دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها سنگ کیسه صفرا را با طب سنتی درمان کنید
کیسه صفرا ، سنگ
شاید خیلی از افراد سنگ کیسه صفرا داشته باشند و دنبال راهی برای درمان آن، یکی از راه های درمان طب سنتی است که با مصرف آب و بعضی از گیاهان می توان باعث نابودی سنگ کیسه صفرا شد.
بازدید : 31,366 نفر

کیسه صفرا و درمان سنگ آن

با طب سنتی می توان سنگ کیسه صفرا را درمان کرد، مصرف بعضی از گیاهان دارویی می تواند در نابودی سنگ کیسه صفرا کمک کند

 

کیسه صفرا

درمان سنگ کیسه صفرا با طب سنتی

مصرف بعضی از گیاهان باعث کاهش سنگ در کیسه صفرا می شود، استفاده از گیاهان دارویی و دمنوش ها دروعده های غذایی باعث کاهش بیماری و مانع تشکیل سنگهای کلیه و کیسه صفرا می شود.
مصرف آب سیب باعث نابودی سنگ در کیسه صفرا می شود، مصرف این میوه باعث کاهش کلسترول در کبد، جلوگیری از تشکیل سنگ و کاهش درد در نواحی کلیه و کیسه صفرا می شود.
برای کاهش درد و جلوگیری از بروز بیماری های فصلی و تشکیل سنگ در کلیه و کیسه صفرا روزانه 8 لیوان آب بنوشید، زیرا این عمل باعث افزایش مایعات بدن وکاهش وزن، می شود.
مصرف دمنوش آب ریشه چغندر همراه با هویج مفید است و دمنوش چغندر و هویج به دلیل اینکه حاوی مواد مغذی و ویتامین c است، باعث پاکسازی و تقویت کبد و کیسه صفرا و تصفیه خون می شود .
پکتین موادی در گلابی است که در زمان تشکیل سنگ در کیسه صفرا به آن(سنگ) می چسبد و باعث خارج شدن آن از بدن می شود.
نعناع باعث حضم غذا می شود، نعناع به دلیل اینکه حاوی ترپن است باعث تحریک مایعات در گوارش وکاهش دردهای عضلانی می شود و از تشکیل سنگ در کیسه صفرا جلوگیری می کند.
فواید گیاه نعناع : مصرف دمنوش این گیاه باعث کاهش غلظت خون، شپش سر، درد گوش و قلب می شود.
مصرف غذاهای چرب باعث تشکیل سنگ در کیسه صفرا می شود، مصرف غذاهای روغنی و سرخ کردنی باعث تشکیل چربی در کیسه صفرا و ابتلا به یبوست می شود که این امر باعث ایجاد سنگ در کلیه ها و کیسه صفرا می شود.

سنگ کیسه صفرا را با طب سنتی درمان کنید

سنگ کیسه صفرا را با طب سنتی درمان کنید
4.635
برگرفته از الودکتر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 32 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف