قیمت خودرو

فعلاً خودرو نخرید

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398کد مطلب : 1831زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از مردم خواست فعلا اقدام به خرید خودرو نکنند.

وضعیت قیمت خودرو در روزهای آینده

تسنیم: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت:در فضایی که تعدادی سودجو و دلال بدون کارشناسی قیمت ها را افزایش می دهند از مردم تقاضا می شود خرید خودرو را عقب بیندازند تا شرایط خرید و فروش به روال عادی برگردد.

یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت:مجلس در سال 92 با تصویب قانون نظام صنفی، مداخله دولت در بازار را کاهش داد و خودتنظیمی را به بازار و بخش خصوصی واگذار کرد. 

او گفت:اگر در گشت های مشترک نظارت بر بازار دستگاه های مختلف همکاری نداشته باشند به مشکل خواهیم خورد، به طور مثال قیمت مرغ در تهران تا 23 هزار تومان هم رسیده بود که با هماهنگی سازمان حمایت و همکاری وزارتخانه های مختلف کنار هم به خروجی مطلوب رسیدیم و قیمت مرغ به ثبات رسید. 

رایگانی گفت:در مرحله اجرا برخی سودجویی ها را شاهد هستیم اما وقتی روند عرضه و تقاضا مدیریت شود و نهاده ها به موقع در اختیار تولیدکنندگان قرار گیرد به شرایط مطلوب می رسیم. 

او افزود:تأکید و دستور رئیس جمهور به 4 وزارتخانه برای مقابله با گرانفروشی به این دلیل بوده که این 4 وزارتخانه مسئولیت بیشتری در مقابله و مبارزه با گرانفروشی دارند. از روز گذشته طرح ضیافت ماه رمضان آغاز شده است و نظارت ها با دقت بیشتر انجام خواهد شد. دستگاه های هر استان با متولیان هر قسمت باید وظایف خود را انجام دهند. 

رایگانی در ادامه گفت:در فضایی که تعدادی سودجو و دلال بدون کارشناسی قیمت ها را افزایش می دهند از مردم تقاضا می شود خرید خودرو را عقب بیندازند تا شرایط خرید و فروش به روال عادی برگردد.

انتهای پیام/م

قیمت خودرو افزایش می یابد؟

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
برچسب :
وبگردی