ورزش ضد پیری

تمرینات مخصوص و ضد پیری ورزش چی کونگ


تمرینات ورزشی مرتب باعث می شود که روند پیری در بدنتان به تعویق افتاده و شما همچنان احساس شادابی و جوانی خود را حفظ کنید ورزش ضد پیری چی کونگ نیز مناسب است.
چاقی پاها

حرکات ورزشی برای چاقی و خوش فرم شدن پاها


چاقی پاهای لاغر در قسمت ران و ساق پا برای داشتن تناسب اندام از اهمیت خاصی برخوردار است، همانطور که می دانید داشتن پاهای لاغر و بد فرم اصلا خوشایند نیست و فرد را ضعیف جلوه می دهد.
بزرگ کردن باسن

بهترین حرکت ورزشی بزرگ کردن سریع باسن + آموزش


برخی از خانم ها به دنبال راهی موثر برای خوش فرم شدن و بزرگ کردن باسن هستند که می توانند با انجام چند حرکت ورزشی ساده بدون نیاز به جراحی یا رفتن به باشگاه به اندازه دلخواه این قسمت از بدن خود برسند.
ورزش پیشگیری از سرطان

ورزش و پیشگیری از سرطان


آنچه شاید از آن بی خبر باشید، این است که ورزش خواصی دارد که برای سرطان هم مفید است. ورزش می تواند خطر ابتلا به برخی انواع شایع سرطان را کاهش دهد.
درمان غبغب

درمان و آب کردن غبغب با ورزش ساده


آب کردن غبغب با انجام چند حرکت اصلاحی موثر شامل حرکات ورزشی است که بیشتر در ناحیه گردن انجام می شود و به دلیل قرار دادن غبغب در موقعیت خاص موجب کوچک شدن غبغب می شود.
ورزش سفت شدن ران

سفت شدن ران ها و باسن با 2 حرکت ورزشی


بعد از کاهش وزن و یا افزایش سن افتادگی و شل شدن باسن و ران ها موجب نازیبا شدن اندام می شود. سریعترین راه و ورزش برای سفت شدن ران و بخش تحتانی بدن ، 2 حرکت ورزشی ساده است.
تناسب اندام بعد زایمان

حرکات ورزشی مخصوص تناسب اندام بعد زایمان


یکی از شایع ترین مشکلات مادران بعد از زایمان لاغری و رسیدن به وزن قبلی خود می باشد که می توانند به سادگی تنها با انجام چند حرکت ورزشی به تناسب اندام ایده آل خود برسند.
یوگا برای کاهش استرس

تمرینات یوگا برای کاهش استرس + آموزش


یوگا از جمله تمرینات عالی برای کاهش استرس می باشد که هم به حفظ آرامش روح و روان کمک می کند و هم از آسیباتی که استرس به بدن وارد می کند جلوگیری می کند.
صفحه 1 از 15