افزایش دما

افزایش دما تا پایان هفته در اغلب نقاط کشور ادامه دارد

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1399کد مطلب : 41371زمان مطالعه : 1 دقیقه
افزایش دمای هوا که از روز سه شنبه در کشور ملموس بوده است در اکثر نقاط کشور تا پایان روز جمعه ادامه خواهد یافت. این افزایش دما به طور میانگین 3 تا 6 درجه برآورد شده است.

مهر:بنا بر آخرین هشدارهای سازمان هواشناسی کشور با رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب و ناپایداری جو در استان های زنجان، شمال همدان، جنوب مرکزی، ارتفاعات در استان های البرز، غرب مازندران و غرب اصفهان شاهد رگبار باران گاهی توام با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت خواهیم بود این شرایط در روز پنجشنبه در شمال استان آذربایجان شرقی و زنجان ادامه می یابد و احتمال آب گرفتگی معابر عمومی و برخورد صاعقه و رخداد تگرگ را افزایش می دهد. 

افزایش دمای هوا که از روز سه شنبه در کشور ملموس بوده است در اکثر نقاط کشور تا پایان روز جمعه ادامه خواهد یافت. این افزایش دما بطور میانگین 3 تا 6 درجه برآورد شده است. 

سازمان هواشناسی همچنین از وزش باد شدید، ایجاد گردوخاک به همراه کاهش دید و کیفیت هوا در استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان بویژه منطقه زابل، سمنان، شرق کرمان و شرق هرمزگان تا پایان روز جمعه را پیش بینی کرده است.

انتهای پیام/م 

افزایش دما تا پایان هفته در اغلب نقاط کشور ادامه دارد

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : هواشناسی
وبگردی