نفس

نفس

مرسی خداکنه جواب بده

پاسخ دادن 5 0
رضا

رضا

چایی خشک هم خوب جواب میده .الان ساعت یک شبه ژلوفن خوردم جواب نداد .چایی خشک گذاشتم رو دندونم خیلی بهتر شد .میشه خوابید دیگه

پاسخ دادن 3 2
سارا

سارا

سیر عالی بود مرسییییییییییییی

پاسخ دادن 6 0
Ata

Ata

آره منم از سیر استفاده کردم عالی بود

پاسخ دادن 5 1
مسلم

مسلم

مرسی عالی بود

پاسخ دادن 0 0
حانیه

حانیه

من ابلیمو و نمک قرقره کردم کمی بهتر شدم ممنونم

پاسخ دادن 3 3
حامد

حامد

نمک دریا هم خیلی خوبه

پاسخ دادن 2 3
Vahid

Vahid

دوستان بیخود قرص مسکن نخورید خیلی هاتون مث من مشکل چرک دارید و خبر ندارید، هر شش ساعت ی سفالکسین بخورید ،حوله داغ یا کیسه ابگرم بزارید،و فقط و فقط عسل زنجبیل و دارچین،با ابجوش مخلوط کنید که معجزس ,

پاسخ دادن 2 1
Mona64

Mona64

درمانها عالی بود ممنونم

پاسخ دادن 1 4
سعید

سعید

اقا فقط آب جوش و نمک.دندون درد پدرمو درآورده بود نمیدونسم آب نمک اوکی میکنه اومدم این سایت خوندم درجا ازاب جوش و نمک استفاده کردم الان میزونه آخییییش

پاسخ دادن 6 1
جواد

جواد

یعنی باید آب جوش جوش باشه

پاسخ دادن 3 1
shirin

shirin

نه اب باید نه داغ باشه نه سرد

پاسخ دادن 0 0
ا

ا

سیر واقعا عالی بود.

پاسخ دادن 3 2
امیر

امیر

انحراف فکروعدم تمرکز روی دردهم میتونه نافذ باشه اگه بتونیم خودمان رابامطالعه یا چیزتماشایی جالب سرگرم کنیم.درعین حال علل دردرابایدازبین برد. به امید سلامتی برای همه

پاسخ دادن 1 3
میثم

میثم

استفاده از اسپره لیدوکاین خیلی معصره

پاسخ دادن 2 3
زهرا

زهرا

اسپری لیدوکایین سعی کنین استفاده نکنین چون اون فقط نقش بی حس کنندگی روداره وبعداعوارض خودشونشون میده ازجمله خردشدن دندون

پاسخ دادن 0 0
مجتبی

مجتبی

مرسی نه ژلوفن تأثیر داشت نه اسپری ولی سیر تو دو دقیقه اروم کرد سیر رو له کنید بزارید روی دندون

پاسخ دادن 2 1
وای خدا من خیلی عذاب

وای خدا من خیلی عذاب

آب نمک عالی بود آروم شدم الانم راحت میخوابم

پاسخ دادن 0 1
یلدا

یلدا

سلام سیر واقعا مسکن خوبی برای درد دندونه واقعا ازتون ممنونم

پاسخ دادن 4 1
سمیرا

سمیرا

ژلوفنو اصلا نخورید چون تأثیری نداره ولی ژلوفن رو سرشو با چاقو ببرید و با خلال دندون یه قطرشو فقط بریزید رو دندون عالیه در عرض دو دقیقه خوب میشهولی مراقب باشید تو دهان یا زبونتون نریزه که خیلی میسوزه

پاسخ دادن 0 2
مهدین

مهدین

سلام سیر بسیار خوب بود من مهدی پاپی متخصص آشوراباد

پاسخ دادن 3 1
مهدی پاپی

مهدی پاپی

بسیار خوبه

پاسخ دادن 1 0
نفس

نفس

وای اب نمکـ زدم دردش بدتر شد اما ابش سرد بود فکر کنم ب همین خاطر بود نمیدونم! اما ی ژلفون سرشو با چاقو زدم مایع توشو ریختم رو دندونم بهتر شد به هر حال ممنونم

پاسخ دادن 0 1
مینا

مینا

استامینون وآموکسی سیسیلین هم تاثرش خوبه

پاسخ دادن 0 1
خ

خ

میخک خوبه

پاسخ دادن 1 0
یاسین

یاسین

سلام. واقعا ممنونم از دندون درد داشتم می مردم دیگه. اب نمک امتحان کردم فرقی نکرد. ولی سیر فوق العاده بود. همون سیر کارتونو راه میندازه. فقط ب زبونتون نخوره که خیلی میسوزونه

پاسخ دادن 0 0
هانی

هانی

الان سه چهار ساعته مشغول آروم کردن درد بی سابغه دندون همسرم هستم یک ساعته آخرو دیگه کاملا گریه کرد شیش تا ژلوفن خورد یه قرص آمیتیریپتیلین و گاز گرفت و له کرد رو دندون رفتم نصفه شبی داروخونه یه آمپول دگزامتازون گرفتم و قطره میخک و لیدوکایین همرو استفاده کردیم و در آخر هم درمان سنتی خاک تو سری که احتمالا معتادش کنه گذاشته و دندونظ و یه کم هم خورده چون دیگه طاقتش تموم شده الان یه نیم ساعته خوابش برده خداکنه بیدار نشه

پاسخ دادن 6 2
حسی

حسی

خخخخخ عالی بوووود . شوهرتو معتاد کردی تموم .

پاسخ دادن 0 0
نرگس

نرگس

الان ساعت 1نصفه شب دندون درد امانمو بریده یه ژلوفن خوردم جواب نداد یه پروفن خوردم جواب نداد یه کم اب نمک قرقره کردم دردش انگار کمتر شده.به هر حال مرسی

پاسخ دادن 1 0
مریم

مریم

وااااای من الان چند وقت چرک خشک کن میخورم ژلفون مینداختم دندونم زود خوب میشد ولی دیگه بدنم عادت کرده بود چند بارم دگزامتازون زدم خوب شد دیگه اونم اثر نمیکرد بعد زدم اینترنت دیدم همه از سیر راضین منم استفاده کردم واقعا عااااااااااالی بود ممنون از راهنمایتون

پاسخ دادن 0 0
ا

ا

سلام يخ اثر كرد ممنون

پاسخ دادن 0 0
فرید

فرید

سلام.اگه درددندان شدیدبودنمک روبافلفل قاطی کنیدبه همراه کمی اب به شکل خمیردربیاریدوروی دندان بگذاریدعالی جواب میده

پاسخ دادن 0 0
احسان

احسان

شربت دیفن هیدرامین کامپاند بردارید یه کمش رو بریزید رو دندونی که درد میکنه بلافاصله دردشو کم میکنه.

پاسخ دادن 0 0
رویا

رویا

نمک دریاچه ارومیه بینظیره درجا ساکت میکنه دردو باید با آب ولرم قرقره کنید یا چند ثانیه تو دهان نگه دارید فوق العاده اس

پاسخ دادن 0 2
محمد

محمد

سير عالي بود

پاسخ دادن 0 0
ناشناس

ناشناس

الان ساعت ۶صبحه دوم فروردین از شدت دندون درد از خواب بلند شدم قرصم خوردم ولی اثر نکرد تا وارد سایت شما شدم از سیر استفاده کردم واسه من معجزه کرد ممنونم

پاسخ دادن 1 0
جعفر

جعفر

بهترین راه برای رفع دندان درد استفاده از نشاسته هست دو قاشق نشاسته رو تو یک فنجان آب جوش حل کنید بعد از سرد شدن روی دندونتون بریزید و ده دقیقه نگه دارید به تدریج درد رو ساکت میکنه تا جایی که انگار دندان درد نداشتید من انجام دادم کاملا راضیم این روش رو یک دندان پزشک بهم پیشنهاد داد .

پاسخ دادن 1 0
حمید

حمید

سیر فوق العاده بود...اولش فورا درد رو خاموش کرد ولی بعد چند دقیقه دوباره درد گرفت ولی نه به شدت قبلش..بعد از ده دقیقه کلا خوابید..دمتون گرم

پاسخ دادن 0 0
علی

علی

سیر واقعا عااااااااااااااااااااااااااالیه

پاسخ دادن 1 1
سعیدحسینی

سعیدحسینی

سلام سیر خیلی خوبه به شرطی که درد دندان هم ازاون در دای خوب باشه از اونا نباشه که با آدم لج میکنه لج کنه پدر آدمو درمیاره مخصوصا تو عید

پاسخ دادن 1 0
امین

امین

از شدت درد داشتم گریه میرم خدا خیرتان بده

پاسخ دادن 0 1
محمد

محمد

بدون شک سیر رو امتحان کنید یه تیکه بزارید رو دندون با دست فشارش بدین ابش دراد روی دندون کافی دو دیقه وایسی دیگه حله بدون شک این کارو انجام بدین از ۸بعد از ظهر تا ۶صبح بخدا درد کشیدم تا اینکه سیر همه چیو درست کرد

پاسخ دادن 1 1
رضا

رضا

عالی مخصو صا مخلوط فلفل و زنجبیل

پاسخ دادن 0 0
حمید

حمید

سلام .میکس فلفل ونمک وزنجبیلاامتحان کنیدیافلفل ونمک درکمترازدودقیقه جواب میده هرکس امتحان کردجواب بده دیگرانم امتحان کنن من که جواب گرفتم

پاسخ دادن 0 0
پریا

پریا

سلام،دختر 9 ساله منم شب ساعت یکونیم دندون درد امونشو بریده بود تاساعت 5 صبح فقط گریه میکرد تا اینجادیدم سیروهمه پیشنهاد کردن امتحان کردم آب رو آتیش بود حتما امتحان کنین،ممنون بابت راهنماییاتون

پاسخ دادن 0 0
فاطی

فاطی

الان ساعته ،3شبه پدرم بنده خدا از دندون درد خوابش نمیبرد چند تا قرص مسکن خورده بود جواب نداده بود ولی اب نمک قرقره کرد میگه دردش ساکت شد ممنون

پاسخ دادن 0 0
مهسا

مهسا

منم الان از دندون درد از خواب پریدم با اینکه یه ساعت پیش مسکن خورده بودم اب نمک اثر کرده فعلا،امیدوارم همینجوری دردش ساکت شه.وگرنه میرم مرحله بعدی از سیر استفاده کنم

پاسخ دادن 0 0
ارش

ارش

نمک و اب وفلفل معجزه کرد.مخصوصا اگه نمک زیاد بریزید.من یه نمکدون نمک با کلی فلفل مخلوط کردم یکم اب ریختم فقط در حدی که حل شن.بعد استفاده کردم کلا درد از بین رفت.1دقیقه تو دهان نگه داشتم.

پاسخ دادن 0 0
پونه

پونه

یخ عالیه دوستان من با نمک مسواک زدم.داخل دندونم نمک ریختم.ابو نمک هم قرقره کردم اما موثر نبودامااز یخ جواب گرفتم.تیکه های کوچیک یخ رو اروم اروم بجویید دندون رو سِر میکنه هر دوسه دیقه اینکار رو انجام بدید تو کمتر از نیمساعت درد رو اروم میکنه و خیلی موثر هستش.

پاسخ دادن 1 0
محمد

محمد

دوستان سلام به خدا تا شخص تره دکتر و زیر دست دکتر دندانپزشک ننشینه درد خوب نمیشه من از ۱۲سالگی دندان درد رو تجربه کردم و حدود۹دندان پر. شده و کشیده دارم درد دندان فقط با دندانپزشک خوب میشه سالم و با دندان باشید

پاسخ دادن 0 0
معصومه

معصومه

سیر فوق العاده است فقط در دو دقیقه تاثیرش رو میبینید

پاسخ دادن 0 0
داوود طهرانی

داوود طهرانی

سلام امروز 5 اردبیهشت 96 ساعت 2 شب درد کشیدم تا الان یخ گذاشتم ِ.دوتا ژلوفن خوردم جواب نداد..فک کنم به عصبم رسیده خیلی سرم گوشم چشام تیر نی کشید داشتم دیونه می شدم .تا اومدم سایتتون..یخ و انتخاب کردم بخاطر راحتیش...خداکنه جواب بده .

پاسخ دادن 0 0
سعید

سعید

آب رو آتیش میگن یعنی سیر روی دندون . بعد از خوردن 3 نوع قرص مختلف بالاخره با گذاشتن سیر روی اون دردم آروم شد

پاسخ دادن 0 0
ارش

ارش

سلام الان ساعت ۵.۱۵ دقیقه صبح منو دندون درد یهویی اصلا انگار نمیخواد خوب بشه اسپری زدم اب نمک الان سیر رو گذاشتم کاش خوب شه

پاسخ دادن 0 0
 شاهین

شاهین

هیچی عین اب نمک نمیشه.فقط ابش باید کمی ولرم باشه.من که از دست این دندون درد کلافم ولی انشالله فردا ب م عصب کشی کنم.

پاسخ دادن 0 0
میلاد

میلاد

میخک و سیر و اب نمک و یخ عالیه مخصوصا میخک

پاسخ دادن 0 0
ناهید

ناهید

وای.الان ساعت پنج صبحه.دوساعته از دندون درد پریدم بالا.سیر نداربم.برم ببینم چیکار کنم.دارم میمیرم از درد.

پاسخ دادن 0 0
سارا

سارا

میخک بسیاررررررررر عالیه حتما ازاون استفاده کنید!!!

پاسخ دادن 0 0
فائزه

فائزه

دندونم ابسه کرده چکا کنم خوب بشه.لطفا بگین؟؟؟

پاسخ دادن 0 0
پیمان

پیمان

خانم اب نمک رو به صورت غلیظ قلقله کنید تا دو روز بعد دیگه ابسه دندونتون از بین میره

پاسخ دادن 0 0
طوبا

طوبا

سلام دندونم خیلی درد میکرد وارد سایت شما شدم همون گزینه اول رو انتخاب کردم یعنی میخک،یه دونه میخک گذاشتم کنار همون دندونم و شروع به جویدن کردم الان دردش خیلی آروم تر شده،ممنونم از نظر بقیه دوستان و سایت شما

پاسخ دادن 0 0
مهدی

مهدی

ممنون از سایت خوبتون موفق باشید

پاسخ دادن 0 0
علیرضا

علیرضا

لیدو کایین خیلی خطرناکه من استفاده کردم الان نصف بیشتر دندونام پوسیده.برای قلب هم به شدت ضرر داره.

پاسخ دادن 0 0
سعید

سعید

آب نمک معجزه کرد مرسی

پاسخ دادن 0 0
حسن

حسن

يكي ازدندانهاي كرسيم سوراخ شده وبه عصب رسيده چندساعت دردميكرد.دوعددقرص استامينوفن خوردم خوب نشد.مقداري سيرداخل سوراخ دندانم گذاشتم 5 دقيقه طول نكشيد دردم تسكين پيدا كردازراهنمايي شماسپاسگزارم

پاسخ دادن 0 0
علیرضا

علیرضا

فلفل و نمک و آب رو قاطی کنید خمیرش بگذارید رو محل درد .... هیچ چیزی مثل این اثر نمیکنه

پاسخ دادن 0 0
دندون درد

دندون درد

از دندون درد دارم میمیرم ،فعلا ی حبه سیرو گذاشتم روش انگار یکم دردشو خوب کرد نمیدونم والا امید به خدا

پاسخ دادن 0 0
بهمن

بهمن

سلام ژلوفن را سوراخ کنید و سیر را لحش کنید باهم قاطی کنید بزارید رو دندان عالی جواب میده

پاسخ دادن 0 0
فواد

فواد

سیر خیلی خوبه سیییییرررررر

پاسخ دادن 0 0
امیرحسین

امیرحسین

خدا خیرتون بده.سیر عالیه

پاسخ دادن 0 0
سبحان

سبحان

سلام ،اگه عصابت خراب بشه و درد دندون شروع شه چه راه حلی به کار ببرم ؟

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف