تولد
اصلاح صورت
اصلاح صورت مردان و وکس برای رفع موهای زائد در زنان جرو روش های رایجی هستند که گاهی ممکن است با اشتباه انجام شوند.

اشتباهات ساده و رایج اصلاح صورت و وکس موهای صورت زنان

رفع موهای زائد و اصلاح صورت برای محو شدن موهای مزاحم و اضافی یکی از بخش های اصلی مربوط به تمیزی و نظافت است که گاهی نتیجه ی مطلوب و دلخواه در این مورد حاصل نمی شود می دانید چرا؟

به این چند دلیل شما نمی توانید در اصلاح صورت و رفع موهای زائد بدن به درستی عمل کنید:

1- استفاده از تیغ و ژیلت مشترک:

نگویید نه که باور نمی کنم! همه ی شما حتما تجربه ی استفاده از تیغ و یا ژیلت استفاده شده را دارید. از همین الان تصمیم به ترک این عادت بگیرید چرا که استفاده از ریش تراش و یا ژیلت استفاده شده علاوه بر نامطلوبی در تمیزی و اصلاح موهای موجب زشتی پوست شما هم می شود.

 اصلاح صورت مردان

اشتباهاتی ساده و نکات اصلاح صورت مردان

2- شما از کرم اصلاح استفاده نمی کنید:

بسیاری از شما استفاده از ژل و کرم های قبل و بعد از اصلاح را بی اهمیت می دانید و همین نکته موجب اصلاح و تمیزی نامناسب موهای اضافی شما می شود. استفاده از کرم و روغن زیتون به خصوص بعد از اصلاح موهای بدن موجب مرطوب شدن پوست بعد از رفع موهای زائد می شود پس به این نکته دقت کنید.

3- اصلاح و رفع موهای زائد بعد از حمام داغ:

بدنتان را با آب داغ و گرم شستشو داده اید و حالا قصد اصلاح و رفع موهای زائد را دارید که البته سخت در اشتباه هستید. اگر دقت کرده باشید بعد از شستشوی بدن با آب گرم پوست به نوعی پف می کند و همین مانع از تمیزی کامل موهای زائد می شود.

 اصلاح صورت

خطاهای رایج در وکس موهای زائد و اصلاح صورت 

4- اصلاح و وکس مداوم و پشت سرهم:

دست نگاه دارید چه خبر است؟ هر هفته وکس موهای بدن و صورت یعنی پیری و افتادگی پوست. بین دفعات وکس و روش های سنگین برای رفع موهای زائد باید 4 هفته فاصله باشد. زمان و فاصله دفعات وکس موهای زائد بایستی رعایت شود تا منجر به پیری و افتادگی پوست صورت و بدن نشود.

وکس موهای زائد

وکس مداوم و پشت سر هم

5- خشکی پوست بعد از اصلاح و وکس:

اکثر خانم ها و آقایان بعد از اصلاح صورت و رفع موهای زائد فراموش می کنند تا محل اصلاح شده را با روغن های گیاهی چرب کنند. این نوع مراقبت تاثیر مهمی در حفظ طراوت و زیبایی پوست دارد که با انجام ندادن آن پوست شما در معرض پیری و زشتی قرار می گیرد.

شاید به نظر این نکات ، پیش پا افتاده و ساده به نظر برسند اما در حقیقت همین بخش های کوچک تاثیراتی پزرگ در حفظ زیبایی و جوانی پوست دارند پس بهتر است برای داشتن پوستی جوان و زیبا این نکات را رعایت کنید.

اصلاح صورت ، اشتباهات ساده ولی بزرگ در اصلاح صورت و وکس موهای زائد

4.368
این مطلب مفید بود ؟599
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ح.ب/ن
برچسب : اصلاح صورت
وبگردی