عمل بینی

میزان موفقیت عمل بینی استخوانی


بینی استخوانی به چه بینی گفته می شود؟ آیا عمل بینی استخوانی با عمل بینی گوشتی تفاوت دارد؟ میزان موفقیت عمل بینی برای کدام نوع بینی بیشتر است؟
زیبایی بینی

روش های زیبایی بینی با جراحی و بدون جراحی


برای کوچک کردن و زیبایی بینی نیازی به انجام عمل های جراحی با هزینه های بالا نیست میتوانید با استفاده از روش های جدید و مناسب بدون جراحی بینی خوش فرم و زیبا داشته باشید.
بیماری سل

آشنایی با بیماری سل


بیماری سل ریوی است که عموما عفونی و واگیردار تلقی می شود. این بیماری توسط مایکوباکتریوم توبرکلوزیس یا باسیل کخ ایجاد می شود.
بهبود خدمات پزشکی

بهبود خدمات پزشکی؛ دکتریاب


شاید شما هم اسم سامانه دکتریاب را شنیده باشید، این سامانه یک روش عالی است برای اینکه شما بتوانید اسم پزشک، شماره تلفن و آدرس پزشک را پیدا کنید.
گن

هرآنچه باید درباره گن ها بدانید


اینکه آیا گن های لاغری، پس از جراحی و گن های بارداری مفید هستند یکی از دغدغه های مهم افرادی است که به دنبال حفظ تندرستی و تناسب اندام خود هستند.
تحریک مغزی

استفاده از روش تحریک مغزی برای درمان وسواس


فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و عضو تیم جراحی فانکشنال بیمارستان رسول اکرم (ص) از انجام اولین عمل جراحی تحریک مغزی برای درمان بیماری وسواس در خاورمیانه توسط تیم پزشکی بیمارستان رسول اکرم(ص) خبر داد.
هزینه عمل بینی چگونه تعیین می شود؟

هزینه عمل بینی چگونه تعیین می شود؟


از انجایی که افراد از طبقات مختلف جامعه متقاضی برای جراحی زیبایی بینی هستند از این رو هزینه عمل بینی برایشان بعد از تخصص پزشک در اولویت میباشد.در ادامه به فاکتور های تاثیر گذار در تعیین هزینه عمل بینی پرداخته ایم.
صفحه 1 از 2