دلیل چاقی

عادت های اشتباه
افراد چاقی که به دنبال کاهش وزن هستند باید قبل از آن عادت های اشتباه شبانه خود را ترک کنند تا دوباره دچار مشکل و افزایش وزن نشوند.
باعث چاقی میشود

به 5 دلیل محل کارتان باعث چاقی شما میشود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنان و مردان شاغل بعد از مدتی متوجه تغییر در وزن و سایزشان می شوند ، تغییراتی که به دلیل شرایط و عادات آنها در محیط کارشان باعث چاقی میشود.
غذاهای رژیمی چاق کننده

مواد رژیمی که شما را چاق تر می کنند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از غذاهای رژیمی برخلاف تصور عموم موجب کاهش وزن نمی شوند و بسیار چاق کننده هستند ، در ادامه با این مواد رژیمی آشنا خواهید شد.
سریع ترین راه چاق شدن

سریعترین و سالم ترین روش برای چاق شدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همانطور که اضافه وزن میتواند مشکلات زیادی برای بدن بوجود آورد، لاغری بیش از اندازه هم برای بدن مضر است، در اینجا بهترین و سالم ترین راه های چاق شدن سریع را آورده ایم.
چرا چاق می شوم

چرا با آب خوردن هم چاق می شوم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چرا چاق می شوم؟ چرا هر چی می خورم اضافه وزن میارم؟ شاید تیروئید کم کار و یا پرکار دارم؟ چاقی زیاد شکم و پهلو می تونه ناشی از دهها دلیل باشه.
چاقی ناگهانی

بدنتان با چاقی ناگهانی چه علامتی به شما می دهد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چاقی ناگهانی به دلیل پرخوری نیست بلکه علامت بیماری و مشکلاتی است که در بدنتان وجود دارد و حتما باید بررسی شود.
درمان چاقی کودکان

علت و درمان چاقی کودکان با راه حل های خانگی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
چاقی کودکان یکی از مشکلاتی است که بسیار از خانواده ها با آن مواجه هستند که علاوه بر مشورت با پزشک میتوان با بررسی تغذیه کودک این مشکل را حل کرد.
میوه سرطان زا

میوه خوشمزه ای که سرطان زا ، نابارو و چاق کننده است!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
می دانید برخی از میوه ها و سبزیجات به دلیل عبور از پروسه خاص رشد می توانند یک میوه سرطان زا ، چاق کننده و علت ناباروری در زنان و مردان باشند ؟ می دانید تمیز ترین و آلوده ترین میوه ها کدامند؟
عادت های چاق کننده

این عادت های اول صبح شما شدیدا چاق کننده هستند !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای آنکه سریع لاغر شویم و وزن کم کنیم باید از عادت های چاق کننده خود مطلع شده و آنها را حذف کنیم به خصوص عادت های صبحگاهی که اغلب انسان های عصر مدرن گرفتار آن هستند.
چاق شدن در آینده

نشانه هایی که خبر از چاق شدن در آینده را می دهد!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چاق شدن و اضافه وزن می تواند دهها علت و دلیل داشته باشد که داشتن یک برنامه غذایی نا مناسب تنها بخشی از این علل است. اگر می خواهید با نشانه های چاق شدن در آینده آشنا شویداین مطلب را از دست ندهید.
مصرف برنج

آیا مصرف برنج باعث اضافه وزن و چاقی می شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برنج یکی از غذاهای اصلی در سفره ما ایرانیان است که بسیار چاق کننده می باشد .اگر شما نیز می خواهید ارتباط مصرف برنج و اضافه وزن را بدانید با ما همراه باشید.
دهانشویه دیابت

هشدار : دهانشویه موجب دیابت و چاقی می شود !!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف دفعات خاصی از دهانشویه دیابت و چاقی را به شما نزدیک تر می کند ؛ تحقیقات جدید انجام شده روی گروهی از داوطلبان ثابت کرد که این تمیزکننده دهان و دندان را باید با احتیاط بیشتری مصرف کنیم.
اشتباه در آشپزی

چاقی به دلیل اشتباهات در آشپزی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولاً وقتی رسماً کنار سفره می نشینیم کالری ها را محاسبه می کنید اما کالری هایی که در هنگام پخت غذا به بدن وارد می کنید چه می شود؟ هیچ وقت آن ها را محاسبه نمی کنید.ولی همان یک لقمه کوچک در آشپزی به وزن شما میفزاید.
چاق شدن

علت چاق شدن بیش از حد ایرانی ها چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب می خواهیم به دلایل چاق شدن ایرانیان بویژه زنان و کودکان و راهکارهای پیشگیری و کنترل این روند و تبعات ناشی از آن بپردازیم.
شام خوردن

آیا دیر شام خوردن باعث چاقی می شود؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
متخصصان می گویند، بهترین راه حل آن است که طی یک برنامه سبک، آهسته آهسته زمان شام خوردنتان را جلو تر و جلو تر بیاورید و در نهایت آن را به دو ساعت قبل از خواب برسانید.
صفحه 1 از 3