احسان علیخانی

نظر جنجالی احسان علیخانی درباره خواننده لس آنجلسی

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395کد مطلب : 45790زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان علیخانی مجری محبوب ماه عسل در برنامه سه ستاره نظری درباره یک خواننده لس آنجلسی داد که با انتقادهای شدیدی از سوی مردم و رسانه ها مواجه شد.

احترام احسان علیخانی به یک خواننده لس آنجلسی

احسان علیخانی مجری محبوب و جوانی که این روزها برنامه سه ستاره را روی آنتن شبکه سه برده است با اظهار نظر درباره یک خواننده لس آنجلسی جنجال آفرین شد. این مجری محبوب در تایید حرفهای این خواننده لس آنجلسی از مردم خواست تا با احترام نقد این خواننده مشهور را بپذیرند .

اظهار نظر جنجالی احسان علیخانی درباره یک خواننده

احسان علیخانی در اجرای اخیر خود، به اشتباه از مردم خواست تا به نظرات یک چهره لس آنجلسی و همکار شبکه های ماهواره ای معاند احترام بگذارند!
 
وی در جریان اجرای برنامه دوشنبه شب «سه ستاره» با اشاره به صحبت های یک چهره ماهواره ای که صدای محسن چاوشی را ساختگی دانسته بود، خطاب به علاقه مندان این خواننده اظهار داشت:«خوب است که نقدپذیر باشیم؛ یک نفر آن سر دنیا نقدی به این مسئله دارد، به هرحال بزرگ تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می کند، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.»
احسان علیخانی

احسان علیخانی در برنامه سه ستاره

مقصود احسان علیخانی از فردی که او را بزرگ تر و متخصص نامیده، یک خواننده شارلاتان لس آنجلسی است که کاری جز تولید و انتشار ترانه های مبتذل نکرده است.
 
مجریان صدا و سیما گاه بدون اشراف بر موضوعات تخصصی، اجازه صدور حکم در حوزه های مختلف را به خود می دهند. در حالی که به اقتضای سرمایه گذاری عظیمی که دشمنان انقلاب و کشور در فضای رسانه ای جهانی دارند، مسئولیت «اجرا» نیازمند افزایش دانش سیاسی و قدرت تحلیل مجری رسانه ملی است، علاوه بر همه اینها تعیین چارچوب های منطقی و منطبق بر معیارهای فرهنگی نظام جمهوری اسلامی برای مجری و التزام او به پرهیز از اعمال علایق و برداشت های شخصی می تواند از چنین اشتباهاتی جلوگیری کند.

گاف احسان علیخانی درباره خواننده لس آنجلسی در سه ستاره

2.194
این مطلب مفید بود ؟4054
برگرفته از فردا نیوز / م.ف
وبگردی