نمناک ورزش و تناسب اندامتناسب اندام طب سوزنی روشی بی خطر برای درمان چاقی
درمان چاقی ، طب سوزنی
کاهش وزن و درمان چاقی به روش طب سوزنی روشی کاملا شناخته شده و بدون عوارض جانبی بوده که شما را لاغر میکند.

درمان چاقی با طب سوزنی

ریشه طب سوزنی حداقل از 5هزار سال پیش با طب چینی آمیخته شده است و در سایر نقاط جهان به عنوان بخشی از طب سنتی چین (TCM) یا طب شرقی شناخته می شود.

درمان چاقی با طب سوزنی روش موثری برای کاهش وزن است که امروزه توسط بسیاری از متخصصان دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

بیماری چاقی احتمال ابتلا به فشار خون را تا هفت برابر، ابتلا به دیابت را تا 12 برابر،ابتلا به سرطان را را 5 و 6 برابر افزایش می دهد و تمام بیماریهای قلبی و عروقی رابطه مستقیمی با چاقی خواهند داشت.

یک متخصص طب فیزیکی گفت:طب سوزنی یک روش مکمل درمانی و بی خطر برای درمان چاقی است که در اکثر موارد نتیجه مطلوبی از آن گرفته می شود.

طب سوزنی

طب سوزنی راه موثر برای درمان چاقی

 متخصص طب فیزیکی اظهار داشت:درمان چاقی و اضافه وزن به روش طب سوزنی یک روش بی خطر است که در اکثر موارد پاسخ مثبتی از آن گرفته می شود البته ممکن است در 30 درصد افراد نتیجه مطلوبی نداشته باشد.

وی اضافه کرد:به کارگیری روش طب سوزنی برای درمان چاقی یک روش مکمل بوده و نمی توان این روش را جایگزین روش های اصلی درمانی کرد.

درمان چاقی

کاهش وزن و درمان چاقی با طب سوزنی

وی عنوان کرد:مکانیسم درمان چاقی با روش طب سوزنی که بیشتر در خانم ها طرفدار دارد، به گونه ای است که با کاهش اشتهای فرد، سبب کنترل بیمار بر میزان مصرف مواد غذایی و در نتیجه کاهش وزن وی می شود.

این متخصص طب فیزیکی بیان کرد:از روش طب سوزنی برای لاغری های موضعی نیز استفاده می شود که با افزایش جریان خون در ناحیه مورد نظر منجر به افزایش سوخت و ساز و کاهش سایز آن ناحیه می شود.

وی در خصوص مدت زمان این درمان گفت:معمولا توصیه می شود بیماران هفته ای 2 جلسه و به مدت 12 جلسه درمان را ادامه دهند تا به نتیجه مطلوب برسند، البته گاهی به زمان بیشتری برای رسیدن به وزن مناسب احتیاج است و در برخی موارد نتیجه مطلوب تا مدت ها پس از درمان ظاهر می شود.

او درباره هزینه های درمان با طب سوزنی گفت:درمان با طب سوزنی تحت هیچ گونه پوشش بیمه ای نیست چراکه یک درمان مکمل است و افرادی که خواهان این نوع درمان هستند، هزینه های آن را به صورت آزاد و تعرفه های تعیین شده توسط وزارت بهداشت، پرداخت می کنند.

طب سوزنی روشی بی خطر برای درمان چاقی

طب سوزنی روشی بی خطر برای درمان چاقی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از سلامت نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف