نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو زیبایی بی دردسر چهره با چکاندن روغن بادام در ناف! + روش
روغن بادام در ناف ، درمان ترک خوردگی لبها
داشتن پوست صاف ، درخشان و شفاف قانون اول زیبایی چهره است ؛ در میان دهها روش برای زیباسازی پوست صورت ریختن روغن بادام در ناف ترفند فوق العاده موثری است که در زمان کم تاثیر خود را نشان می دهد.

چکاندن روغن بادام در ناف برای زیبایی پوست و چهره

هیچ چیز بهتر از روغن بادام برای درخشندگی و زیبایی پوست نیست و دراین گفته شک نکنید چرا که تجربه سالیان دراز آن را ثابت کرده است .برای همین اکثر نسخه های پزشکان متخصص پوست و حتی فرمول های خانگی حاوی روغن بادام هستند؛ اما چه کار می توانید انجام دهید اگر برای استفاده از روغن بادام یا ماسک های دیگر خیلی وقت ندارید ؟ دراین بخش از نمناک راه کاریی جالب تحت عنوان چکاندن روغن بادام در ناف رابه شما معرفی می کنیم که بدون دردسر به هدفتان برسید .

روغن بادام در ناف

روش ساده و سریع زیبایی پوست با چکاندن روغن بادام در ناف

فقط کافیست مقداری روغن بادام روی ناف بمالید البته با رعایت نکاتی ساده.
چگونه  روغن بادام را روی ناف بمالیم ؟
روغن بادام رایک مقدار گرم کنید البته به انتخاب خودتان بستگی دارد اما اگر گرم کنید بهتر جذب بدن می شود و روی ناف بمالید ، به آرامی ماساژ دهید تاجذب بدن شود بهتر است اینکاررا شب انجام دهید نه تنها فایده بیشتری دارد بلکه تنها لباس خوابتان چرب می شود

چرا مالیدن روغن بادام روی ناف پوست را درخشنده میسازد ؟

ناف وبند نافی که هنگام تولد داریم با همه ی عضوهای داخلی بدن ارتباط دارد به همین ترتیب با پوست هم مرتبط است ،پس روغن بادام را روی ناف بمالید تابه حد مطلوبی جذب بدن شود که درنهایت موجب بهبود بافت پوست و درخشندگی آن می شود .

فواید استفاده از روغن بادام روی ناف :

روغن بادام غنی از ویتامین ،پروتین ومواد معدنی است بنابراین وقتی این روغن را روی ناف میمالید براحتی جذب می شود . پوست را درخشنده ونرم میسازد ، رطوبت پوست راحفظ می کند ،چروکیدگی ولک صورت را ازبین می برد ، پوست را انعطاف پذیر میسازد ، لب های ترک خورده را درمان می کند.

زیباسازی و جوانسازی صورت با چکاندن روغن بادام در ناف

زیبایی بی دردسر چهره با چکاندن روغن بادام در ناف! + روش
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 148
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 135 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف