سندروم انفجار سر

سندروم انفجار سر چیست و چه درمانی دارد؟


سندروم انفجار سر نوعی اختلال نادر شنیداری است که مبتلایان به این سندرم معمولاً صدای بلندی مانند انفجار بمب، شلیک اسلحه، صدای زنگ یا صداهای بلند و ناشناخته را در هنگام خواب می شنوند.
علت افسردگی در شب

علت افسردگی در شب و درمان آن


افسردگی در شب یک اختلال خلقی است که مشکلاتی از قبیل بی خوابی ، نا امید و پوچی را به همراه خود دارد و با رعایت چند نکته میتوان آن را درمان کرد.
خود زشت پنداری

روش درمان سندرم “خود زشت پنداری


توهم و یا سندرم “خود زشت پنداری” بسیاری را آزار می دهد. بسیاری که به همین دلیل زیر تیغ جراحی های خطرناک می روند. به راستی علت خودزشت پنداری و راه درمان این مشکل چیست؟
دلیل حرف زدن با خود

حرف زدن با خود 3 فایده مهم دارد


شاید برخی از مردم حرف زدن با خود را دیوانه شدن بدانند، اما دلایل بسیار مهم و عالی برای حرف زدن با خود هست که به شما در بعضی از کارهای زندگی تان کمک شایانی می کند.
آرامش در خانه

11 تغییر ساده برای ایجاد حس آرامش در خانه


داشتن آرامش در خانه بسیار حائز اهمیت می باشد که خیلی از خانواده ها در رسیدن به این موضوع ناموفق هستند، حال قصد داریم کارهایی که باعث آرامش شما در خانه می شود را به شما معرفی کنیم.
خواب خسته

چرا وقتی از خواب بیدار می شوم خسته هستم؟ + راه حل


یکی از بد ترین احساس های زندگی این است که بعد از بیدار شدن بازهم احساس خستگی داشته باشید ، اما دلیل این خستگی چیست؟ در ادامه مطلب 7 موردی که اجازه نمیدهد تا خواب کاملی را داشته باشید را مشاهده کنید