الهام پاوه نژاد
الهام پاوه نژاد بازیگر سریال خاطره انگیز همسران با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از همکاری با کارگردان معروف بعد از 10 سال داد.

الهام پاوه نژاد بازیگر فیلم جدید حسین سهیلی زاده شد

الهام پاوه نژاد بازیگری که با سریال همسران در کنار مهرانه مهین ترابی به شهرت رسید و یکی از ماندگارترین نقش هایش را در این سریال ایفا کرد به تازگی مشغول بازی در فیلم جدیدی به کارگردانی حسین سهیلی زاده شد.

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در فیلم هست و نیست

الهام پاوه نژاد با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:بالاخره بعد از چهار سال رد کردن پیشنهادات بی رنگ و تکراری، دوباره جلوی دوربین کسی می روم که سال 87 با سریال ترانه ی مادری با او و اخلاق آرام و شاد و مسلطش آشنا شدم. حسین سهیلی زاده و بعد از ده سال با حمید رضا پگاه دوباره هم بازی می شوم. بازیگری نجیب، شریف و اخلاق مدار ... با قصه ای پر چالش، نقشی عجیب و گروهی یک دل که امیدواریم نتیجه بر دل شما عزیزان بنشیند.

این عکس را عکاس خوب بهرنگ دزفولی زاده شکار کرده، ولی نکته قابل توجه دست دستیارکارگردان خوش اخلاق ما امین محمودی است که او هم لحظه را ثبت می کند!
سریال هست_و_نیست (که صفحه رسمی اون تگ شده) به تهیه کنندگی محسن شایانفر به زودی....

پی نوشت:پیش به سوی یک روز کاری با سکانس های مفصل...
صبحتون به خیر... روزتون پربار و عالی..

الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون

سریال هست و نیست به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محسن شایانفر آخرین مراحل پیش تولید خود را پشت سر می گذارد. فرهاد قائمیان و حمیدرضا پگاه و الهام پاوه نژاد از بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان سریال آمده است :گاهی بود و نبود و هست و نیست ادم ها ، به وسوسه ای گره میخورد که به سادگی بازنمی شود...!

عکس های الهام پاوه نژاد در سریال هست و نیست سهیلی

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی