نمناک نمناک > بهداشت و سلامت
حساسیت دندان

روش از بین بردن حساسیت دندان ها

اگر شما دچار حساسیت دندانی هستید می توانید با دندانپزشک خود مشورت کنید تا او علت بروز این حساسیت را مشخص کند. برای پیشگیری از عود حساسیت دندانی باید بهداشت دهان خود را به خوبی رعایت کنید.
موهای زائد

روش خانگی برای خداحافظی با موهای زائد

موهای زائد یا همان موهای ضخیمی که برای خانم ها بسیار ناخوشایند هستند و برای از بین بردن آنها دوست دارند هر روشی را امتحان کنند ما به شما این روش های خانگی را پیشنهاد میکنیم.
اسپرم زیاد

اسپرم زیاد کن قوی و البته طبیعی

برای رفع مشکلات ناباروری در ابتدا باید تولید اسپرم زیاد شود و توانایی ماندگاری آن به صورت تقویت شده افزایش یابد. به سراغ مواد خوراکی سرشاری خواهیم رفت که علاوه بر افزایش اسپرم،میل جنسی را نیز تقویت می کنند.
سرگذشت پزشکی در ایران

سرگذشت پزشکی در ایران و دستمزد پزشکان باستان

علوم پزشکی در ایران سرگذشتی بسیار قدیمی داشته و پزشکان ایرانی بسیار پیشتر از جوامع دیگر به علوم طبابت دست یافته اند.کتاب سرگذشت پزشکی در ایران مطالب بسیاری را مورد توجه قرار داده است.
آلزایمر

مردانی که آلزایمر آنها را تهدید می کند

محققان دانشگاه آپسالا سوئد با مطالعه بیش از 3200 مرد دریافتند مردان مبتلا به آلزایمر مردانی هستند که حدود سه برابر بیشتر احتمال دارد که شاهد از بین رفتن کروموزوم Y در برخی از سلول های خونی شان باشند.
بوی بد پا

دلیل بوی بد پا در مردان و راه خلاصی از آن

اکثر افراد بوی بد پا را تجربه کردن که به دلایل مختلفی است و با چند روش میتوان از آن خلاص شد اگر پای شما هم بو میدهد این مطلب شما را راهنمایی میکند.
پیلاتس

با پیلاتس بیماری آسم خود را بهبود دهید!

آسم بیماری است که در آن مسیرهای هوایی ملتهب شده و بعضی اوقات دچار گرفتگی شده باعث خس خس کردن و تنگی نفس می شوند. اما با پیلاتس میتوانید بیماری آسم خود را بهبود دهید.