نمناک سبک زندگیکار و زندگی هنگام مفقود شدن کلید آپارتمان چیکار کنیم ؟
کلید ، کلید منزل
هنگام گم کردن کلید هایتان وحشت نکنید چرا که اتفاق جدی پیش نیامده است و به کسی آسیب نرسیده است ، به دنبال بهترین ایده بگردید

اقداماتی که هنگام گم شدن کلید آپارتمان یا ماشین باید انجام دهیم  

جیب هایتان را خالی نمایید و کامل جیب هایتان و یا کیفی که با خودتان حمل می کنید را بگردید شاید بطور اتفاقی جای آنها را فراموش کرده باشید . اگر در جیب ها و کیفتان نبودند مکان هایی که در آن روز آنجا بودید و یا افرادی که نزد آنها بودید را بخاطر بیاورید.
به یاد داشته باشید که یک دسته کلید یدک به همراه خود در محل کارتان قرار دهید و اگر این کار را انجام دهید نشان دهنده احتیاط می باشد .
توجه : اعلام کردن گم شدن کلیدهایتان یک طعمه برای مجرم است . بنابراین لازم نیست که در مورد گم شدن کلید هایتان با دوستان ، همسایگان و همکارانتان حرف بزنید و به خصوص در شبکه های اجتماعی از گفتن این موضوع خودداری نمایید .

اگر کلید خانه گم شود چکار انجام دهیم ؟

1-درب را باز کنید

با قفل ساز تماس بگیرید و آدرس خانه تان را به او بدهید تا به کمک شما برسد و این سرویس معمولا ارزان است ولی باید یک مدت کمی طولانی صبر کنید و سپس درب باز خواهد شد .
اگر کار فوری دارید می توانید با آتشنشانی تماس بگیرید و آنها فورا به محل اعزام خواهند شد و به شما در باز کردن درب کمک خواهند کرد و در صورت ممکن شاید درب را بشکنند و کمی آسیب بزنند .
توجه داشته باشید که در هر دو صورت باید ابتدا اثبات کنید که شما صاحب خانه هستید و اگر مدرکی نداشتید می توانید از همسایگان خود خواهش کنید که مالکیت شما را تایید نمایند .
 کلید ماشین
اقداماتی که باید هنگام گم کردن کلید مان انجام دهیم

2-تماس با پلیس

در موارد اضطراری می توانید با شماره 110 تماس گرفته و موضوع را به آنها ابلاغ نمایید و آنها فورا به محل اعزام خواهند شد و باید مجددا اثبات نمایید که شما مالک خانه هستید و آنها در باز کردن درب منزلتان حتما کمک خواهند کرد .

اگر کلیدهای ماشین را گم کنیم باید چکار کنیم؟

1 - در زمانیکه قسمتی از شیشه پایین باشد
می توانید از طریق یک سیم ساده نازک و مهارتی اندک ماشین قفل شده را باز کنید و اگر کاملا درب ماشین قفل باشد می توانید با ارگان های مربوطه تماس بگیرید و به آنها موقعیت خود را بیان نمایید و فورا به کمک خواهند آمد .

2 - ماشین را به محلی امن انتقال دهید
اگر نتوانستید درب ماشین را باز کنید ، چاره ی دیگری ندارید و باید ماشین را به یک گاراژ یا پارکینگ انتقال دهید و سپس خودتان کلید یدک را تهیه نموده و ماشین را از محل مربوطه خارج نمایید .

هنگام مفقود شدن کلید آپارتمان چیکار کنیم ؟

هنگام مفقود شدن کلید آپارتمان چیکار کنیم ؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ف.ن - ع.ب
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف