دیگران چه می خوانند..؟
نمناک کاهش وزن
این مطلب مفید بود ؟ 50 6
4.556
فلفل

فلفلی که چاقی شکم را نابود می کند


محققان به آزمایش موش ها موفق به یافت تاثیر ضد چاقی شکم و قند خون در یک ادویه شدند ، نوعی فلفل به خوبی در کاهش چربی و وزن تاثیرگذار بود.
تمرین چربی سوز

تمرینات 15 دقیقه ای مخصوص چربی سوز


در بین حرکات ورزشی دسته ای با تحت فشار قرار دادن بافت های چربی لاغری و کاهش وزن را سرعت می بخشند ، در ادامه این بخش به بهترین تمرینات چربی سوز و کاهش وزن اشاره خواهیم کرد.
خوراکی کاهش وزن

16 خوراکی سالم برای کاهش وزن بی دردسر


بدون آنکه نگران افزایش وزن و چاقی باشید بخورید ، مواد غذایی و خوراکی کاهش وزن که به شما معرفی خواهیم کرد دارای موادی هستند که بدون زحمتی چربی سوزی و خوش اندامی را پیش خواهند برد.
قبل و بعد لاغری

قبل و بعد جالب صورتهایی که لاغر شدند + تصاویر


تفاوت در چهره و اندام افرادی که کاهش وزن قابل توجهی داشتند موردی است که نه تنها برای خود آنها بلکه برای دیگران هم جالب می باشد، تغییرات قبل و بعد لاغری هایی را ببینید که واقعا دیدنی هستند.
رژیم کرفس

رژیم 20 روزه کرفس ابرقدرت نسخه های لاغری !


برای لاغری سریع و سوزاندن چربی های سخت بدن رژیم کرفس یکی از بهترین و موثرترین پیشنهادات متخصصان تغذیه است ، قبل از آغاز این روش تناسب اندام بهتر است نکات اصلی آن را بدانید.
بشقاب

توصیه طلایی ، برای لاغری شبها چی بخوریم؟


بسیاری به اشتباه برای لاغری شب ها غذا نمی خورند درحالیکه این عادت کاملا اشتباه است ،6 ماده غذایی مفید را به شما معرفی می کنیم که می توانید شبها با خیال راحت میل کنید بدون آنکه دچار اضافه وزن شوید.
دلیل عدم کاهش وزن

5 دلیل روانی که علت عدم کاهش وزن شماست


مگر می شود رژیم گرفت و ورزش کرد اما باز هم لاغر نشد ؟ اگر می گویید هرچه می کنم بازهم چربی های اضافه از بین نمیروند باید دلیل عدم کاهش وزن را پیدا کنید دلایلی که می توانند روانشناختی باشند.
خواص گیاه مورینگا

خواص مورینگا همان گیاه معجزه آسای مشهور


وقتی یک گیاه را به عنوان معجزه آسا می دانند بی شک فواید آن بسیار است ، درمان 4 نوع سرطان ، کاهش وزن و لاغری ، داشتن ویتامین و مواد معدنی دهها برابر از سبزیجات دیگر بخشی از خواص گیاه مورینگا است.