مصاحبه کاری
برای موفقیت در یک مصاحبه کاری حساس باید رازهای بسیاری را بدانید ، از رنگ لباس و پوشش تا طرز صحبت و حرکتهایی که زبان بدن نام دارند.

بهترین و بدترین حالات دستها در مصاحبه کاری

در مصاحبه کاری حرکت و نکته کوچک می تواند موثر باشد از توانایی های شما در نگاه کردن تا رنگ لباس ، هرکدام تاثیری در پذیرش و یا رد شدن شما خواهند داشت پس با تمرکز بیشتر و توجه کافی تمام اجزا را در مصاحبه کاری بررسی کنید. در این بخش از سبک زندگی نمناک به پیامهایی که حالت دستان شما در جریان حضور در مصاحبه شغلی دارند خواهیم پرداخت.

نکات مهم زبان بدن در دستها برای مصاحبه کاری موفق

دقت داشته باشید که شما با حرکات و حالات دستانتان بخشی از افکار و وضعیت روحی خود را به مصاحبه گر نشان می دهید پس بدانید کدام یک می تواند قدرت و تاثیر گذاری شما را در این اتفاق مهم کاری افزایش دهد.

در مصاحبه کاری کف دست خود را نشان دهید:

مصاحبه کاری

این حالت بخشی از زبان بدن است که صداقت شما را به فرد مقابل نشان میدهد .بیشتر کشورها این حالت را مرتبط با صداقت و راستگویی می دانند درست همان چیزی که از یک کارمند انتظار می رود. 

حین مصاحبه کاری انگشتانتان را به یکدیگر بفشارید:

در مصاحبه کاری

روان شناسان این حالت از زبان بدن را نشانه ی اعتماد به نفس و خودباوری می دانند. اگر دوست دارید فرد مقابل شما را با اعتماد به نفس بالا ببیند دقایقی از مصاحبه کاری خود را در این حالت بمانید. 

در مصاحبه کاری کف دست های تان را روی میز و به سمت پایین قرار ندهید:

دستها در مصاحبه کاری

بهتر است بدانید این حالت دستان شما نشانه تست سلطه و غلبه است فراموش نکنیم تکان دادن دستانتان در حال که کف دست ها به سمت پایین قرار گرفته است نشانه خوبی نیست

برای موفقیت در مصاحبه کاری دستانتان را زیز میز پنهان نکنید:

قرار دادن دستان داخل جیب و یا پنهان کردن دست زیرمیز هنگام صحبت کردن در جریان مصاحبه کاری نوعی بی ادبی محسوب می شود و فرد مصاحبه کننده با شما حس منفی خواهد یافت.

حین مصاحبه کاری مراقب باشید انگشتانتان را با تکان های مداوم نلرزانید:

در حین مصاحبه کاری

تکان و لرزش انگشتان نشانه ی عجله و ناتوانی شما در صبر کردن است. اصولا شرکتها و موسسات نمی توانند به افراد عجول اعتماد داشته باشند و به همین دلیل اغلب این دسته افراد را به عنوان یروی کار نمی پذیرند. 

در مصاحبه کاری دستانتان را به حالت دست به سینه به هم گره نکنید:

مصاحبه کاری موفق

این حالت حالتی تدافعی است و طرف مقابل را به هیچ عنوان مجذوب شما نخواهد کرد بهتر است دستانتان را در حالت باز نگاه دارید تا حس برقراری ارتباط مناسب با شما در او ایجاد شود.

مصاحبه کاری , بهترین حالت دست در مصاحبه شغلی موفق

4.846
این مطلب مفید بود ؟442
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ح.ب
وبگردی