نمناک بهداشت و سلامتتغذیه فواید بی نظیر مصرف ذغال اخته
ذغال اخته ،فواید ذغال اخته ،ضرر های مصرف بیش از حد ذغال اخته ،مضرات ذغال اخته ، ذغال اخته ،فواید ذغال اخته ،ضرر های مصرف بیش از حد ذغال اخته ،مضرات ذغال اخته
مصرف روزانه آب ذغال اخته می تواند در کاهش عفونت های تنفسی و همنین افزایش میزان پلاسمای خون مفید و تأثیرگذار باشد. همچنین ...

ذغال اخته

اگر آب ذغال اخته تازه را به صورت روزانه مصرف کنید تا میزان 10 درصد کلسترول خوب خون را افزایش میدهد و نیز میزان پلاسمای خون را نیز بالا می برد. البته باید در هنگام خرید ذغال اخته به این نکته توجه داشته باشید که ذغال اخته تازه به رنگ قرمز روشن می باشد و می توانید آن را تا هفته ها و ماه ها در فریزر نگهداری کنید.


فواید بی نظیر مصرف ذغال اخته


این ماده خوراکی میتواند از رشد نوعی باکتری که باعث بروز عفونت های تنفسی و گوش می شود جلوگیری کند. همچنین آب ذغال اخته در کاهش عفونت های تنفسی نیز موثر است.
نکته دیگر اینکه پزشکان توصیه می کنند مصرف زیاد آب ذغال اخته می تواند به اسهال، چاقی و یا دیگر مشکلات دستگاه گوارش نیز منجر شود.

فواید بی نظیر مصرف ذغال اخته

فواید بی نظیر مصرف ذغال اخته
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 35
برگرفته از درستی
این مطلب مفید بود ؟ 32 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف