اتاق خواب پسرانه
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه باید با انرژی و هیجان انگیز باشد طوری که با روحیات پسربچه ها هماهنگ باشد, در ادامه ایده های جالبی برایتان داریم.

طراحی و چیدمان اتاق خواب پسرانه

منطقه خواب مهمترین قسمت در اتاق پسر شماست، پس به دقت آن را تزئین کنید. وسایل مورد علاقه اش را برایش فراهم کرده و طبق احساسات و سرگرمی هایش تخت خواب و اطراف ان را بچینید. به عنوان مثال اگه علاقه مند به ورزش، آثار هنری، عکس ها و شاید مدال ها و جایزه های خودش است، پس برای تزئین دیوارها از انها استفاده کنید. اگه فرزندتان به فضاهای صنعتی علاقه مند است میتوانید دیواری آجری با لوله های تزئینی در اتاقش به وجود بیارید.

معمولا برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه باید به محیطی با انرژی و شاداب اندیشید.پسرها دوست دارند در هر مکان و محیطی امکان تخلیه انرژی های خود را داشته باشند.

اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب پسرانه نوجوان

شما تا به حال از چه ایده های برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بهره برده اید؟ ایده های فراوانی می تواند طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه را جدابتر و دوست داشتنی تر کند یکی از اید ه های پرطرفدار در طراحی اتاق خواب پسرانه طراحی روی دیوار و استفاده از استیکر یا همان برچسب دیواریست باید توجه داشته باشید که طرح های انتخاب شده برای دیوار اتاق پسرانه باید دارای انرژی هایی همسو با انرژی پسرانه باشد.یکی از پرطرفدارترین طرح ها و عکس ها در اتاق های پسرانه استفاده از عکس های قهرمانان ورزشی و یا تیم های محبوب و مورد علاقه آنان است.

برای قرار دادن میز مطالعه میتوانید از فضای کنار پنجره یا کنار تخت خواب استفاده کنید. طبق سبک دکوراسیون اتاق پسرتان میز مناسب را هم تهیه کنید. در صورتی که اتاق کوچیک است و فضای زیادی برای این کار ندارید میتوانید میز را روی دیوار نصب کرده و قفسه ی کتابها ر هم در بالای ان قرار بدید.

اتاق خواب پسرانه

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نوجوان

اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب پسرانه 2018

اتاق خواب پسرانه

طراحی اتاق خواب پسرانه شیک

اتاق خواب پسرانه

چیدمان اتاق خواب پسربچه

دکور اتاق خواب پسرانه؛ خاص ترین های 97 + تصاویر

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
برگرفته از اتاق - دونفره -/ح
وبگردی