نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل جلوگیری از ویروسی شدن گوشی اندروید
ویروسی شدن گوشی ، ویروسی شدن گوشی موبایل
در این مطلب 5 راهکار ساده برای جلوگیری از ویروسی شدن گوشی همراه به شما آموزش داده می شود.

ترفندهایی برای جلوگیری ویروسی شدن گوشی

این روزها کمتر کسی را می توان یافت که از گوشی هوشمند استفاده نکند. همین موضوع باعث می شود مخاطرات زیادی از جمله سرقت داده های حساس و اخاذی از جانب افراد سودجو در انتظار کاربران گوشی های هوشمند باشد که یکی از این خطرات ویروسی شدن گوشی های هوشمند است.

شاید برایتان پیش آمده باشد که با مواردی چون کاهش سرعت، هنگ کردن و پاک شدن فایل ها و عکس های مهم و مورد علاقه تان روبرو شده باشید که اینها همه از جمله مواردی است که تنها بخشی از آسیب هایی است که ویروس ها، بدافزارها و تروجان ها بر روی گوشی های شما به یادگار می گذارند.
در ادامه 5 راهکار ساده برای جلوگیری از آلوده شدن تلفن همراه به ویروس به شما آموزش داده می شود.
 

 جلوگیری از ویروسی شدن گوشی همراه:

1-از کلیک کردن بر روی لینک های نا آشنا در شبکه های اجتماعی پرهیز کنید.

 
ویروسی شدن گوشی

از آلوده شدن گوشی همراه جلوگیری کنید

 

2-گوشی و تبلت خود رابه رایانه های ناشناس متصل نکنید چرا که منجر به آلوده شدن دستگاه شما به ویروس و همچنین سرقت اطلاعات شما می شود.
 
ویروسی شدن گوشی

از آلوده شدن گوشی همراه جلوگیری کنید

 

3-استفاده از برنامه های امنیتی تلفن همراه مانند webrootanywhere که می توانید توسط آن تلفن همراه خودرا از شر نفوذ ویروس ها در امان نگه دارید.
 
ویروسی شدن گوشی

از آلوده شدن گوشی همراه جلوگیری کنید

 


4-برنامه هایی مانند موبایل بانک را که خدمات مختلفی را در بستر اینترنت ارائه می دهند را باید از منابع معتبر دانلود کرد چرا که اگر این برنامه آلوده به ویروس باشد نه تنها باعث کاهش سرعت، هنگ کردن و پاک شدن فایل ها و عکس های مهم شما می شود بلکه باعث به سرقت رفتن رمز کارت شما و برداشت غیر مجاز از حسابتان می شود.
 
ویروسی شدن گوشی

از آلوده شدن گوشی همراه جلوگیری کنید

 


5-در فروشگاه های آنلاین گوشی همراهتان به این نکته توجه کافی را داشته باشید که برای دانلود برنامه مورد نیاز خود حتما به ستاره ها و امتیاز هایی که کاربران به آن می دهند توجه کنید چرا که درجه داشتن برنامه می توانند نشانه ای برای عاری بودن آن از ویروس باشد.
 
 
ویروسی شدن گوشی

از آلوده شدن گوشی همراه جلوگیری کنید

جلوگیری از ویروسی شدن گوشی اندروید

جلوگیری از ویروسی شدن گوشی اندروید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف