برو به :
نمناک

آشپزخانه نمناک

سوپ تاکو

طرز تهیه سوپ تاکو

سوپ تاکو یکی از پیش غذاهای بین المللی هست که در سراسر جهان طرفداران خود را دارد.در این مطلب طرز تهیه سوپ تاکو را آموزش خواهیم داد.
حلوای شيری

طرز تهیه حلوای شیری

حلوا از دسر های معروف و محبوب است که به روش های مختلفی آماده میشود.در این مطلب طرز تهیه حلوای شیری را آموزش خواهیم داد.
سالاد پانزانلا

طرز تهیه سالاد پانزانلا

سالاد پانزانلا نوعی سالاد است که اضافه کردن نان آنرا از بقیه سالادها متمایز می سازد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کیک آناناس و انبه

طرز تهیه کیک آناناس و انبه وارونه

کیک لذیذی که با آناناس و انبه کاراملی شما را هیجان زده می کند. این کیک مناسب انواع پذیرایی می باشد. کیک آناناس و انبه وارونه Pineapple-Mango Upside-Down Cake کیک لذیذی است که با بسیاری از میوه ها می توان آن را درست کرد.
فلافل با نخود و عدس سبز

طرز تهیه فلافل با نخود و عدس سبز

فلافل غذایی سالم و خوشمزه است که زمانی کمی برای درست کردنش لازم است .طرز تهیه فلافل با نخود و عدس سبز را در آشپزخانه نمناک ببینید.
انچیلادای بوقلمون

طرز تهیه انچیلادای بوقلمون

دستور متفاوت درست کردن بوقلمون تنوع اشتها آوری به سفره‎تان می‎دهد.در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه انچیلادای بوقلمون را آموزش خواهیم داد.
جوجه کباب رژیمی

طرز تهیه جوجه کباب رژیمی مخصوص

جوجه کباب رژیمی را باسس مخصوص مزه دار کنید تا افرادی که رژیم لاغری و کاهش وزن دارند بتوانند از خوردن یک غذای رژیمی خوشمزه لذت ببرند.
تخم مرغ جیبی

طرز تهیه تخم مرغ جیبی

تخم مرغ جیبی پایه تعدادی از منوهای صبحانه میباشد که می توانید انواع صبحانه های فانتزی را با این تخم مرغ تهیه کنید.در آشپزخانه نمناک همراه باشید.
اسموتی توت‌ فرنگی و بابونه

طرز تهیه اسموتی توت فرنگی و بابونه

بابونه جزء ترکیباتی است که می تواند مشکلات گوارشی شما را کمتر کند. به ویژه زمانی که با ماست پروبیوتیک، عسل ترکیب می شود از طریق افزایش جمعیت باکتری های مفید کولون و کاهش باکتری های مضر تولیدکننده گاز، سبب کاهش تولید گاز و نفخ می شود.