برو به :
نمناک

بهداشت و سلامت

بیماری ناشناخته

بیماری ناشناخته 2 برادر بی دندان + تصاویر

دو کودک که از یک بیماری ناشناخته و اختلال عجیب ژنیتیک رنج می برند چهره و ظاهرشان به طرز غیرطبیعی رشد می کند و مشکلات داخلی و ظاهری آنها را به سوی پیری زودرس می برد.
مسواک

هرگز مسواکتان را در توالت نگذارید

بسیاری از بیماری های ویروسی، باکتریایی و عفونی خطرناک از طریق مسواک هایی که در حمام و یا دستشویی (نزدیک توالت) نگهداری می شوند، به راحتی شیوع پیدا می کنند.
نوشیدن چای

خط قرمز هایی برای نوشیدن چای

در چای سیاه، ماده ای به نام تئین وجود دارد که موجب افزایش ضربان قلب می شود و مصرف بیش از حد ان برای افرادی که ضربان قلب آنها بیشتر از 80 است، توصیه نمی شود.
رابطه جنسی

برای بهبود رابطه جنسی وارد عمل شوید

رابطه جنسی و برقراری یک رابطه موفق زناشویی گاهی با مشکل روبرو می شود مشکلی که برخلاف میل شما ایجاد شده است، متخصصان راهکارهای ساده ای برای حل آن پیشنهاد می کنند.
عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن برای ترمیم لابیا خانم هایی کاربرد دارد که لابیا بزرگی دارند و کارایی وزیبایی دستگاه تناسلی را اسیب می زند
مادران جوان

چند نکته کاربردی برای مادران جوان

کم خوابی، بازگشت به تناسب اندامِ قبل از بارداری، تغذیه مناسب، به دست آوردنِ شادابی و زیبایی پوست و مو، مدیریت کارهای منزل، ارتباط عاطفی با همسر و... همه از شایع ترین دغدغه های مادران جوان است.
ورزش

راههایی برای ورزش کردن حتی با کمبود وقت!

ورزش کردن بهترین راه برای پیشگیری از بیماری و رسیدن به سلامتی است اما گاهی کمبود وقت بهانه ای میشود برای فرار از ورزش کردن که در این مطلب به این موضوع پرداخته ایم.