چای
نوشیدن چای گاهی آرام بخش و برطرف کننده ی خستگی است اما اگر در نوشیدن آن زیاده روی شود عوارضی همچون مشکلات معده و دستگاه گوارشی, کم خونی و... را به دنبال خواهد داشت پس برای ترک نوشیدن زیاد چای ....

این روش بهترین راه برای ترک اعتیاد به چای می باشد

 پیشتر خواص در مورد مصرف هل از قبیل درمان شب ادراری و... را در سایت نمناک خوانده اید این بار میخواهیم یکی دیگر از اثرات مثبت هل را به شما معرفی کنیم.

 

چای

مضرات مصرف بیش از حد چای 

اگر شما عادت به نوشیدن چای روزانه بیشتر از سه فنجان دارید باید آگاه باشید که این علاقه مضررات زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت چرا که مطالعات در این زمینه نشان داده است که افراد با نوشیدن بیش از 3 فنجان چای در روز خود را تا 50 درصد بیشتر در معرض انئاع بیماری های گوارشی قرار میدهند.طبق آخرین تحقیقات دانشمندان مادران باردار با نوشیدن بیشتر چای نوزاد خود را مبتلا به کم خونی به دنیا می آورند.

راه حل چیست؟

دوباره طب سنتی و استفاده از گیاهان دارویی پیشنهاد گروه بهداشت و سلامت سایت نمناک است. برای ترک اعتیاد به نوشیدن چای کافیست در چای خود را با دانه های هل دم کرده تا از ابتلا به عوارض نوشیدن بیش از حد چای تا میزان قابل توجهی جلوگیری کنید. این بدان معنا نیست که هر قدر دوست دارید چای با دانه ی هل بنوشید این راه عوار این کار را کم میکند پس به یاد داشته باشید که روزانه بیشتر از سه فنجان چای ننوشید.

اعتیاد به نوشیدن چای را با این روش ترک کنید

2.4129
این مطلب مفید بود ؟6366
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : اختصاصی نمناک/ن
وبگردی