برو به :
نمناک ورزش

ورزش درمانی

تمرینات ایروبیک

تمرینات ایروبیک در آب برای افزایش جریان خون


پزشکان فعالیت ورزشی را برای بیماران توصیه می کنند اما شاید برخی افراد رغبت چندانی به فعالیت ورزشی نداشته باشند،راه جایگزین این فعالیت ها تمرینات ایروبیک در آب است که باعث افزایش جریان خون در شریان های قلب می شود.
شیر سوسک

شیر سوسک مکمل غذایی آینده ورزشکاران !


محققان موفق به شناسایی یک پروتئین در شیر نوع خاصی از سوسک ها شده اند که سه برابر انرژی بیشتری از شیر بوفالو دارد و قصد دارند آن را به یک مکمل در رژیم غذایی ورزشکاران تبدیل کنند.
ورزش مناسب

کدام ورزش برای روحیه شما مناسب است؟


اگر هنوز نتوانسته اید ورزش مورد علاقه خود را پیدا کرده و از انجام آن لذت ببرید باید بدانید که روحیه شما با آن مناسب نمی باشد. مثلا زمانی که عصبانی هستید و یا مضطرب ، ورزش های متفاوتی وجود دارند که می توانند باعث افزایش و یا بهبود روحیه شما شوند.
تمرینات ورزشی

تمرینات ورزشی عالی برای خانم ها در فضای باز


انجام تمرینات ورزشی برای سلامتی و تناسب اندام خانم ها بسیار ضروری است اما برخی معتقدند فقط در باشگاههای ورزشی می توان تمرینات ورزشی را انجام داد در حالیکه اینطور نیست و حرکات مناسب فضای باز هم وجود دارد.
ورزش برای بانوان

اثرات مفید ورزش برای بانوان


هیچ محدودیت سنی برای شرکت در ورزش های استقامتی وجود ندارد، حتی زنان 80 ساله هم توانایی شرکت منظم در دوهای ماراتن را دارند... در این گزارش به فواید ورزش برای بانوان می پردازیم.
آسم ورزشی

درمان آسم ورزشی


از آنجایی که آسم منشاء آلرژیک دارد در ورزش نیز بصورت تنگی نفس و مشکلات تنفسی در زمینه انجام ورزش های هوازی به وجود می آید. در اینجا علائم و راههای درمان را می خوانیم.
درد مفاصل

نکاتی برای کاهش درد مفاصل در هوای سرد


بیشتر افرادی که از درد مفاصل رنج می برند سرد شدن هوا و فصل زمستان آغاز تشدید بیماری آنها را در پی دارد.راه حل هایی وجود دارد که می توان تا حدودی از شدت این درد کاسته و هوای سرد را با درد کمتری سپری کنند.
کوچک شدن ران ها

ورزش های مناسب برای کوچک شدن ران ها


کوچک شدن ران ها یکی از خواسته هایی است که برخی برای رسیدن به آن به باشگاه های ورزشی مراجعه می کنند اما باید توجه شود که رسیدن به نتیجه مطلوب تنها با صرف زمان و تمرین اتفاق می افتد.
دیابت

تاثیر ورزش در بیماران دیابتی


هر بیماری به موازات درمان های دارویی نیاز به فعالیت های ورزشی جانبی نیز دارد. دیابت نیز از این نوع بیماریهاست که نیاز به ورزش کردن دارد. اما چه ورزشهایی مناسب است؟ و کی باید ورزش کرد؟