آزاده نامداری

حضور آزاده نامداری در جشنواره هنر برای صلح + تصاویر

تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396کد مطلب : 56620زمان مطالعه : 2 دقیقه
آزاده نامداری برای اولین بار بعد از ماجرای انتشار عکس هایش با پوشش همیشگی در پنجمین جشنواره هنر برای صلح ظاهر شد و تصویری از این حضور را با مردم به اشتراک گذاشت.

آزاده نامداری در کنار مردم در جشنواره هنر برای صلح

پنجمین جشنواره هنر برای صلح در حالی کار خود را با آثاری از هنرمندان 30 کشور جهان در خانه هنرمندان ایران آغاز کرد که یک مهمان جنجالی داشت.

آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون که بعد از انتشار عکس هایش در سوئیس در ملاءعام دیده نشده بود این بار در کنار مردم در پنجمین جشنواره هنر برای صلح ظاهر شد. از نکات قابل توجه این حضور پوشش همیشگی آزاده نامداری بود.

این مجری کشورمان تصویری از حضورش در پنجمین جشنواره هنر برای صلح را در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشت و درباره این جشنواره توضیح کوتاهی داد.

آزاده نامداری در جشنواره هنر برای صلح

آزاده نامداری

آزاده نامداری در پنجمین جشنواره هنر برای صلح

آزاده نامداری برای اولین بار بعد از ماجرای انتشار عکس هایش با پوشش همیشگی در پنجمین جشنواره هنر برای صلح ظاهر شد و تصویری از این حضور را با مردم به اشتراک گذاشت و نوشت :پنجمین جشنواره هنر برای صلح با شعار صلح برای کودکانمان . آشتی و دوستی توی خونه ، توی شهر ، توی دنیا .... مهم تر از همه با خودمان مهربان باشیم .

تقدیر و نشان صلح برای استاد محمود دولت آبادی ، استاد محمدرضا شجریان ، جناب رضا کیانیان و استاد سینما ناصر تقوایی.... و سپاس از این گروه جوان به مدیریت فریدون فربد...

آزاده نامداری

آزاده نامداری در پنجمین جشنواره هنر برای صلح

پنجمین جشنواره «هنر برای صلح» در کنار بخش نمایشگاهی تا 30 شهریور همه روز با برنامه های متنوعی در عرصه تئاتر، موسیقی و سینما میزبان علاقمندان به هنر و صلح خواهد بود.

مراسم بزرگداشت روز جهانی صلح و اهدای «نشان صلح» که یکی از بخش های اصلی جشنواره «هنر برای صلح» در دوره های پیشین بوده است.

حضور آزاده نامداری در جشنواره هنر برای صلح + تصاویر

1.510
این مطلب مفید بود ؟37
برگرفته از صفحه شخصی آزاده نامداری / م.ف
وبگردی