نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون برنده باش پربیننده ترین مسابقه تلویزیون شد
مسابقه برنده باش ، محمدرضا گلزار
محمدرضا گلزار مجری مسابقه برنده باش صفحه اینستاگرامش را با اعلام خبر معرفی برنده باش به عنوان پربیننده ترین مسابقه تلویزیون به روز کرد.
تاریخ انتشار : 20 دی 1397

استقبال مردم از مسابقه برنده باش با محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر سینمای کشورمان برای اولین بار پا به دنیای اجرا گذاشت و با مسابقه برنده باش به تلویزیون آمد و اجرای این مسابقه را برعهده گرفت. مسابقه برنده باش پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت 22:30 روی انتن شبکه سه سیما میرود.

مسابقه برنده باش یکی از مسابقه های مورد علاقه و استقبال مردم است، محمدرضا گلزار با انتشار پستی خبر از افتخارآفرینی مسابقه برنده باش در نظرسنجی استقبال مردم داد.

مسابقه برنده باش پربیننده ترین مسابقه در تلویزیون

مسابقه برنده باش در نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی به عنوان پربیننده ترین مسابقه تلویزیون انتخاب شد.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار مجری مسابقه برنده باش

محمدرضا گلزار با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : یک افتخار دیگر با حمایت پرمهر شما؛ برنده باش پربیننده ترین مسابقه تلویزیون شد.

طبق اعلام مرکز تحقیقات رسانه ملی، در آخرین نظرسنجی که از این سازمان مسابقه برنده باش بعنوان پربیننده ترین مسابقه تلویزیونی سیما شناخته شد.

این مسابقه که از مهر ماه روی آنتن شبکه سه سیما رفته نخستین حضور محمدرضا گلزار در قامت مجری تلویزیونی است.

مسابقه تلویزیونی برنده باش با 49 درصد مخاطب بعد از خندوانه در رده دوم پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی قرار گرفته است. حالا خورشید، نود و به خانه برمیگردیم بعد از برنده باش در رده های بعدی پر بیننده ترین برنامه های تلویزیون قرار گرفتند.

محمدرضا گلزار

مسابقه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار

مسابقه برنده باش ، مسابقه ای برای بالابردن سرانه مطالعه و اطلاعات مردم است که شرکت کننده های این برنامه باید قبل از حضور در مسابقه به تعدادی سوال پاسخ دهند تا شرایط حضور در مسابقه را داشته باشند.

محمدرضا گلزار

مسابقه برنده باش پربیننده ترین مسابقه تلویزیون

عوامل اصلی مسابقه برنده باش عبارتند از: تهیه کنندگان:حمید رحیمی نادی، هاشم رضایت، طراح و اجرای دکور:مهدی هاشمی و مشاور رسانه ای:امین اعتمادی مجد.

افتخاری دیگر برای محمدرضا گلزار با مسابقه برنده باش!

برنده باش پربیننده ترین مسابقه تلویزیون شد
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 166
منبع : صفحه شخصی محمدرضا گلزار / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 162 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف