ازدواج در ماه عسل احسان علیخانی
شب گذشته احسان علیخانی در برنامه ماه عسل میهمانان ویژه ای داشت و به بحث داغ و به روز جامعه که ازدواج جوانان است اختصاص یافت که در ادامه جزییات قسمت 24 ماه عسل را میخوانید.

احسان علیخانی شب گذشته بیست و چهارمین در روز از ماه مبارک رمضان برگ دیگری از قصه های ماه عسل را با موضوع ازدواج ورق زد. 

علیخانی وارد صحنه ماه عسل شد تا قصه ی دیگری را روایت کند. سید محمد امین جعفری حسینی به همراه همسرش مهمان ماه عسل بودند. این فرد وکیلی بود که تاکنون ٢٧ زوج در آستانه طلاق را باهم آشتی داده است.
 
علیخانی به همسر محمد امین گفت:ما یک سوال تکراری از تمام مهمان ها می پرسیم اینکه شما چرا به همسرت بله گفتید؟ مهمان پاسخ داد:به دلیل سخاوت و دغدغه مردم داری اش به او بله گفتم. علیخانی گفت:چه طور به این خصلت او پی بردید؟ مهمان پاسخ داد:هم دانشگاهی بودیم. وقتی علیخانی منتظر توضیح بیشتری از مهمان بود، مهمان چندین بار تکرار کرد:من باقی این قصه را بگویم؟ علیخانی دست به کمرش زد و گفت:الان برای گفتن ماجرا منو تهدید می کنید؟ پس قصه تون رو کامل بگید، من منتظرم. بعد محمد امین مابین صحبتهایش آمد و گفت:من برای شما توضیح می دهم ما در انجمن ادبی دریا، که مدیریت آن را برعهده داشتم با هم  همکاری داشتیم  و حتی یک درس عمومی دانشگاه را با هم در یک کلاس گذراندیم.
 
 احسان علیخانی
خانم مقدم مهمان بعدی ماه عسل خیری بود که دختران و پسران را برای امر ازدواج به هم معرفی می کرد. علیخانی از خانم مقدم پرسید تاکنون این دختران و پسرانی که بهم معرفی کردید، خوشبخت شدند؟ خانم مقدم بیان کرد:ما که کد رهگیری نداریم که بدانیم خوشبخت شدند یا نه، بعد ازدواج از اکثر آنها بی خبر هستیم. علیخانی که از پاسخ بامزه ی مهمان خنده اش گرفته بود، افزود:این نکته شما  عالی بود. کاش برای آقایون کد رهگیری بذارند که اگر خواستند ازدواج مجدد داشته باشند سیستم بیاد بالا و متوجه شوند قبلا ازدواج کرده است.
 
پس از پخش پیام های بازرگانی علیخانی به خانم مقدم گفت:تعداد زیادی از متقاضیان ازدواج زنگ زدند شماره شما را خواستند اما با دادن شماره برای شما دردسر درست می شود و باید افرادی به مانند شما در جامعه زیاد شوند.
 
یک زوج خوشبخت که توسط خانم مقدم به هم معرفی شده بودند هم در این برنامه حضور داشتند.
 
زوج دیگری هم به همراه فرزندشان در صحنه ی ماه عسل بودند که حدود چندین سال قبل در آستانه طلاق قرار می گیرند اما با وکالت و کمکهای محمد امین آشتی کرده و به زندگی مشترکشان ادامه می دهند.
 
علیخانی پس از خروج از صحنه ی ماه عسل عنوان کرد:خوش به حال کسانی که بلد هستند و می توانند، همه ی تلاششان را می کنند هم غم خود را می گذارند و بین آدم های اطرافشان آشتی پدید آورند.

ماجرای کد رهگیری ازدواج در برنامه ماه عسل احسان علیخانی

4.7119
این مطلب مفید بود ؟1118
برگرفته از فردانیوز -/ ک
وبگردی