دیگران چه می خوانند..؟
تحریک مغزی

استفاده از روش تحریک مغزی برای درمان وسواس


فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و عضو تیم جراحی فانکشنال بیمارستان رسول اکرم (ص) از انجام اولین عمل جراحی تحریک مغزی برای درمان بیماری وسواس در خاورمیانه توسط تیم پزشکی بیمارستان رسول اکرم(ص) خبر داد.
هزینه عمل بینی چگونه تعیین می شود؟

هزینه عمل بینی چگونه تعیین می شود؟


از انجایی که افراد از طبقات مختلف جامعه متقاضی برای جراحی زیبایی بینی هستند از این رو هزینه عمل بینی برایشان بعد از تخصص پزشک در اولویت میباشد.در ادامه به فاکتور های تاثیر گذار در تعیین هزینه عمل بینی پرداخته ایم.
عمل بینی در ایران

عمل بینی در ایران


دختر استرالیایی که برای عمل بینی به ایران سفر کرد و او که روی بینی اش قوز دارد و می خواهد انحراف بینی اش را برطرف نموده و نوک بینی را کمی بالا ببرد.
عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی


عمل لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن برای ترمیم لابیا خانم هایی کاربرد دارد که لابیا بزرگی دارند و کارایی وزیبایی دستگاه تناسلی را اسیب می زند
جراحی واژن

جراحی واژن


واژن یک بافت عضلانی و قابل ارتجاع میشود . که رحم را به قسمت خارجی دستگاه تناسلی متصل میکند . این نکته بسیار مهم است که ظاهر دستگاه تناسلی در هر فرد متفاوت میباشد. و دستگاه تناسلی ممکن است از نظر شکل ، اندازه ، رنگ ، ظاهر کلی در فردی با فرد دیگر متفاوت باشد .
جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن


جراحی زیبایی واژن شامل موارد زیر میباشد 1-جوان سازی واژن 2- تنگ کردن واژن 3- سفت نمودن عضلات واژن 4- ترمیم قسمت خلفی واژن جراحی زیبایی واژن یک پروسه جراحی است که جهت از بین بردن شلی واژن به کار میرود .
سرگذشت پزشکی در ایران

سرگذشت پزشکی در ایران و دستمزد پزشکان باستان


علوم پزشکی در ایران سرگذشتی بسیار قدیمی داشته و پزشکان ایرانی بسیار پیشتر از جوامع دیگر به علوم طبابت دست یافته اند.کتاب سرگذشت پزشکی در ایران مطالب بسیاری را مورد توجه قرار داده است.
12