شکایت مرد تاجر
مرد تاجر که برای بار دوم ازدواج کرده بود پس از مدتی کوتاه تصمیم به شکایت و طلاق همسر دومش میگیرد. اما علت طلاق بسیار جالب است.

علت جالب شکایت بیزینسمن از همسرش!

یک تاجر مستقر در سنگاپور به نام " توه انگ " 55 ساله و خانم " آنجلینا جیانگ " در نوامبر سال 2016 میلادی یک دیگر را ملاقات کردند و در این ملاقات عاشق یکدیگر شدند و در نهایت عشق آنها همیشگی شد و توانستند با یکدیگر ازدواج کنند و این در حالی بود که آقای توه انگ ازدواج کرده بود.

اما طولی نکشید که بین دسامبر 2016 الی مارس 2017 این مرد تاجر حدود یک میلیون دلار به حساب همسرش واریز کرد که 819 هزار دلار آن متعلق به هزینه های زندگی بود.

جالب اینجاست که این زوج در مارس 2017 میلادی در طی یک توافقی با یکدیگر 2 میلیون دلار به عنوان وام به خانم جیانگ پرداخت شد و سپس آنرا امضا کردند. اما این روزها زن جوان ادعایی عجیب کرده است و بر این باور می باشد که این پول تنها یک هدیه بوده است و هیچ وامی در کار نیست!!

جدایی

از این رو تاجر سنگاپوری آنرا یک وام اعلام کرد و از همسرش در خواست نمود تا آنرا سریع تر باز گرداند و زن جوان در دادگاه این گونه گفت که طبق قراردادی میان او و همسرش آنها یک قرارداد این چنینی طراحی کردند تا همسر اول توه شک نکند که او مرا بیشتر از همسر اولش دوست دارد چرا که واقعا شوکه کننده است در طی چند سال 3 میلیون دلار به او داده است!

طلاق

وکیل خانم جیانگ اشاره کرد که آقای توه با جیانگ بسیار دوستانه حرف میزند و به او گفته است که این پول تنها یک هدیه بود که قرار داد وام تنها یک فریب ساده برای همسر اول تاجر بود و در حقیقت پول به خانم جیانگ متعلق می باشد و اما در دادگاه توه آنرا رد کرد و گفت هر چه سریع تر خانم جیانگ پولش را پس بدهد. با این حال هنوز دادگاه ادامه دارد و نتیجه دقیقی از منبعی منتشر نشده است.

علت جالب درخواست طلاق و شکایت مرد تاجر از همسر دومش

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : طلاق
وبگردی