کشف سفینه فضایی
اقای لوکاس کیم زمانیکه در مسیر کره جنوبی به سمت تایلند بود، با سفینه 6 تکه موجودات فضایی روبرو شد که هنوز صحت آن تایید نشده است!

کشف سفینه موجودات فضایی در حین پرواز!

از بزرگترین و مهم ترین سوال های انسان ها در طول زمان از گذشته ای بسیار دور تا هم اکنون، وجود یا عدم وجود موجودات فضایی و غیر انسانی بر روی کره زمین می باشد که بر روی این موضوع ساعت ها و سال های طولانی توسط محققان و تاریخدانان تحقیق شده است تا بتوانند از این موضوع بسیار عجیب اطلاعاتی کسب کنند.

با این وجود برخی از ما بر این باور هستیم که تصاویر و ویدیوهایی که در صفحات مجازی منتشر می شوند به هیچ وجه واقعیت ندارند و کاملا ساختگی هستند تا برخی افراد سودجو بتوانند از آن ها استفاده نمایند. اما در مقابل برخی نیز بر وجود آنها باور دارند و تصاویر ویدیوهایی که این روزها در صفحات مجازی انتشار داده می شوند را کحاملا واقعی می دانند.

از این رو هنوز وجود یا عدم وجود موجودات فضایی بر روی کره زمین بصورت کامل تایید یا ابطال نشده است و هر چند مدت یکبار ویدیوهایی عجیب منتشر می شود که ممکن است بر روی باور ما موثر واقع شود. برای مثال اخیر ویدیویی عجیب از سفینه موجودات فضایی در آسمان کره جنوبی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی وبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا زمانیکه هواپیما کره جنوبی به سمت تایلند در حال حرکت بود، آقای لوکاس کیم که در کنار پنجره هواپیما نشسته بود ناگهان با صحنه ای کاملا عجیب و باور نکردنی روبرو شد که فورا تصمیم به ضبط ویدیو از آن نمود. همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، وی از یک سفینه فضایی کاملا عجیب که از 6 تکه جداگانه تشکیل شده است، فیلم برداری نمود که از قرار معلوم انعکاس نور آن منجر به اگاه نمودن لوکاس نموده بود.

با این حال این ویدیو کاملا واقعی است و لوکاس گفت که تا به حال چنین چیزی را از نزدیک ندیده بود و مطمئن می باشد که این یک UFO  یا سفینه فضایی می باشد و با این حال هنوز واقعیت آن مشخص نشده است.

ویدیو کشف سفینه موجودات فضایی در حین پرواز!

فیلم جالب و هیجان انگیز از لحظه پرواز سفینه فضایی در آسمان

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی