دیگران چه می خوانند..؟
درست كردن سركه سيب

آموزش درست کردن سرکه سیب در خانه


پایه ثابت اکثر نسخه های درمانی و زیبایی سرکه ای است که از سیب تهیه می شود ؛ با دانستن روش صحیح درست کردن سرکه سیب در منزل خودتان آن را آماده کنید.
پخت سیب زمینی شیرین

روش پخت سیب زمینی شیرین در نیم ساعت


سرآشپزهای حرفه ای برای مدیریت زمان در کارشان همیشه روش های مخصوصی دارند ، از میان این روش ها آشپزخانه نمناک امروز ترفند پخت سیب زمینی شیرین در 30 دقیقه را خواهد گفت.
طرز تهیه ترشی قرمز

طرز تهیه ترشی قرمز


ترشی به طور کلی اشتها آور و هضم کننده ی غذاست . به علت خاصیت اسیدی سرکه باید از مصرف زیاد آن خودداری کرد.
پونزو

طرز تهیه چاشنی پونزو


پونزو چاشنی غذاهای ژاپنی است که با استفاده از آن طعم بسیار خوبی به غذاهای خود می دهند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
سس هلندی

طرز تهیه سس هلندی


این سس برای سرو مرغ و میگو عالی است .طرز تهیه سس هلندی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تخم مرغ جیبی

طرز تهیه تخم مرغ جیبی


تخم مرغ جیبی پایه تعدادی از منوهای صبحانه میباشد که می توانید انواع صبحانه های فانتزی را با این تخم مرغ تهیه کنید.در آشپزخانه نمناک همراه باشید.
نگهداری زعفران

شرایط نگهداری زعفران دم کرده


برای نگهداری زعفران دم کرده باید نکاتی را رعایت کنید تا رنگ و بوی آن از بین نرود. نحوه آسیاب کردن, دم کردن و نگهداری از زعفران را در نمناک بخوانید.
سرکه سوشی

طرز تهیه سرکه سوشی


سرکه سوشی چاشنی ویژه ای برای اکثر غذاهای ژاپنی مخصوصاً سوشی و ساشیمی محسوب می شود. شما می توانید به راحتی و در کمتریت زمان سرکه سوشی را تهیه نمایید. این سرکه در 15 دقیقه آماده می شود.
پاپ کورن کاراملی

طرز تهیه پاپ کورن کاراملی


پاپ کورن کاراملی یک خوراکی سالم و خوشمزه برای کودکان و بزرگسالان است که می توانید در منزل خود تهیه کنید و در کنار خانواده از آن لذت ببرید.