اشتباهات رنگ دکوراسیون
اشتباهات رنگ دکوراسیون خانه را می تواند کاملا متفاوت با آنچه در فکر دارید هدایت کند ، المان مهمی به نام رنگ در چیدمان و طراحی داخلی خانه اهمیت ویژه ای دارد.

اشتباهات رنگی که باید در دکوراسیون داخلی از آنها اجتناب کنید

هنگام انتخاب رنگ برای یک اتاق یا کل خانه تان می توانید با خواندن این مقاله بهترین مورد را انتخاب کنید . اما گاهی اوقات می خواهید تنها از یک رنگ برای یک اتاق یا کل خانه تان استفاده کنید . ما از برخی کارشناسان رنگ خواستیم تا تعدادی راهنمایی را به ما ارائه دهد در این بخش از دنیای مد نمناک با نکات مربوط آشنا خواهید شد.
اشتباهات رنگ دکوراسیون
اگر شما یک استعداد طبیعی برای انتخاب طرح های رنگی را دارید می توانید با کمی خلاقیت بیشتر رنگ خود را انتخاب کنید و اگر در ایده دادن زیاد به خودتان اعتماد ندارید ، ما تعدادی رنگ را در این مقاله همراه با طرح های متفاوت ارائه می دهیم که دیگر دچار انتخاب های نادرست نشوید .

نکاتی برای جلوگیری از اشتباهات انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی 

از همرنگ بودن یا خیلی متنوع بودن رنگ در اتاق ها خودداری کنید 
خانه ایی که در عکس مشاهده می کنید دارای اتاق هایی با رنگ های متفاوت است ولی می توانید طرح ها را به گونه ایی انتخاب کنید بایکدیگر کمی هماهنگی داشته باشند و احساس یکپارچگی به شما دست دهد . از محدود کردن کل خانه در حین تزیین آن خودداری نمایید و اجازه دهید که هر یک از اتاق ها یک سبک واحدی داشته باشند .
اشتباهات رنگ دکوراسیون

تنوع بیش از اندازه استفاده از رنگ بخشی از اشتباهات دکوراسیون است

 از پالت یک رنگ انتخاب کنید  
برخی دوست دارند که رنگی که در هر اتاق برای دکوراسیون می خواهند در نظر بگیرند ، یک رنگ باشد و تنها از یک رنگ خنثی استفاده کنند . اگر شما تنها از یک رنگ در اتاق استفاده کنید ، باعث خستگی چشم به مرور زمان خواهند شد و به مرور برای شما یک رنگ غیرجذابی خواهد بود . در هنگام تزیین هر اتاق از اصل 60-30-10 استفاده کنید و از چندین عناصر استفاده کنید برای مثال از چندین وسایل جانبی ، مبلمان و.. استفاده کنید . در هنگام دکوراسیون خانه با یک رنگ یا یک رنگ خنثی ، سعی کنید از شالوده ها استفاده کنید .
اشتباهات رنگ دکوراسیون
اشتباهات رنگ دکوراسیون
اشتباهات رنگ دکوراسیون
رایج ترین اشتباهات رنگ دکوراسیون داخلی 
از رنگ برای داشتن بهترین تاثیر استفاده کنید 
دیوار ها حتما نباید صاف یا یک بعدی باشند و می توانید از برخی طرح های 3بعدی نیز استفاده کنید . رنگ های امروزه دارای الگوهای مختلف و زیادی هستند و می توانید در غالب رنگ روغنی یا مات استفاده کنید . همچنین می توانید از رنگ های برجسته نیز استفاده کنید و پوششی مناسب استفاده کنید .
اشتباهات رنگ دکوراسیون
اشتباهات رنگ دکوراسیون
اشتباهات رنگ دکوراسیون خانه

اشتباهاتی که در انتخاب رنگ دکوراسیون رخ می دهد + تصاویر

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی