هورمون رشد

عوارض جدی مصرف هورمون رشد بعد از 18 سالگی


استفاده از هورمون های رشد پس از سنین رشد خطرات و عوارض جدی را به همراه دارد، از عوارض هورمون رشد می توان به سندروم تونل کارپ، افزایش خطر بیماری های قلبی و رشد تومورهای سرطانی اشاره کرد.
تناسب اندام بعد زایمان

حرکات ورزشی مخصوص تناسب اندام بعد زایمان


یکی از شایع ترین مشکلات مادران بعد از زایمان لاغری و رسیدن به وزن قبلی خود می باشد که می توانند به سادگی تنها با انجام چند حرکت ورزشی به تناسب اندام ایده آل خود برسند.
چاقی پاها

حرکات ورزشی برای چاقی و خوش فرم شدن پاها


چاقی پاهای لاغر در قسمت ران و ساق پا برای داشتن تناسب اندام از اهمیت خاصی برخوردار است، همانطور که می دانید داشتن پاهای لاغر و بد فرم اصلا خوشایند نیست و فرد را ضعیف جلوه می دهد.
ورزش تقویت گردن

6 حرکت ورزشی تقویت گردن ویژه پشت میز نشین ها


برای جلوگیری و یا حتی رهایی از درد های مزمن گردن که به واسطه فعالیت نادرشت و شاید سنگین ایجاد شده است تمریناتی را باید انجام دهید ، ساده ترین های بخش ورزش تقویت گردن در 6 مورد خلاصه می شوند.
ورزش جوان ماندن

ورزش های ساده برای جوان ماندن صورت و بدن


انجام مداوم ورزش جوان ماندن شما را تضمین می کند . برای این هدف نیاز نیست حتما به سراغ رشته ها و حرکات ورزشی بسیار سخت و حرفه ای بروید بلکه راههای ساده تری هم وجود دارد.
تمرین ورزشی

11 تمرین ورزشی مناسب برای تقویت ریه


تمرین های ورزشی که به شما پیشنهاد می کنیم، از انواع ورزش هایی است که هوای بیشتری را به ریه ها وارد کرده و بهترین تمرین برای تقویت ریه خواهد بود.
حرکات ورزشی شکم

حرکات ورزشی که به سرعت شکم آب می کنند


برای کاهش وزن و آب کردن چربی های شکم تنها رژیم غذایی کافی نیست و در کنار یک برنامه غذایی با کالری کم باید تمرینات و حرکات ورزشی مناسبی را انجام دهید تا به اندام ایده آل برسید.
صفحه 1 از 15