دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتدهان و دندان روشی فوری برای تسکین “درد دندان”
دندان درد ، درد دندان
اگر تا به حال دندان درد را تجربه کرده باشید حتما می دانید که چقدر سخت و عذاب آور است. در این بخش روشی جالب برای تسکین این درد به شما معرفی می کنیم.
بازدید : 768,754 نفر

درمان فوری درد دندان با استفاده از این روش ها

متخصصان می گویند:فردی که دندان درد دارد و مشغول تماشای بازی فوتبال است، به دلیل تمرکز و علاقه نسبت به این بازی، درد کمتری را احساس می کند.

آنها اظهار دارند که  هنوز علت پیچیدن درد در بدن معلوم نشده است. 3 درد وجود دارد که پیدا کردن علت درد آن مشکل است. درد اول به درد شبه معروف است و بر اساس آن وقتی فرد یکی از ارگان هایش را بر می دارد در آن موضع احساس درد می کند.
 
 درد دیگر به صورت احساس آتش گرفتن صورت است و فرد مبتلا احساس می کند آب جوش بر صورت او ریخته اند. وقتی باد به صورت می خورد یا چراغ روشن می شود این درد آغاز می شود و معمولاً اعصاب محیطی در اندام های فوقانی در این دردها درگیر هستند.
درد سوم مربوط به عصب سه قلو است که حتی اگر عصب قطع شود باز درد ادامه می یابد.
در این نواحی احساس تیرکشیدگی وجود دارد و خود به خود درد بعد از مدتی خاموش می شود.
 
دندان درد

عوامل ایجاد دندان درد 

 در گذشته مبتلایان از داروهای آرامبخش استفاده می کردند و گاهی این مصرف آن قدر زیاد بود که موجب اعتیاد و ایجاد عوارضی برای آنها می شد. برخی مبتلایان نیز از شدت درد دست به خودکشی می زدند.
معمولاً جراحی یکی از روش های درمان این دردها است. بافت مغز گیرنده درد ندارد و عروق آن درد را انعکاس می دهند.
 
در این بیماری ها منشاء عضوی وجود ندارد و علت اصلی عوامل روانی است. استرس مهمترین عامل ابتلا به این دردها است که معمولا در دستگاه گوارش دیده می شود. معمولاً دردهای عمقی نیز منتشره هستند و در تمام بدن می پیچند.
وقتی آستانه درد پائین بیاید، آن را احساس می کنیم. و اگر آستانه بالا باشد، فرد درد کمتری را احساس می کند. مثلاً فردی که دندان درد دارد و مشغول تماشای بازی فوتبال است به دلیل تمرکز و علاقه نسبت به این بازی، درد کمتری را احساس می کند اما، با پایان بازی درد خودش را بیشتر نشان می دهد چنانکه فرد می پندارد دندان درد پس از پایان بازی سراغ او آمده است.
پس نتیجه می گیریم که اگر درد شدید دندان به سراغتان آمد فعالیتی تمرکزی را دنبال کنید تا درد خود به خود کمتر شود.
 البته یکسری درمان های طبیعی نیز وجود دارد که می تواند با همراه شدن عدم تمرکز می تواند کارساز تر باشد

روغن میخک

تاثیر بینظیر روغن میخک برای درمان فوری دندان درد

 استفاده از روغن میخک

میخک، یک داروی گیاهی برای تسکین دندان درد است. در این گیاه، یک مسکن طبیعی وجود دارد که البته در صورت استفاده درست، به آرام شدن درد شما کمک می کند.

اگر بافت لثه یا زبان تان حساس باشد، ریختن روغن روی منطقه درد می تواند حال تان را بدتر کند، پس برای گرفتن نتیجه دلخواه تان از این روش کمک بگیرید:

دو قطره از روغن میخک را روی یک پنبه بریزید و آن را تا زمان فروکش کردن درد، پشت دندان تان قرار دهید. اما می توانید سراغ راه طبیعی تری هم بروید. کافی است یک دانه میخک را آنقدر بجوید که روغنش بیرون بیاید.

میخک را می توانید به مدت نیم ساعت یا تا زمانی که دردتان آرام بگیرد، در دهان خود نگه دارید.

 

زنجفیل

 سس زنجفیل و فلفل راه حلی برای رفع درد دندان

استفاده از سس زنجبیل و فلفل

زنجبیل و فلفل هر دو داروهای ضد درد هستند. شما می توانید هر کدام از این دو ادویه را به طور جداگانه مورد استفاده قرار دهید، چراکه هر دوی این مسکن ها، پیام تسکین درد را به مغز می فرستند. اما برای گرفتن نتیجه بهتر، می توانید مخلوطی از این دو ادویه را تهیه کنید. از روش زیر کمک بگیرید:

میزان مساوی از این دو ادویه را با آب مخلوط کنید و یک سس بسازید. توپ کوچکی از پنبه درست کنید و به میزان کافی به سس مورد نظر آغشته اش کنید.

بعد هم آن را درست روی دندان تان (جایی که لثه و زبان شما به آن برخورد نکند) بگذارید و تا زمان فروکش کردن درد یا حداقل تازمانی که طاقتش را دارید، پنبه را از دهان تان خارج نکنید.

 

آب نمک

 محلول آب نمک وتاثیر آن روی رفع دندان درد

 استفاده از محلول آب نمک

نمک یک ضدعفونی کننده قوی است؛ پس اگر درد دندان شما به خاطر عفونت ایجاد شده باشد، استفاده از نمک می تواند زودتر از هر راه دیگری شما را آرام کند. آب نمک دور دندان را ضدعفونی می کند و مایع هایی که باعث التهاب می شوند را خارج می کند.

از این روش درمانی می توانید هر زمان که به آن نیاز پیدا کردید، به روش زیر استفاده کنید:

یک قاشق چای خوری نمک را در یک فنجان آب جوش حل کنید تا داروی فوق العاده ای بسازید. این محلول التهاب را کم کرده و بقایای آلودگی را از دهان شما پاک می کند. 30 ثانیه آن را در دهان تان بچرخانید و بعد بیرون بریزید.

اگر هم حوصله درست کردن آب نمک را ندارید، یک سرم نمکی از داروخانه بخرید و تا چند روز از محلولی که در سرم وجود دارد غرغره کنید. دم کرده نعناع

تاثیر دم کرده نعناع روی دندان درد

استفاده از دم کرده نعناع

دمنوش نعناع هم عطر خوبی دارد و هم می تواند به عنوان یک بی حس کننده خوب مورد استفاده قرار بگیرد. البته تنها دمنوش نعناع نیست که درد شما را آرام می کند، بلکه چای سیاه هم خاصیت ضد التهاب دارد و با کم کردن تورم می تواند به کاهش درد هم کمک کند. برای گرفتن نتیجه بهتر از این دو نوشیدنی، به شیوه زیر عمل کنید:

یک قاشق چای خوری نعنا خشک را در یک فنجان آب جوش بریزید و برای دم کشیدنش 20 دقیقه صبر کنید. وقتی که دمنوش تان خنک شد، آن را در دهانتان بچرخانید و بعد بیرون بریزید.

اگر هم نعناع در دسترس ندارید و می خواهید از چای سیاه استفاده کنید، یک تی بگ را خیس کنید و روی ناحیه دردناک بگذارید و یا اینکه چای سیاه گسی را درست کنید و پس از خنک شدن، آن را چند بار در دهان تان غرغره کنید.
 

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه و کاهش عفونت دندان

استفاده از آب اکسیژنه

اگر درد دندان شما با بدمزگی دهان و حتی تب همراه بود، بهترین راه برای کم کردن مشکل، استفاده از آب اکسیژنه است. اما مثل تمام روش های طبیعی، این هم یک روش موقتی است و تنها تا روز ویزیت پزشک شما را آرام نگه می دارد و عفونت دندان تان را کمتر می کند. اگر چاره ای جز تسکین خانگی درد ندارید، از این روش کمک بگیرید:

برای کشتن باکتری ها و کم کردن ناراحتی تان، کمی آب اکسیژنه 3 درصد را قرقره کنید.
از این محلول تنها برای شستشو استفاده کنید و پس از چرخاندن آن در دهان تان، محلول را بیرون بریزید. بعد هم چند بار دهان تان را با آب خالی شست وشو دهید.

 

یخ

یخ و خواصیت بی حس کننده دندان

استفاده از یخ

فرقی نمی کند درد دندان شما را کلافه کند یا پا درد عذاب تان دهد؛ یخ همیشه مسکن موقتی خوبی برای انواع درد ها بوده است. اگر می خواهید تا رسیدن به مطب دندانپزشکی سرپا بمانید، از این روش کمک بگیرید:

چند قالب یخ را در یک کیسه پلاستیکی بریزید، پارچه نازکی را روی کیسه بپیچید و برای بی حس شدن دندان تان، 15 دقیقه آن را روی قسمتی از صورت خود که دندان دردناک در محدوده آن قرار دارد، بگذارید.

قدیمی ها می گفتند اگر دست تان را با یخ ماساژ دهید، درد دندان تان آرام می شود. آنها ادعا می کردند وقتی یخ را بین انگشت سبابه و شست می گذارید، اعصاب انگشت شما پیغام سرما را به مغزتان می فرستند و پیغام آرام شدن درد هم به دندان شما می رسد.

 

صمغ مر

صمغ مر و مبارزه با باکتری های دهان 

 استفاده از صمغ مر

شیره درخت مرمکی یا همان صمغ مر می تواند دندان درد شما را آرام کند، پس اگر تا امروز نامش را نشنیده بودید، همین حالا برای تهیه کردنش به عطاری محله تان بروید. این صمغ التهاب دهان تان را کم کرده و به از بین رفتن باکتری ها کمک می کند. اگر یک عطاری کاردرست می شناسید که این صمغ در آن پیدا می شود، پس از تهیه کردن، آن را به این شیوه مصرف کنید:

یک قاشق چای خوری از پودر مر را در دو فنجان آب به مدت 30 دقیقه بجوشانید و اجازه دهید محلول تان خنک شود. بعد هم برای هر بار استفاده، یک قاشق چای خوری از این دارو را در یک فنجان آب بریزید و 5 تا 6 بار در روز غرغره این محلول را ادامه دهید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید.


 

سیر

 سیر و خواصیت بینظیر آن

استفاده از سیر

خوردن سیر تنها سیستم ایمنی بدن تان را تقویت نمی کند. این داروی طبیعی علاوه بر اینکه نمی گذارد هر نوع بیماری سراغ تان بیاید و بیهوده درد بکشید، مسکن خوبی برای درد دندان هم به حساب می آید. برای گرفتن بهترین نتیجه از سیر درمانی، به این توصیه عمل کنید:
یک حبه سیر را روی دندان تان بگذارید و آن را بجوید. درد شما چند دقیقه بعد از جویدن سیر آرام می شود. پس اگر نتیجه را فورا مشاهده نکردید، به جویدن سیر ادامه ندهید.
این گیاه نه تنها درد شما را آرام می کند، بلکه مصرف مداومش دندان تان را محکم تر هم می کند.

دندان درد + روشی فوری برای تسکین درد دندان

برگرفته از نامه نیوز / مجله سیب سبز / ن
این مطلب مفید بود ؟ 670 702
نظر کاربران
افشین

افشین

سیر بهترین راه برای درمانه مرسی عالی بود

پاسخ دادن 38 9
طاها

طاها

بیشتر روشها خوبه.آبلیمو وآب گرم هم خوبه

پاسخ دادن 21 8
فرزاد

فرزاد

سلام راههایی ک گفته بودید عالی بود

پاسخ دادن 11 12
ملینا

ملینا

راه حل یخ جواب میده ولی راه های دیگه رو امتحان نکردم بازم ممنون فقط سیر باید پخته باشه یا خام؟؟؟؟

پاسخ دادن 26 13
انصاری

انصاری

سیر خام، ولی روی لثه نیاد که میسوزونه،فقط روی دندان باشه

پاسخ دادن 15 5
پویاصدقی

پویاصدقی

مردم اماهیچکدوم خوب نکرد فقط اب نمک عالی بود

پاسخ دادن 1 0
مبینا

مبینا

از یخ استفاده کردم اما جواب نداد دردم خیلی شدید بود تا اینکه مجبور شدم با یه سوزن لسم رو انگولک کنم تا خون بیاد . وقتی خون اومد درد دندون سبک تر شد . ولی تاثیر یخ لحظه ای بود . بازم ممنون از سایت خوبتون

پاسخ دادن 15 13
sepish

sepish

نه عزیز این کارو نکن خیلی خطر داره.بهترین راه زنجبیل بود.یخ تاثیرش خیلی کمه.

پاسخ دادن 0 0
سیامک

سیامک

اب غوره یا اب نارنج یه دقیق در دهان نگه دارید و سپس خارج کنید

پاسخ دادن 5 3
نفس

نفس

مرسی خداکنه جواب بده

پاسخ دادن 17 4
سجاد

سجاد

سیر جواب میده امتحان کن ضرر نداره

پاسخ دادن 1 1
رضا

رضا

چایی خشک هم خوب جواب میده .الان ساعت یک شبه ژلوفن خوردم جواب نداد .چایی خشک گذاشتم رو دندونم خیلی بهتر شد .میشه خوابید دیگه

پاسخ دادن 11 6
سارا

سارا

سیر عالی بود مرسییییییییییییی

پاسخ دادن 11 1
Ata

Ata

آره منم از سیر استفاده کردم عالی بود

پاسخ دادن 7 2
Hanane

Hanane

آره سیر خیلی خوبه

پاسخ دادن 6 2
مسلم

مسلم

مرسی عالی بود

پاسخ دادن 2 1
حانیه

حانیه

من ابلیمو و نمک قرقره کردم کمی بهتر شدم ممنونم

پاسخ دادن 6 5
بهنام

بهنام

عالییییی بود مرسی ازهمتون ممنونم

پاسخ دادن 1 2
نرگس

نرگس

اگه تحمل داری از سیر استفاده کن عالی عزیزم

پاسخ دادن 5 2
میکی

میکی

سلام مرسی استفاده از سیر خوب بود ولی سوزش اولش از دندون دردم بیشتر بود .خدا رو شکر درد رو کم کرد و الان که 5 صبحه دیگه میتونم بخوابم

پاسخ دادن 3 1
حامد

حامد

نمک دریا هم خیلی خوبه

پاسخ دادن 5 6
Vahid

Vahid

دوستان بیخود قرص مسکن نخورید خیلی هاتون مث من مشکل چرک دارید و خبر ندارید، هر شش ساعت ی سفالکسین بخورید ،حوله داغ یا کیسه ابگرم بزارید،و فقط و فقط عسل زنجبیل و دارچین،با ابجوش مخلوط کنید که معجزس ,

پاسخ دادن 8 2
امیر

امیر

منم چرکیه .خیلی از زنجفیل عسل دارچین استفاده گرم حرف نداشت ✌

پاسخ دادن 2 1
Mona64

Mona64

درمانها عالی بود ممنونم

پاسخ دادن 5 4
سعید

سعید

اقا فقط آب جوش و نمک.دندون درد پدرمو درآورده بود نمیدونسم آب نمک اوکی میکنه اومدم این سایت خوندم درجا ازاب جوش و نمک استفاده کردم الان میزونه آخییییش

پاسخ دادن 9 3
جواد

جواد

یعنی باید آب جوش جوش باشه

پاسخ دادن 5 3
shirin

shirin

نه اب باید نه داغ باشه نه سرد

پاسخ دادن 4 1
ا

ا

سیر واقعا عالی بود.

پاسخ دادن 12 3
محسن

محسن

سیر عالیه

پاسخ دادن 1 0
امیر

امیر

انحراف فکروعدم تمرکز روی دردهم میتونه نافذ باشه اگه بتونیم خودمان رابامطالعه یا چیزتماشایی جالب سرگرم کنیم.درعین حال علل دردرابایدازبین برد. به امید سلامتی برای همه

پاسخ دادن 5 8
رضانوری

رضانوری

داشتم میموردم ازدرد دندان سیرگذاشتم آرام شد

پاسخ دادن 2 2
میثم

میثم

استفاده از اسپره لیدوکاین خیلی معصره

پاسخ دادن 4 5
زهرا

زهرا

اسپری لیدوکایین سعی کنین استفاده نکنین چون اون فقط نقش بی حس کنندگی روداره وبعداعوارض خودشونشون میده ازجمله خردشدن دندون

پاسخ دادن 7 1
مجتبی

مجتبی

مرسی نه ژلوفن تأثیر داشت نه اسپری ولی سیر تو دو دقیقه اروم کرد سیر رو له کنید بزارید روی دندون

پاسخ دادن 3 5
وای خدا من خیلی عذاب

وای خدا من خیلی عذاب

آب نمک عالی بود آروم شدم الانم راحت میخوابم

پاسخ دادن 2 3
مریم

مریم

وای منم دیشب تاصبح درد وحشتناکی کشیدم الان آب ونمک گذاشتم آروم گرفت تازه میتونم الان که ساعت ۷صبحه یکم بخوابم

پاسخ دادن 2 1
ستاره

ستاره

سیر عالی بود ممنونم

پاسخ دادن 3 2
یلدا

یلدا

سلام سیر واقعا مسکن خوبی برای درد دندونه واقعا ازتون ممنونم

پاسخ دادن 5 1
عبدالمجيدمیرانیا

عبدالمجيدمیرانیا

امبرنسا یکی از روش های درد دندان هست که ازاعطاری ها میشه پیداش کرد من استفاده ش کردم خیلی تعصیر فوق العادی گذاشته

پاسخ دادن 3 2
سمیرا

سمیرا

ژلوفنو اصلا نخورید چون تأثیری نداره ولی ژلوفن رو سرشو با چاقو ببرید و با خلال دندون یه قطرشو فقط بریزید رو دندون عالیه در عرض دو دقیقه خوب میشهولی مراقب باشید تو دهان یا زبونتون نریزه که خیلی میسوزه

پاسخ دادن 0 6
مبین

مبین

عالی بود سیر مرسی.

پاسخ دادن 2 0
مهدین

مهدین

سلام سیر بسیار خوب بود من مهدی پاپی متخصص آشوراباد

پاسخ دادن 5 3
مهدی پاپی

مهدی پاپی

بسیار خوبه

پاسخ دادن 5 4
نفس

نفس

وای اب نمکـ زدم دردش بدتر شد اما ابش سرد بود فکر کنم ب همین خاطر بود نمیدونم! اما ی ژلفون سرشو با چاقو زدم مایع توشو ریختم رو دندونم بهتر شد به هر حال ممنونم

پاسخ دادن 3 3
مینا

مینا

استامینون وآموکسی سیسیلین هم تاثرش خوبه

پاسخ دادن 1 1
ناصر

ناصر

سیرخیلی عالیه

پاسخ دادن 1 0
خ

خ

میخک خوبه

پاسخ دادن 5 0
یاسین

یاسین

سلام. واقعا ممنونم از دندون درد داشتم می مردم دیگه. اب نمک امتحان کردم فرقی نکرد. ولی سیر فوق العاده بود. همون سیر کارتونو راه میندازه. فقط ب زبونتون نخوره که خیلی میسوزونه

پاسخ دادن 0 4
محمد

محمد

آره سیرواقعا فوق العاده است

پاسخ دادن 0 0
هانی

هانی

الان سه چهار ساعته مشغول آروم کردن درد بی سابغه دندون همسرم هستم یک ساعته آخرو دیگه کاملا گریه کرد شیش تا ژلوفن خورد یه قرص آمیتیریپتیلین و گاز گرفت و له کرد رو دندون رفتم نصفه شبی داروخونه یه آمپول دگزامتازون گرفتم و قطره میخک و لیدوکایین همرو استفاده کردیم و در آخر هم درمان سنتی خاک تو سری که احتمالا معتادش کنه گذاشته و دندونظ و یه کم هم خورده چون دیگه طاقتش تموم شده الان یه نیم ساعته خوابش برده خداکنه بیدار نشه

پاسخ دادن 8 7
حسی

حسی

خخخخخ عالی بوووود . شوهرتو معتاد کردی تموم .

پاسخ دادن 5 1
میکی

میکی

سلام منم دردم شدید بود و هر دارویی که میدونستم استفاده کردم ولی دل و جرات شوهر شما رو نداشتم که زهر ماری استفاده کنم و از عواقبش خیلی وحشت داشتم .ولی اب نمک و فلفل و سیر و بقیه پیشنهادها رو امتهان کردم و دردش قابل تحمل شد که بتونم بخوابم

پاسخ دادن 1 0
نرگس

نرگس

الان ساعت 1نصفه شب دندون درد امانمو بریده یه ژلوفن خوردم جواب نداد یه پروفن خوردم جواب نداد یه کم اب نمک قرقره کردم دردش انگار کمتر شده.به هر حال مرسی

پاسخ دادن 1 2
مریم

مریم

وااااای من الان چند وقت چرک خشک کن میخورم ژلفون مینداختم دندونم زود خوب میشد ولی دیگه بدنم عادت کرده بود چند بارم دگزامتازون زدم خوب شد دیگه اونم اثر نمیکرد بعد زدم اینترنت دیدم همه از سیر راضین منم استفاده کردم واقعا عااااااااااالی بود ممنون از راهنمایتون

پاسخ دادن 2 1
ا

ا

سلام يخ اثر كرد ممنون

پاسخ دادن 0 4
فرید

فرید

سلام.اگه درددندان شدیدبودنمک روبافلفل قاطی کنیدبه همراه کمی اب به شکل خمیردربیاریدوروی دندان بگذاریدعالی جواب میده

پاسخ دادن 2 1
آیت الله

آیت الله

سلام,دوست عزیز فلفل. سیاه یا. قرمز

پاسخ دادن 1 1
احسان

احسان

شربت دیفن هیدرامین کامپاند بردارید یه کمش رو بریزید رو دندونی که درد میکنه بلافاصله دردشو کم میکنه.

پاسخ دادن 1 1
رویا

رویا

نمک دریاچه ارومیه بینظیره درجا ساکت میکنه دردو باید با آب ولرم قرقره کنید یا چند ثانیه تو دهان نگه دارید فوق العاده اس

پاسخ دادن 3 5
محمد

محمد

سير عالي بود

پاسخ دادن 2 3
ناشناس

ناشناس

الان ساعت ۶صبحه دوم فروردین از شدت دندون درد از خواب بلند شدم قرصم خوردم ولی اثر نکرد تا وارد سایت شما شدم از سیر استفاده کردم واسه من معجزه کرد ممنونم

پاسخ دادن 4 3
جعفر

جعفر

بهترین راه برای رفع دندان درد استفاده از نشاسته هست دو قاشق نشاسته رو تو یک فنجان آب جوش حل کنید بعد از سرد شدن روی دندونتون بریزید و ده دقیقه نگه دارید به تدریج درد رو ساکت میکنه تا جایی که انگار دندان درد نداشتید من انجام دادم کاملا راضیم این روش رو یک دندان پزشک بهم پیشنهاد داد .

پاسخ دادن 1 1
حمید

حمید

سیر فوق العاده بود...اولش فورا درد رو خاموش کرد ولی بعد چند دقیقه دوباره درد گرفت ولی نه به شدت قبلش..بعد از ده دقیقه کلا خوابید..دمتون گرم

پاسخ دادن 1 1
علی

علی

سیر واقعا عااااااااااااااااااااااااااالیه

پاسخ دادن 3 2
سعیدحسینی

سعیدحسینی

سلام سیر خیلی خوبه به شرطی که درد دندان هم ازاون در دای خوب باشه از اونا نباشه که با آدم لج میکنه لج کنه پدر آدمو درمیاره مخصوصا تو عید

پاسخ دادن 3 1
امین

امین

از شدت درد داشتم گریه میرم خدا خیرتان بده

پاسخ دادن 1 1
محمد

محمد

بدون شک سیر رو امتحان کنید یه تیکه بزارید رو دندون با دست فشارش بدین ابش دراد روی دندون کافی دو دیقه وایسی دیگه حله بدون شک این کارو انجام بدین از ۸بعد از ظهر تا ۶صبح بخدا درد کشیدم تا اینکه سیر همه چیو درست کرد

پاسخ دادن 4 2
رضا

رضا

عالی مخصو صا مخلوط فلفل و زنجبیل

پاسخ دادن 2 2
حمید

حمید

سلام .میکس فلفل ونمک وزنجبیلاامتحان کنیدیافلفل ونمک درکمترازدودقیقه جواب میده هرکس امتحان کردجواب بده دیگرانم امتحان کنن من که جواب گرفتم

پاسخ دادن 4 3
پریا

پریا

سلام،دختر 9 ساله منم شب ساعت یکونیم دندون درد امونشو بریده بود تاساعت 5 صبح فقط گریه میکرد تا اینجادیدم سیروهمه پیشنهاد کردن امتحان کردم آب رو آتیش بود حتما امتحان کنین،ممنون بابت راهنماییاتون

پاسخ دادن 2 2
فاطی

فاطی

الان ساعته ،3شبه پدرم بنده خدا از دندون درد خوابش نمیبرد چند تا قرص مسکن خورده بود جواب نداده بود ولی اب نمک قرقره کرد میگه دردش ساکت شد ممنون

پاسخ دادن 1 0
مهسا

مهسا

منم الان از دندون درد از خواب پریدم با اینکه یه ساعت پیش مسکن خورده بودم اب نمک اثر کرده فعلا،امیدوارم همینجوری دردش ساکت شه.وگرنه میرم مرحله بعدی از سیر استفاده کنم

پاسخ دادن 3 3
علی مهدیزاده

علی مهدیزاده

شمابهتره که شب ها نیم ساعت قبل ازخواب باآب ونمک قرقره کنی وهر۶ساعت یه کپسول آموکسیسیلین بخورین عالی جواب میده

پاسخ دادن 5 0
ققنوس 96

ققنوس 96

دمتون گرم سیرعالی بود...همسرم غروب که از سرکار اومد تا الان که ساعت ده هست درد داشت سیر رو امتحان کرد خوب شد..خدا خیرتون بده

پاسخ دادن 0 0
ارش

ارش

نمک و اب وفلفل معجزه کرد.مخصوصا اگه نمک زیاد بریزید.من یه نمکدون نمک با کلی فلفل مخلوط کردم یکم اب ریختم فقط در حدی که حل شن.بعد استفاده کردم کلا درد از بین رفت.1دقیقه تو دهان نگه داشتم.

پاسخ دادن 3 0
پونه

پونه

یخ عالیه دوستان من با نمک مسواک زدم.داخل دندونم نمک ریختم.ابو نمک هم قرقره کردم اما موثر نبودامااز یخ جواب گرفتم.تیکه های کوچیک یخ رو اروم اروم بجویید دندون رو سِر میکنه هر دوسه دیقه اینکار رو انجام بدید تو کمتر از نیمساعت درد رو اروم میکنه و خیلی موثر هستش.

پاسخ دادن 3 4
محمد

محمد

دوستان سلام به خدا تا شخص تره دکتر و زیر دست دکتر دندانپزشک ننشینه درد خوب نمیشه من از ۱۲سالگی دندان درد رو تجربه کردم و حدود۹دندان پر. شده و کشیده دارم درد دندان فقط با دندانپزشک خوب میشه سالم و با دندان باشید

پاسخ دادن 2 0
معصومه

معصومه

سیر فوق العاده است فقط در دو دقیقه تاثیرش رو میبینید

پاسخ دادن 1 1
داوود طهرانی

داوود طهرانی

سلام امروز 5 اردبیهشت 96 ساعت 2 شب درد کشیدم تا الان یخ گذاشتم ِ.دوتا ژلوفن خوردم جواب نداد..فک کنم به عصبم رسیده خیلی سرم گوشم چشام تیر نی کشید داشتم دیونه می شدم .تا اومدم سایتتون..یخ و انتخاب کردم بخاطر راحتیش...خداکنه جواب بده .

پاسخ دادن 1 0
سعید

سعید

آب رو آتیش میگن یعنی سیر روی دندون . بعد از خوردن 3 نوع قرص مختلف بالاخره با گذاشتن سیر روی اون دردم آروم شد

پاسخ دادن 1 1
سودا

سودا

شایدقرص اثرکرده ک خوب شدی ن سیر

پاسخ دادن 3 2
مهدی

مهدی

شونصد نفر دارن میگن سیر معجزه کرد قرص افاقه نکرده حتی شش تاش باز شما اینو میگین نظیر شما کم هستن ولی کافی واسه ...

پاسخ دادن 4 1
ارش

ارش

سلام الان ساعت ۵.۱۵ دقیقه صبح منو دندون درد یهویی اصلا انگار نمیخواد خوب بشه اسپری زدم اب نمک الان سیر رو گذاشتم کاش خوب شه

پاسخ دادن 1 1
 شاهین

شاهین

هیچی عین اب نمک نمیشه.فقط ابش باید کمی ولرم باشه.من که از دست این دندون درد کلافم ولی انشالله فردا ب م عصب کشی کنم.

پاسخ دادن 0 1
میلاد

میلاد

میخک و سیر و اب نمک و یخ عالیه مخصوصا میخک

پاسخ دادن 0 0
ناهید

ناهید

وای.الان ساعت پنج صبحه.دوساعته از دندون درد پریدم بالا.سیر نداربم.برم ببینم چیکار کنم.دارم میمیرم از درد.

پاسخ دادن 0 0
سارا

سارا

میخک بسیاررررررررر عالیه حتما ازاون استفاده کنید!!!

پاسخ دادن 0 0
فائزه

فائزه

دندونم ابسه کرده چکا کنم خوب بشه.لطفا بگین؟؟؟

پاسخ دادن 1 0
پیمان

پیمان

خانم اب نمک رو به صورت غلیظ قلقله کنید تا دو روز بعد دیگه ابسه دندونتون از بین میره

پاسخ دادن 0 0
رضا

رضا

احتمالا عفونت کرده اگه خالیه حتما باید عصب کشی کنید فعلا چرک خشک کن بخورید

پاسخ دادن 0 0
طوبا

طوبا

سلام دندونم خیلی درد میکرد وارد سایت شما شدم همون گزینه اول رو انتخاب کردم یعنی میخک،یه دونه میخک گذاشتم کنار همون دندونم و شروع به جویدن کردم الان دردش خیلی آروم تر شده،ممنونم از نظر بقیه دوستان و سایت شما

پاسخ دادن 0 0
مهدی

مهدی

ممنون از سایت خوبتون موفق باشید

پاسخ دادن 0 1
علیرضا

علیرضا

لیدو کایین خیلی خطرناکه من استفاده کردم الان نصف بیشتر دندونام پوسیده.برای قلب هم به شدت ضرر داره.

پاسخ دادن 1 1
سعید

سعید

آب نمک معجزه کرد مرسی

پاسخ دادن 1 0
حسن

حسن

يكي ازدندانهاي كرسيم سوراخ شده وبه عصب رسيده چندساعت دردميكرد.دوعددقرص استامينوفن خوردم خوب نشد.مقداري سيرداخل سوراخ دندانم گذاشتم 5 دقيقه طول نكشيد دردم تسكين پيدا كردازراهنمايي شماسپاسگزارم

پاسخ دادن 0 1
علیرضا

علیرضا

فلفل و نمک و آب رو قاطی کنید خمیرش بگذارید رو محل درد .... هیچ چیزی مثل این اثر نمیکنه

پاسخ دادن 0 0
دندون درد

دندون درد

از دندون درد دارم میمیرم ،فعلا ی حبه سیرو گذاشتم روش انگار یکم دردشو خوب کرد نمیدونم والا امید به خدا

پاسخ دادن 0 0
بهمن

بهمن

سلام ژلوفن را سوراخ کنید و سیر را لحش کنید باهم قاطی کنید بزارید رو دندان عالی جواب میده

پاسخ دادن 0 0
فواد

فواد

سیر خیلی خوبه سیییییرررررر

پاسخ دادن 1 0
امیرحسین

امیرحسین

خدا خیرتون بده.سیر عالیه

پاسخ دادن 0 0
سبحان

سبحان

سلام ،اگه عصابت خراب بشه و درد دندون شروع شه چه راه حلی به کار ببرم ؟

پاسخ دادن 1 0
زهرا طاهری

زهرا طاهری

سلام باید فوراکیسه ی آب یخ بزاری روی دندونت

پاسخ دادن 0 1
زهرا طاهری

زهرا طاهری

سلام آب نمک عالیه ممنون واقعا درد دندانو خیلی زود میندازه

پاسخ دادن 1 0
سینا

سینا

واااای یعنی از دندون درد مردم. الان از آب جوش با نمک استفاده کردم تقریبا دردشو ضعیف کرد بعد اون از آبلیمو با آب جوش استفاده کردم دردشو کلا برد.

پاسخ دادن 0 1
پویان

پویان

نمک بسیار عالی بود

پاسخ دادن 0 0
پویان

پویان

ممنونم از دکتر و این سایت بسیار عالی شما از همه عزیزان تشکر میکنم ساعت 3 شب هست ومن از 12 شب دندان درد داشتم تا وارد سایت شما شدم ونمک رو امتحان کرد و خوبه خوب شده

پاسخ دادن 0 0
جواد

جواد

سلام خدا خیرتان دهد یعنی داشتم به خودم می نالیدم واقعا آب گرم بانمک و کمی فلفل و بعدش چایی خشک واقعا درد دندانم را خنثا کرد واقعا ممنونم کسی که گفت چایی خشک بزارید از درد میخواستم روزه نگیرم الان دارم سحری میل میکنم بالاخره خداخیرتان دهد . اجرکم عندالله التماس دعا

پاسخ دادن 1 0
سلام خدا خیرتون بده فعلاسیرگذاشتم

سلام خدا خیرتون بده فعلاسیرگذاشتم

سلام. خدا خیرتون بده دندون درد هستم سیر گذاشتم فعلا سامانه متاسفانه ریشه دندونه می‌ترسم بکشم اصلا دندون درست بی حس نمیکنن دکترا دندون میکیشن من فقط سیر ام امتحان نکرده بودم فعلا آرومه چهار روزه دندون دردم

پاسخ دادن 1 0
علي

علي

سلام سير فوق العاده بود مخصوصا سير تازه فقط برش بزنيد اندازه دندونتون وسمتي كه دندون درد ميكنه بتراشيد تا يكم بره لا دندون

پاسخ دادن 1 0
وحید

وحید

عالی بودند مطالبها

پاسخ دادن 1 0
رویا

رویا

ممنون بابت مطالب خوبتون

پاسخ دادن 1 0
ناصر

ناصر

چندوقته دندون درد دارم. هر روز یه مایع سفید رنگ از کنار دندونم میزنه بیرون و با کمی فشار دادن تخلیه میشه. هر قرصی که فکرشو بکنید انداختم. البته نصف دندانم از داخل خراب شده و ازبین رفته. هیچ پزشکی هم خاضر به کشیدنش نمیشه دوروزه دیگه اون مایع سفید بیرون نمیزنه ودردش بیشتر شده. چبکار کنم؟

پاسخ دادن 0 0
اون عفونته

اون عفونته

دوست عزیز احتمالا اون عفونته هر ۸ ساعت آنتی بیوتیک بخور دو خشاب کامل یا بیسترعفونت خطرناک حتی ب قلبت ممکنه بزنه عفونت ک خوب شه میکشن

پاسخ دادن 0 0
محبوبه

محبوبه

خواهشا آبسه دندون رو دستکاری نکنید کافی یه ذره عفونت وارد خونتون بشه خدایی نکرده سرطان خون میگیرید یکی از آشناهامون دندونش چرک داشته دکتر گفته نمیکشم به زور رفته پیش دکتر بدون مجوز دندون کشید خدابیامرزتش سه تا بچه شو یتیم کرد کلی هم خرج دوادرمونش کردن

پاسخ دادن 1 0
علی

علی

سلام برای دندون درد نشاسته هم خیلی خوب هست

پاسخ دادن 1 1
آرزو

آرزو

زنجفیلم خوبه

پاسخ دادن 0 0
احمد

احمد

سلام سير عالي بود

پاسخ دادن 0 0
امیر

امیر

سلام.دندون درد امونم رو بریده بود.آب نمک آب روی آتیش بود.واقعا ممنون.به امیدروزی که تمام ایرانی های عزیز به بهداشت دهان ودندان اهمیت بدن تا کار به جای باریک نرسه

پاسخ دادن 1 0
سارا

سارا

وای الان ساعت سه نصفه شبه دندون درد داشت مدرمو در میاورد از نمک وفلفل استفادا کردم خعیلی خوب بود مرسییییی

پاسخ دادن 0 0
بهار

بهار

من زنجفیل و نمک امتحان کردم خوب نشد. الان سیر گذاشتم یکم بهتره.ساعت چهارصبح از دندون درد بیدارشدم.اللن پنج و نیمه.

پاسخ دادن 0 1
سجاد

سجاد

اب نمک عالی بود

پاسخ دادن 3 0
علیرضا

علیرضا

ممنون ازمطالب آموزندتون همش عالیه

پاسخ دادن 0 0
مهدی

مهدی

هیچکدام فایده ای نداشت . شب نتونستم بخوابم صبح رفتم دندونپزشکی گفت ریشه ی دندانت به شدت خراب شده و دندانت بسیار سفت شده است . پوسیدگی دندانت انقدر زیاد است که تا لثه ی درونی دندانت پیش رفته است ! کشیدن دندانت بسیار سخت است و باید پیش دندانپزشکی کشیدن دندان های سخت بروی . رفتم اونجا پدرمو در آورد انقدر دندونمو پیچوند که یک ساعت طول کشید . آخرش یک هفته خونریزی کرد .

پاسخ دادن 1 0
مهدی

مهدی

سلام دوستان عزیزالان ساعت۶صبح وازدرددندون خواب نمیبره من سیروامتحان کردم یه خرده خوب شدمیرم که آب نمک وامتحان کنم.واقعادرددندون سخته خداکمک همتون بکنه.باتشکرازراهنماییتون

پاسخ دادن 1 0
 مونا

مونا

سلام من شب تا صبح از دندون درد شديد نتونستم بخوابم بعد كه اين مطالب رو خوندم اول نمك و فلفل رو انجام دادم و بعد 5دقيقه اب جوش و نمك كه عالى بود

پاسخ دادن 1 1
دندون درد :/

دندون درد :/

سلام دو ساعته دندون درد دارم سیر پیدا نمیکنم ولی اب و نمک خیلی دردشو کم کرد فعلا که میشه اروم گرفت با این درد D:

پاسخ دادن 0 1
فرزین

فرزین

...من ازراه اب نمک استفاده کردم عالی بود

پاسخ دادن 2 0
سعید

سعید

فقط سیر عااااااااااااااالیه من چهار ساعت درد داشتم یه حبه سیر و له کردم رو دندونم آروم آروم شد

پاسخ دادن 1 0
امےد

امےد

اره هم سیر و هم پودرسیر دردو تسکین میده دوستان پودر سیرو ک گزاشتین ۵دقیقه ای دردتون کم میشه،من الان پودر سیر گزاشتم اروم شد برم بخوابم

پاسخ دادن 0 0
افسانه

افسانه

دارم ميميرم از ديشب تا الان بيدارم از دندون درد الان سير گذاشتم كاش خوب بشم

پاسخ دادن 0 0
محمود

محمود

دوستآن دهان شویه کلر هگزیدین عالی

پاسخ دادن 0 0
علی

علی

من مفنامیک اسید خوردم و ژل دنتی فورد استفاده کردم جواب نداد ولی با آب نمک و چای خشک الان آروم شده خداروشکر

پاسخ دادن 0 0
سعید قیم

سعید قیم

سلام من شب تا صبح روز دندونم خیلی خیلی در میکرد ولی آب نمک خیلی خوردم یکم خوب شد عالیییییی

پاسخ دادن 0 0
Ehsan

Ehsan

من نميخواهم چرت پرت تحويلتون بدم اقا سير معجزه من به معجزه عتقاد نداشتم اما سير عاليه ، من با نخ دندون بازي ميكردم از دندونم خون اوند يه ساعت بعدش دردم شروع شد الان ساعت ٨ هر ماري مردم درست نشد سير معجزه كرد ، خول نشد راه ديگه رو امتحان كنيد سيرررررررررررررررررررررر اگه اروم نشد بهم لعنت بفرست اما ميشه صدرصد ميشه شرط ميبندم

پاسخ دادن 2 2
س

س

سلام من حدود٥روزه دارم درد ميكشم تموم قرصها تموم روشهايي كه بلد بودم رو امتحان كردم ولي يه تايم خيلي كم تاثير داشت تا ديروز رفتم دكتر وقتي ديد گفت دندونت چرك كرده بايد يسري دارو استفاده كني تا بريم مرحله بعدي واسه عصب كشي ولي خواهشا ناديده نگيريد و حتما با پزشك مشورت كنيد چون يك منشايي وجود داره واسه يه درد كوچك

پاسخ دادن 2 0
Negar.jx

Negar.jx

سلام یعنی با تمام وجود باید تشکر کنم از تمام عزیزانی که راه حل گذاشتن سیررررر روی دندونو پیشنهاد کردن،تا ساعت ۵ونیم صبح هر قرصی بگین خوردم ژلوفن،کدئین ،مفنامیک اسید،چندبار کدئین گذاشتم رو دندونم یخ ونمکم امتحان کردم فایده نداشت،نظراتو که خوندم رفتم سراغ سیر که معجزه کرد یعنی به چند دقیقه چنان درد دندونمو آروم کرد که راحت خوابم برد تا یک ونیم ظهر بیدار نشدم،برای همه کسانی که این راه حلو دادن از ته دل دعا کردم،خدا خیرتون بده مرسی

پاسخ دادن 0 0
محبوبه

محبوبه

قطره دنتول دردو ارومتر میکنه اما سیر ررررررررر معجزه میکنه دمتون گرم

پاسخ دادن 1 0
سمانه

سمانه

توروخدا یکی بگه برای دندون های سوراخ چکار کنیم پارسال پر کردم امسال خالی شده یه سری از این روشا (مثل یخ مستقیم رو دندون) برای دندونای سوراخ افتضاحه خیلی شدید تر میکنه نکنید خواهشا.

پاسخ دادن 1 0
فاطمه

فاطمه

نمک و فلفل رو قاطی کنید با مقدار کمی اب چند قطره مخلوط کنید بزارید رو محل درد انشالله که خوب میشه واقعا درد بدیه دندون درد من الان ساعت یک و نیم شبه داداشم دندون درد داره داغون داریم میشیم

پاسخ دادن 1 0
مهدی

مهدی

سلام سیر دردو تسکین میده من سیر رو دندونم گذاشتم دردش اروم شد حتما امتحانش کنید

پاسخ دادن 2 0
علیرضا

علیرضا

زلوفن خیلی عالی بود من امپول دگزا برای تسکین درد استفاده کرذم

پاسخ دادن 0 0
...

...

آب نمك با آب ولرم و بعد هم سير خام له شده درد دندونمو كاملا از بين برد براي درمان سريع واقعا جواب داد مرسي از نظراتتون و سايت

پاسخ دادن 0 1
مهیا

مهیا

بخدا خیلی بهتر شدم دیگه درد نداره دندونم ...سیر جویدم بعدش یخ گذاشتم تو نایلون یه دستمال دورش پیچیدم گذاشتم رو دندونم بخدا خیلی تاثیر داشت

پاسخ دادن 0 0
منصور

منصور

سلام من همه این کار هارو قبل از اینکه اینجا بخونم انجام دادم همشون جواب دادن ولی اگه دردت خیییلییی زیاد بود یخ بهتر جواب میده

پاسخ دادن 0 0
علي

علي

شير مادرت حلالت

پاسخ دادن 0 0
Elnaz

Elnaz

سلام واقعا ممنون از همه كامنتا و را ه حل ها الان چند روزه مگافن و نوافن و چرك خشك كن ميخوردم فقط براي چند ساعت بود ساعت سه شبه از درد نميتونستم بخوابم اب نمك گرفتم به دندونم پشت بندشم با اون دندونم سير جويدم قورت دادم الان ده دقيقه اس خودم و به خوندن نظرا سرگرم كردم ديدم كه اروم شده دعا كنيد شروع نشه ديگه

پاسخ دادن 0 0
فاطمه

فاطمه

اخر سر کدوم بهتره؟لثم باد کرده داره میترکه از درد وای خدا ساعت 3 نصفه شبه

پاسخ دادن 0 0
سلام ناصری از کردستا

سلام ناصری از کردستا

برای تسکین درد دندان قرص ایبوپروفین را خرد کنید و روی یا داخل دندان بریزید .......این کار معجزه میکنه

پاسخ دادن 0 0
مليحه

مليحه

بعد چنتا ژلوفن و نوافن و اسپري ليدوكايين و پماد ميخك اخرش اين طب سنتي جواب داد من براي شوهرم همه راه هاي بالا رو ايتفاده كردم اخرش سير اثر كرد و ساعت چهارونيم صبح خابيد خداروشكر ممنونم از شما

پاسخ دادن 0 0
علی

علی

دمت گرم یخ مثل آب رو آتیش میمونه

پاسخ دادن 0 0
اسی

اسی

ابلیمو جوابه ی پمادم هس به اسم دنتول فوقلادس

پاسخ دادن 0 0
محمد

محمد

دندون من عجیبه دردش.کنار دندون عقلم .همین دندون وقتی درد میگیره نبض کنار گوشم همراه با درد میزنه و درد شدیدی داره.فکر کنم ریشه دندونم افونت داره. دندون فک بالا. همیشه با ژلوفن خوب میشد ولی الان نه.

پاسخ دادن 0 0
مرضیه

مرضیه

منم مامانم الان ک ساعت دونیمه شبه بیدارشد از دندون درد چشاش اشک بود اومدم اینجا زنجبیلو امتحان کردم بعد پنج دیقه گف اروم شد انشالله ک تاصب دردش نگیره بازممنون ازسایت خوبتون

پاسخ دادن 0 0
مهدی

مهدی

سلام بچه ها من از ساعت دو تا حالا بیدارم و از دندون درد نمیتونم بخوابم دندونم خوب بود بیخودی هی با چاقو باهاش ور رفتم تا دردش شروع شد اسپری زدم افاقه نکرد ولی یه چیز جالب آب سرد که غرغره میکنم خوب میشه چند ثانیه بعد بازم باید آب سرد بزنم چیکار کنم

پاسخ دادن 0 0
کیان

کیان

خوبه اما سیر بهتره

پاسخ دادن 0 0
مجید

مجید

سلام الان ساعت ۶ صبحه از درد دندونم خوابم نبرده.هفته پیش دندون ۱ بالا سمت چپ درد میکردو خیلی کم اومده بود پایین خود به خود بهتر شد و دردش تموم شد سه روز پیش بازم درد کرد و تا الان دردشو دارم تحمل میکنم جوری درد میکنه که لثم و بعد لبم یه کوچولو باد کرده به نظرتون چیکار کنم؟ سیر،اب نمک و یا...؟؟؟

پاسخ دادن 0 0
احمد

احمد

ساعت ،2بیستو هشت شش نود شش ،،،،،دارم از درد دندون میمیرم ،،،یخ،،،،ابلیمو طبیعی اصل،،،نمک ،،،،سیر ،،،در دیترس دارم سیر امتحان کردم فایده نداست تو رو خدا دارم از درد میمیمیرم یک بگه چیکار کنم

پاسخ دادن 1 0
حمید

حمید

یه قطره پرسیکا از داروخانه بگیرید وروی دندان بریزید چندین بار امتحان کنید..نتیجه اش خوبه‌‌‌‌....میکس مخلوط نمک وفلفل هم جواب میده..

پاسخ دادن 0 1
امین

امین

سلام از دندون درد ساعت دو نصف شب از خواب پریدم داشتم از درد زمینو گاز میگرفتم قرص خوردم آب نمک زدم بهش یخ گذاشتم افاقه نکرد تا سیر گذاشتم خوب شد آب رو آتیش بود سیر عااااااالیه ممنون

پاسخ دادن 0 0
نسیم

نسیم

سیر خیلی خوبه من دندونم در اثر سرما درد گرفته بود چند روزی بود گه گداری درد میومد خوب میشد اما دیشب خیلی درد می کرد تا سه. خواب شده بودم تا اینکه یه خورده سیر استقاده کردم دردش آروم شد خوابیدم الانم چون هوا سرد شد تا یه باد میخوره یا اب سرد میخوردم درد میاد

پاسخ دادن 0 0
احمد

احمد

ساعت 3 شب. درد شدید دندان. ژلوفن جواب نداد. قرص دگزا جواب ندا.آب نمک بد نبود. قطره دنتافورت بدک نبود ولی سیر خیلی خوب بود. یه کم جویدم آبشو بردم سمت دندونم.بعدشم یه تکه گذاشتم روش.الان خوبه.

پاسخ دادن 0 0
رامین

رامین

خدا خیرتون بده من با آب نمک دندون دردم خیلی کم شد

پاسخ دادن 1 0
احمد

احمد

سلام واقعا سیرمعجزه میکنه.تا میتونین از اسپری وقطره های بی حس کننده استفاده نکنید که باعث میشه دندونا راحت خورد بشن

پاسخ دادن 0 2
یوسف

یوسف

داروهای داروخانه استفاده نکنید فقط با طب سنتی درمانش کنید

پاسخ دادن 0 0
صفدر

صفدر

سیر،سیر،سیر معجزه میکنه

پاسخ دادن 0 0
نازي

نازي

سلام ساعت ٢نيم شبه از صبح دندون دردكشيدم خيلي قرصاي مختلفي استفاده كردم و فقط موقت ٥دقيقه خوب ميشودم اما الان اومدم اين سايت اول اب نمك استفاده كردم بعدش سير گذاشتم خداروشكر دردش وايساد

پاسخ دادن 1 0
امیر محمد

امیر محمد

سلام مخلوط نمک و فلفل عالیه الان ساعت چهارصبح من کلی دندون درد کشیدم سیرتو خونه نداشتیم از نمک و فلفل استفاده کردم جواب داد مرسی از سایت خوبتون

پاسخ دادن 0 0
ناشناس

ناشناس

نظر شما.
سلام بهترین راه بعد از درد کشیدن شب .
کشیدن دندان است.
نترسید.
وبه دندان پزشکی بروید

پاسخ دادن 0 0
سودا

سودا

سلام ژلوفن وببرید مایع شو باپنبه یا دستمال کاغذی بزارید روی دندونت یعنی عالی جواب میده

پاسخ دادن 0 0
مهدی

مهدی

من که دارم از دندان درد هلاک میشم

پاسخ دادن 0 0
مهسا

مهسا

سلام فقط زردچوبه استفاده کنیدعالیه

پاسخ دادن 0 0
امیرسام

امیرسام

درد دندان بدترین دردی است که آدم به آن دچار میشود البته با این همه غذاهای شیمیایی دیگه دندون سالم برای آدم نمی مونه

پاسخ دادن 1 0
مرضیه

مرضیه

واقعا سیر خیلی عالیه من از دندون درد داشتم میمردم سه تا ژلوفن خوردم و یه استامینوفن کدیین و یه اموکسی کلاو اما اصلا اثر نداشت تا اینکه اینحا خوندم سیر خوبه و امتحان کردم و دردم ساکت ساکت شد واقعا ممنونم

پاسخ دادن 0 0
مهرداد

مهرداد

سیر واقعا خوب بود الان ساعت 5 صبح است آی لایو نمناک

پاسخ دادن 0 0
مهرسا

مهرسا

وای من دارم از دندون درد میمیرم همه ی راهارم امتحان کردم جواب مثبت نداد

پاسخ دادن 0 0
 حجت مرادنیا

حجت مرادنیا

سیر معجزه کر‌د به عرض چند ثانیه فکر میکردم الکی باشه ولی سوختم خدا پدرتو بیامرزه با پیشنهادت

پاسخ دادن 1 0
شکراله

شکراله

سیر واقعا عالی بود پیشنهاد میکنم یه بار امتحانش کنید

پاسخ دادن 0 0
احسان

احسان

سلام دوستان ، من هرچی گفتید رو امتحان کردم اما هیچی مثل آب لیمو نشد ، یکم با سر بشکه ریختم رو دندونه و نگه داشتم کامل داشتم رفتن درد رو احساس می کردم ، تشکر

پاسخ دادن 0 0
بهناز

بهناز

دستتون دردنکنه راه حل زنجبیل عالی بود

پاسخ دادن 0 0
Javad

Javad

کپسول فارزژیک معجزه میکنه

پاسخ دادن 0 0
امید

امید

سلام سیر عالیه دمتون گرم

پاسخ دادن 0 0
سعید

سعید

سلام.از مایع بی حسی داخل کپسول ژلوفن یذره به یه تیکه دسمال کاغذی کوچیک بزنید بعد با نوک یه خلال دندون بزاریدش رو دندون خراب یا اگه سوراخ داره فرو کنید داخلش بعد ۳ دقیقه خوبه خوب میشه.خیلی خوبه امتحان کنید.

پاسخ دادن 0 0
ناشناس

ناشناس

سلام خیلی ممنونم ازپیشنهادات منم تازه بعدازسه روزمیخوام سیروامتحان کنم

پاسخ دادن 1 0
علی

علی

بنظر من ساده ترین راه اینه که یه انبر برداری و بزاری رو دندونت کم کم فشار بدی تا دندون خرابت کلا بشکنه و جدا بشه من امتحان کردم از همه راه حل ها هم خوب تره فقط اولش سخته

پاسخ دادن 0 0
شاهین

شاهین

دوستان من بدترین دندون درد هارو کشیدم دردهای چرکی عصبی تنهاچیزی که معجزه میکنه وبلافاصله اروم میشین سماغ بریزید روی لثه همونجایی ک درد دارید کمتراز یک دقیقه خوب میشید وراحت میخوابید

پاسخ دادن 0 0
M.h

M.h

مامانم از دندون درد کلافه شده.یه ماهه‌هرشب مرتب دندون درد میشه..تعریف سیر رو خیلی شنیدم ولی راضی نمیشه..میگه سیر طبع گرم داره و بدتر میکنه..

پاسخ دادن 0 0
مهلا

مهلا

سلام الان ساعت سه هست از دندون درد خواب نمیبرد آب نمک رو امتحان کردم یه مدت آروم بود دوباره دردش شروع شد اما سیر واقعا معجزه کرد و به شما هم توصیه میکنم دوستای عزیز

پاسخ دادن 0 0
فیروزه

فیروزه

الان ساعت دو نصف شب دندونم از بعداظهر تاحالا دردمیکنه...نظراتتون رو خوندم..آب نمک با آب گرم امتحان کردم معجزه کرد خدایا مرسی بابت آفرینش آب ونمک...خدا خیرتون بده

پاسخ دادن 0 0
بانو

بانو

من ازساعت یازده دندون دردم هرچی روش میزارم خوب نمیشه حتی سیرهم گذاشتم ده دقیقه آرومه دوباره شروع میشه الان هم ساعت هست ۶ خواب نرفتم ازدندون درد دندونم هم پرکرده بوده

پاسخ دادن 1 0
دنیا

دنیا

سلام من صبح عصب کشی کردم الان ساعت 3.30 هستش،دارم از درد هلاک میشم تا مغزم تییییر میکشه چیکار کنمممممم توروخدا کمک

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف