بهبود خدمات پزشکی

بهبود خدمات پزشکی؛ دکتریاب


شاید شما هم اسم سامانه دکتریاب را شنیده باشید، این سامانه یک روش عالی است برای اینکه شما بتوانید اسم پزشک، شماره تلفن و آدرس پزشک را پیدا کنید.
گن

هرآنچه باید درباره گن ها بدانید


اینکه آیا گن های لاغری، پس از جراحی و گن های بارداری مفید هستند یکی از دغدغه های مهم افرادی است که به دنبال حفظ تندرستی و تناسب اندام خود هستند.
تحریک مغزی

استفاده از روش تحریک مغزی برای درمان وسواس


فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و عضو تیم جراحی فانکشنال بیمارستان رسول اکرم (ص) از انجام اولین عمل جراحی تحریک مغزی برای درمان بیماری وسواس در خاورمیانه توسط تیم پزشکی بیمارستان رسول اکرم(ص) خبر داد.
هزینه عمل بینی چگونه تعیین می شود؟

هزینه عمل بینی چگونه تعیین می شود؟


از انجایی که افراد از طبقات مختلف جامعه متقاضی برای جراحی زیبایی بینی هستند از این رو هزینه عمل بینی برایشان بعد از تخصص پزشک در اولویت میباشد.در ادامه به فاکتور های تاثیر گذار در تعیین هزینه عمل بینی پرداخته ایم.
عمل بینی در ایران

عمل بینی در ایران


دختر استرالیایی که برای عمل بینی به ایران سفر کرد و او که روی بینی اش قوز دارد و می خواهد انحراف بینی اش را برطرف نموده و نوک بینی را کمی بالا ببرد.
سرگذشت پزشکی در ایران

سرگذشت پزشکی در ایران و دستمزد پزشکان باستان


علوم پزشکی در ایران سرگذشتی بسیار قدیمی داشته و پزشکان ایرانی بسیار پیشتر از جوامع دیگر به علوم طبابت دست یافته اند.کتاب سرگذشت پزشکی در ایران مطالب بسیاری را مورد توجه قرار داده است.
12