برو به :
نمناک

آشپزخانه نمناک

فالوده هندوانه

طرز تهیه فالوده هندوانه

فالوده هندوانه از جمله دسر هایی است که امتخان آن در روزهای گرم سال بسیار دلچسب خواهد بود. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
سالاد سیب زمینی

طرز تهیه سالاد سیب زمینی و اسفناج با سس سیر

سس سیر این سالاد سالم بهش طعم بی نظیری میده. فقط 75 واحد کالری داره و این سالاد سرشار از اسیدفولیکه.برای سرو سالاد، اسفناج و سیب زمینی رو ترکیب کرده و کمی نمک روش بپاشین، سس رو روش ریخته و خوب هم بزنین. و با برگ های شاهی تزیین کنید.
کوفته ماست

طرز تهیه کوفته ماست

کوفته غذای بسیار محبوب و خوشمزه است که در این طرز تهیه به جای اینکه از سس ها استفاده کنیم از ماست استفاده خواهیم کرد.
بچو دنجان گوک

طرز تهیه غذای کُره ای بچو دنجان گوک

طریقه آماده کردن بچو دنجان گوک خیلی راحت است. بیشترین کاری که باید انجام دهید این است که اگر آن را برای ناهار می خواهید درست کنید باید از قبل داخل موادی بگذارید که مزه دار شود.
جوجه کباب رژیمی

طرز تهیه جوجه کباب رژیمی مخصوص

جوجه کباب رژیمی را باسس مخصوص مزه دار کنید تا افرادی که رژیم لاغری و کاهش وزن دارند بتوانند از خوردن یک غذای رژیمی خوشمزه لذت ببرند.
پاپ کورن کاراملی

طرز تهیه پاپ کورن کاراملی

پاپ کورن کاراملی یک خوراکی سالم و خوشمزه برای کودکان و بزرگسالان است که می توانید در منزل خود تهیه کنید و در کنار خانواده از آن لذت ببرید.
آب سبزیجات

طرز تهیه آب سبزیجات تازه

آب سبزیجات معمولا دارای مواد مغذی فراوانی است. به خاطر وجود زنجبیل، شما می توانید انرژی مورد نیاز خود را دریافت کنید و از مزایای آن برای سلامتی بهره مند شوید. گشنیز ویتامین A فراوانی دارد و اسفناج نیز آموزش پخت انواع غذا با آکا - غنی از کلسیم است.