ترفند لباس پوشیدن
فکر کنید پای یک قرارداد یا مصاحبه کاری در میان است بنابراین باید ترفندها و اصول صحیح لباس پوشیدن را بدانید تا آن کار را از دست ندهید.

ترفند و آداب لباس پوشیدن برای جاهای مهم

لباسی که شما برای اولین برخورد برای قرارهای مهم و کاری تن میکنید میتواند نشان دهنده چیزهای زیادی باشد که مهمترین آن ها شخصیت شما است، شما با نحوه لباس پوشیدن تان نیمی از شخصیت تان را لو میدهید پس در انتخاب لباس و نحوه ست کردن آن باید خیلی دقت کنید.

مثلا برای داشتن بهترین تیپ در مصاحبه کاری باید با تمام اصول و ترفندهای لباس پوشیدن آشنا باشید تا بتوانید مناسب ترین لباس ها را برای این قرار کاری مهم انتخاب کنید.

ترفند لباس پوشیدن

ترفند لباس پوشیدن آقایان در مصاحبه کاری

شما با طرز لباس پوشیدن تان میتوانید حتی بدون حرف زدن در همان ثانیه های اول برنده باشید، سبک لباس پوشیدن تان باید طوری باشد که شما را فردی حرفه ای، مقتدر و باشخصیت نشان دهد. برای پیروزی در مصاحبه کاری پیشنهاد میکنم توصیه های این بخش از دنیای مد نمناک را رعایت کنید.

- بدون تردید برای مصاحبه شغلی و قرارهای مهم کاری کت و شلوار انتخاب کنید، البته کت و شلوار رسمی که بهتر است رنگ آن تیره باشد مثلا کت و شلوار های مشکی، خاکستری و سرمه ای بهترین انتخاب هستند.

لباس مصاحبه شغلی

لباس پوشیدن برای مصاحبه شغلی

- همیشه برای اولین برخوردها و قرارهای مهم لباس رسمی بپوشید هیچوقت تیپ اسپرت را برای اینگونه موقعیت ها انتخاب نکنید. استایل رسمی شما را با شخصیت و جذاب تر نشان میدهد.

- برای قرارهای کاری و مهم لباس هایی که چند سال است از آن ها استفاده میکنید و حسابی کهنه شده اند را نپوشید، یک کت و شلوار تر و تمیز برای اینگونه موقعیت ها داشته باشید.

لباس پوشیدن صحیح

نحوه لباس پوشیدن برای قرار کاری

- کفش های شما باید برق بزند، کفش های یک آقای باشخصیت هرگز کهنه و کثیف نیست پس خیلی حواس تان با کفش هایتان باشد و سعی کنید کفش رسمی و شیکی به پا کنید.

- از اکسسوری های عجیب و غریب و اسپرت مانند دستبندهای چرم استفاده نکنید برای موقعیت های رسمی باید یک ساعت مچی درست و حسابی داشت باشید زیرا تاثیر زیادی در استایل تان دارد.

اصول خوش تیپی

ضروری ترین اکسسوری مردانه

- لباس هایی به نگ های شاد و جیغ را برای مصاحبه و قرار کاری فراموش کنید، لباس تان هرچه تیره تر باشد نشانه از جدیت و باشخصیت بودن شما است.

 

ترفندهای لباس پوشیدن برای مصاحبه شغلی + عکس

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مصاحبه شغلی
وبگردی