برو به :
پاستیل

ایده های جدید و خلاقانه با پاستیل + تصاویر


در این بخش از آشپزی با سایت نمناک برایتان ایده های خلاقانه و بی نهایت زیبایی با پاستیل را آماده کرده ایم که میتوانید از آنها برای تزئین و زیباسازی میزهای مهمانی هایتان و یا تولدها و کندی بار از آنها استفاده کنید.
باریتوس مکزیکی

طرز تهیه باریتوس مکزیکی


این صبحانۀ مکزیکی برای کسانی که بخواهند املتی سریع با طعم جدید و متفاوت میل کنند، پیشنهاد می شود.
اسنک مخلوط کاراملی

طرز تهیه اسنک مخلوط کاراملی


اسنک مخلوط یکی از خوراکی های پر طرفدار به خصوص در بین کودکان است که طرز تهیه آن را در این مطلب از آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
ادویه

طرز تهیه چند نوع ادویه مخصوص خانگی


معمولا ما در منزل ودر کابینت آشپز خانه انواع ادویه را داریم اما باز هم تا اسم ادویه جدیدی را می شنویم سراغش را در بازار می گیریم .این در حالی است که می توانیم ادویه مخلوط را به راحتی در منزل تهیه کنیم.در ادامه نحوه تهیه انواع ادویه را به شما آموزش می دهیم .
خمیر کاری قرمز تایلندی

طرز تهیه خمیر کاری قرمز تایلندی


خمیر کاری قرمز تایلندی, چاشنی که بهتر است در خانه برای تهیه کاری های معروف هندی و تایلندی درست کنیم. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
املت گوجه و میگو

طرز تهیه املت گوجه و میگو


با این مقدار مواد می توانید این املت را در مدت 30 دقیقه، برای 6 نفر درست کنید.طرز تهیه املت گوجه و میگو را در آشپزخانه نمناک ببنید.
گوجه فرنگی خشک شده

گوجه فرنگی خشک شده در فر


از این گوجه ها در موارد بیشماری می توان استفاده کرد. این گوجه را می توانید درست کنید و درظرف در بسته در یخچال نگهداری کنید و هر زمان نیاز دارید از آن در غذا های مختلف و به عنوان مکمل غذایی استفاده کنید.
سس تری‌ یاکی

طرز تهیه سس تری یاکی (Triyaki)


سس تری یاکی چاشنی مزه دار کننده ژاپنی که هر نوع گوشتی را با آن می توانید به مراتب لذیذ و ترد تر کنید. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
سس کارامل

طرزتهیه سس کارامل


سس کارامل از سس های فوق العاده خوشمزه می باشد که طرز تهیه ی آن را در آشپزخانه نمناک خواهید دید.
سس کارامل غلیظ

طرز تهیه سس کارامل غلیظ


سس کارامل در بسیاری از دسرها و شیرینیها استفاده می شود و تهیه آن نیز بسیار ساده و کم هزینه می باشد. همراه ما باشید...