نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون واکنش بازیگران به کشف حجاب چکامه چمن ماه و طاهریان
کشف حجاب چکامه چمن ماه ، چکامه چمن ماه
رزیتا غفاری و پروانه معصومی به کشف حجاب چکامه چمن ماه و طاهریان دو بازیگرسینما واکنش نشان دادند.
بازدید : 130,864 نفر

واکنش بازیگران زن به کشف حجاب کشف حجاب چکامه چمن ماه

در پی کشف حجاب برخی بازیگران زن ایرانی دو بازیگر فعال سینما و تلویزیون نسبت به این اتفاق واکنش نشان دادند.

رزیتا غفاری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص کشف حجاب دو بازیگر سینما گفت:به هر حال اشتباه کرده است هنرمند الگوی جامعه است و با توجه به اینکه در کشور اسلامی هستیم و حجاب الزامی است و با این کار این بازیگر نمی دانم چه بگویم به هر حال در خارج از کشور این محدودیت را نداریم.
 
چکامه چمن ماه و صدف طاهریان

کشف حجاب چکامه چمن ماه و صدف طاهریان


وی افزود:شاید یکی از دلایل این مشکلات این است که اجازه می دهند هر فردی وارد حوزه بازیگری شود و کسانی که جنبه آن را ندارند این مسائل را به وجود می آورند و بازیگری را وسیله ای برای نشان دادن خود قرار می دهند چرا که بازیگران متعهد کشور کدام یک این کار را کرده است و برای همچین کار ظریف و حساس مثل بازیگری نباید اجازه داد هر کسی وارد این کار شود.
همچنین پروانه مصعومی دیگر بازیگر سینما دربار این اتفاق اینگونه پاسخ داد و گفت:خبرهایی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان خواندم و با توجه به اینکه در شبکه های اجتماعی فعال نیستم خبر زیادی ندارم. صددرصد مخالف این کار هستم و فکر می کنم هر کسی در جامعه زندگی می کند باید به قوانین جامعه احترام بگذارد. قوانین کشور ما حجاب است و اگر حجاب را برداریم یعنی بی احترامی به قوانین کرده ایم و بزرگترین جرم را مرتکب شده است.
وی ادامه داد:درباره این موضوع خیلی فکر کردم خواستم بدانم داستان از چه قرار است اما هر چه فکر کردم عقلم به جایی نرسید. نمی دانم اعتراض است یا نه؟ ولی به نظر من این کار بسیار کودکانه است با توجه به اینکه ما در یک کشور اسلامی هستیم و حجاب داریم و در جاهایی که حضور داریم باید حجاب داشته باشیم.
وی عنوان کرد:این کار یک جور به نمایش گذاشتن است درست مانند این است که یک ویترین برای خودش درست کند. من اسم این بازیگر را نشنیده ام و نمی شناسم.
معصومی اظهار داشت:اگر این خانم شهرت دارد مدیون و مرهون مردم است و این مردم آنها را به شهرتی رسانده اند و باید با خودش صحبت کنید که چرا این کار را کرده است.

کشف حجاب چکامه چمن ماه ، واکنش به کشف حجاب چکامه چمن ماه

واکنش بازیگران به کشف حجاب چکامه چمن ماه و طاهریان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 343
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 258 85
نظر کاربران
سلام

سلام

من شخصا اعتقادم بر اینه که در هر مکانی که هستیم یا وارد میشیم باید رعایت جمع و اکثر رو بکنیم حتی اگر خودمون اعتقادی به حجاب نداشته باشیم.پوشش در مجلس عروسی با مجلس ختم متفاوته،پوشش تو خونه و اتاق خواب با پوشش تو کوچه متفاوته،درست نیست ما با لباس خواب یا مجلس عروسی توی مکان عمومی به قصد خودنمایی ظاهر شیم.اینجا تگزاس نیست ایران! مردم و عقایدشون محترم هستن.گل شیفته فراهانی ،صدف طاهریان چکامه خانم شمارو همین مردم معروف کردن شما میتونید پوشش داشته باشید میتونید نداشته باشید اما لزومی نداره که در معرض عموم معتقد به حجاب بی حجاب بشید و به عقایدشون ریشخند بزنید.

پاسخ دادن 70 29
ناشناس

ناشناس

من شخصا برا بازيگران كه كشف حجاب كردن متاسفم و اين أفراد رو تحت هيچ عنوان يك زن ايراني تلقي نميكنيم چون زن ايراني غيرت حجاب داره اگه نداشته باشه بالاخره يه چارچوبي داره

پاسخ دادن 38 17
نیلوفر

نیلوفر

به شماها چه دوس داره کشف حجاب کنه بره ترکیه . من هم بودم میکردم .

پاسخ دادن 30 58
....

....

راه باز جاده دراز برو ترکیه اصلن ببین اونجا ادم حسابت میکنن

پاسخ دادن 22 10
حمید

حمید

اینجا وایسته چکار کنه.خیلی کار خوب کرد که رفت.هر کی رفت پیشرفت کرد

پاسخ دادن 21 35
ملینا

ملینا

خخخخخخخخ. از کی تا حالا لختی شده پیشرفت پس انسانهای اولیه خیلی پیشرفته بودن خخخخخخخخ

پاسخ دادن 47 8
باران

باران

زندگی و پوشش هر شخصی به خودش ربط داره هر جامعه ای شرایطی داره خیلی ها که توی ایران هستن که اعتقادی به حجاب ندارن ولی بخاطر جامعه رعایت میکنن نمیدونم چرا اصرار دارین وانمود کنید که تمام ایرانیها مسلمان هستن انسانیت مهمه وجدان مهمه اگه خوب بودن به حجاب بود پس تکفیریا که چشماشون هم پیدا نیست فرشته هستن و بقیه کارای که میکنن هم مهم نیست

پاسخ دادن 24 11
محیا

محیا

باران عزیز،پوشش ونوع زندگی هرکسی تا جایی کاملا در اختیار خودشه که روی اجتماع تاثیر گذار نباشه این خانم توی ایران کار کرده . نون جمهوری اسلامی رو خورده .بچه های ما که هنوز سن وسالی ندارن به خاطر جایگاه اجتماعی ایشون. از پوشش الگو میگیرن. پس باید حواسشون باشه پوشیدن حجاب داخل کشور وکار کردن تو کشور اسلامی و بعد خروج از کشور و برهنگی .دقیقا دهن کجی به ارزشهای ماست.ضمنا هیچ کس نگفته که حجاب به تنهایی ملاک خوب یا بد بودن انسانهاست.

پاسخ دادن 6 0
غریبه

غریبه

خانم طاهریان معروف شدی ان شا... پول دار هم می شی ترا به خدا هرکاری می خوای بکنی به خودت ربط داره و زندگی دیگران هم به خودشان لطفا دست از اطلاع رسانی کاذب بردار

پاسخ دادن 7 17
رضا

رضا

درسته به خودش ربط داره اما باید تابع قوانین هر کشوری که داخلشه باشه وگرنه هر کسی که به ساز خودش نمیتونه برقصه

پاسخ دادن 8 6
سید مهدی

سید مهدی

باران خانوم درسته هر چادری مریم مقدس نیست اما دختر بد حجاب مطمئنن مشکل داره

پاسخ دادن 22 9
مستانه

مستانه

من یه دختر هستم ولی نمیزارم حتی یه تار موم رو کسی ببینه چون واسه خودم ارزش قائلم و از طرف دیگه مطابق با قوانین الهی عمل میکنم .کسانی که کشف حجاب میکنن انسانیت وجودشون میمیره ...شمایی که داری میگی بازیگر زندگی شخصی داره....این حرفتون کاملا اشتباس‌..کسیکه بازیگر میشه درقبال معروف شدنش همه مردم از زندگیش باید اطلاع پیدا کنن مثل برنامه دورهمی آقای مدیری.پس وقتی کشف حجاب میکنه مثل یه نماینده اس از طرف ایران ..اسم ایران و شخصیت ایرانیان رو خدشه دار میکنن با این کاراشون

پاسخ دادن 19 9
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف