فضولی همسایه

اینم از عاقبت فضولی زن همسایه !

کد مطلب : 3611زمان مطالعه : 1 دقیقه
خانم کلمبیایی که یک همسایه فضول بود در نهایت به مدت 5 ساعت به دلیل فضولی در دردسر عجیبی افتاد.

فضولی زن همسایه کار دستش داد

حتما آشنا هستید با واژه ی همسایه ی فضول که دوره ای هم به شکل بازی رایانه ای موجب خنده و سرگرمی شده بود ؛ بله هستند افرادی که به دلایلی علاقه مند به باخبر شدن از اوضاع و زندگی همسایه شان می باشند و این علاقه گاهی کار دستشان می دهد مثل خانمی که تصویرش را در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ؛ خانمی که فقط برای مطلع شدن از یک ماجرای ساده 5 ساعت گیر افتاده بود.

فضولی همسایه

این خانم کلمبیایی مثل خیلی از روزهای دیگر قصد داشت تا از بودن یا نبودن همسایه اش در خانه مطلع شود که ناگهان دچار مشکل شد ؛ از قرار معلوم او برای کسب اطلاعت دقیق تر از حضور همسایه اش سرش را بین نرده های درب ورودی برد تا از نزدیک جزئیات داخل خانه را ببیند که سرش داخل نرده ها گیر کرد و به دردسر افتاد.

تصویری که در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید را زنی که نامش منتشر نشده است در " لا ویرجینای " کلمبیا گرفته و منتشر کرده است که تلاش امدادگران برای نجات همسایه فضول را نشان می دهد.

همسایه فضول

طبق گزارشات این زن که مشخص نیست به چه دلیل اینقدر مشتاق اطلاع از بودن یا نبودن همسایه اش در خانه بوده است بعد از گیر افتادن تلاش کرد تا سرش را از میان نرده ها خارج کند اما موفق نشد و 5 ساعت در همین وضعیت باقی ماند تا در نهایت فردی صدای گریه های او را شنید و کمک خبر کرد.

 

همسایه فضولی که به دردسر افتاد!!!

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی