بهترین ساعت بیدار شدن از خواب ! سوالی است که در ذهن هرکسی وجود دارد اما مهمتر از پاسخ این سوال ساعتی است که بتواند شما را از خواب شیرین صبحگاهی بیدار کند.

 بهترین ساعت بیدار شدن از خواب کدام است؟ اشتباه نکنید قصد نداریم زمان مناسب بیدار شدن از خواب را برایتان شرح دهیم . فن اوری امروز برای بیدار شدن سروقت از خواب ایده ای جالب دارد که در زیر با ان آشنا خواهید شد.

 آیا جزء آن دسته از افرادی هستید که باید صبح زود برخاسته و به کارهای تان برسید، اما در عین حال نمی توانید از چُرت لذت بخش صبحگاهی دست بردارید؟ در این صورت ما به شما راهکار ویژه ای را پیشنهاد می کنیم. ساعتی که تا شما را از تخت بیرون نکشد، دست از زنگ زدن و فرار کردن برنخواهد داشت.

 ساعت بیدار شدن

ساعت جدید

ساعت بیدار کننده

کلاکی (Clocky)، ساعتی مجهز به موتور و بازیگوش است که تنها یک بار به شما فرصت چُرت زدن خواهد داد. اگر از خواب برخاستید که هیچ، وگرنه این ساعت دگر بار شروع به زنگ زدن کرده و در عین حال پا به فرار می گذارد. این ساعت محصول "Nanda Home" است.

 این ساعت بامزه می تواند تا ارتفاع یک متر سقوط را تحمل کرده و به راحتی به اطراف حرکت کند. انرژی این جست و خیز توسط  4 عدد باتری نیم قلمی تأمین می شود. این ساعت قادر است تا مدت ها به زنگ زدن و چشمک زدن ادامه دهد. در نهایت هم فرد مجبور است، جای گرم و نرم خود را ترک کرده و کلاکی را ساکت کند.

 آن دسته از افرادی که عادت دارند یک لیوان آب کنار تخت خود قرار دهند،  بهتر است مراقب باشند. چون کلاکی هنگام حرکت و بالا و پایین پریدن به هیچ مانعی توجه نمی کند. پس اگر قرار کاری مهمی دارید یا باید به هر دلیل دیگری می بایست صبح زود از خواب برخیزید، منبع تغذیه این ساعت را تأمین کرده و با خیال راحت چشمان خود را ببندید، مطمئن باشید کلاکی به هر شکل ممکن شما را بیدار خواهد کرد. 

بهترین ساعت برای بیدار شدن از خواب

بهترین ساعت برای بیدار شدن از خواب : امتیاز : 3.5 تعداد رای : 24
این مطلب مفید بود ؟177
برگرفته از زومیت /ن
نظرات
وبگردی