دیگران چه می خوانند..؟
عمل بینی در ایران

عمل بینی در ایران


دختر استرالیایی که برای عمل بینی به ایران سفر کرد و او که روی بینی اش قوز دارد و می خواهد انحراف بینی اش را برطرف نموده و نوک بینی را کمی بالا ببرد.
عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی


عمل لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن برای ترمیم لابیا خانم هایی کاربرد دارد که لابیا بزرگی دارند و کارایی وزیبایی دستگاه تناسلی را اسیب می زند
جراحی واژن

جراحی واژن


واژن یک بافت عضلانی و قابل ارتجاع میشود . که رحم را به قسمت خارجی دستگاه تناسلی متصل میکند . این نکته بسیار مهم است که ظاهر دستگاه تناسلی در هر فرد متفاوت میباشد. و دستگاه تناسلی ممکن است از نظر شکل ، اندازه ، رنگ ، ظاهر کلی در فردی با فرد دیگر متفاوت باشد .
جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن


جراحی زیبایی واژن شامل موارد زیر میباشد 1-جوان سازی واژن 2- تنگ کردن واژن 3- سفت نمودن عضلات واژن 4- ترمیم قسمت خلفی واژن جراحی زیبایی واژن یک پروسه جراحی است که جهت از بین بردن شلی واژن به کار میرود .
سرگذشت پزشکی در ایران

سرگذشت پزشکی در ایران و دستمزد پزشکان باستان


علوم پزشکی در ایران سرگذشتی بسیار قدیمی داشته و پزشکان ایرانی بسیار پیشتر از جوامع دیگر به علوم طبابت دست یافته اند.کتاب سرگذشت پزشکی در ایران مطالب بسیاری را مورد توجه قرار داده است.
تمایز بینی های گوشتی

تمایز بینی های گوشتی و انواع آن


عمل جراحی بینی گوشتی در آقایان که پوست ضخیم تری نسبت به خانم ها دارند موفقیت کمتری دارد و در مشاوره قبل از عمل به آنها توصیه می شود انتظار بازدهی بیش از 30 درصد را از عمل جراحی بینی خود نداشته باشند .
باورنکردنی ترین عمل جراحی دنیا

باورنکردنی ترین عمل جراحی دنیا در امریکا


دانشمند ایتالیایی ادعا کرده است که می تواند عمل جراحی خارق العاده پیوند سر را انجام دهد. در این عمل جراحی سر یک بدن زنده جدا شده و به بدن فردی که دچار مرگ مغزی شده پیوند زده می شود.
مراقبت های دوران بارداری

آموزش مراقبت های دوران بارداری


دوران بارداری برای مادران بسیار لذت بخش و رویایی می باشد. اما خانم هایی که در دوران بارداری به سر می برند چه میزان از مراقبت های دوران بارداری اطلاع دارند؟ خانم دکتر فیروزه روستا کارشناس ارشد مامایی اطلاعات مهم و موثری برای خانم های باردار دارند.