امیر جعفری

عکس متفاوت امیر جعفری درکنار همسرش

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48730زمان مطالعه : 2 دقیقه
جدیدترین عکس امیر جعفری هنرمند خوب کشورمان در کنار ریما رامین فر و پسرشان را مشاهده میکنید.

امیر جعفری در کنار همسر و پسرش

امیر جعفری هنرمند توانای کشورمان که در ایفای نقش های طنز و جدی مهارت فراوانی دارد یکی از توانمندترین های دنیای هنر است. همسر امیر جعفری ریما رامین فر بازیگر خوبی است که در سریال پایتخت در نقش هما به ایفای نقش پرداخت. این زوج هنرمند و دوست داشتنی پسری به نام آیین دارند. آیین جعفری ششم شهریور سال 1386 و در شب نیمه شعبان به دنیا آمد.

عکس زیبای امیر جعفری در کنار همسر و پسرش

امیر جعفری درکنار همسرش

 امیر جعفری در کنار ریما رامین فر و پسرش

امیر جعفری بازی در سینما را در سال 1381 و با بازی در فیلم نان، عشق و موتور 1111 آغاز کرد و با بازی در قارچ سمی ادامه داد. امیر جعفری پس از بازی در سریال بدون شرح درسال 1383 در من یک مستاجرم مجموعه تلویزیونی طنز به کارگردانی پریسا بخت آور با همسرش ریما رامینفر همبازی شد.

امیر جعفری درکنار همسرش

 امیر جعفری در کنار ریما رامین فر 

ریما رامین فر از سال 1371 در رشته تئاتر وارد دانشگاه شد. اولین کار حرفه ای اش نمایش شب به خیر مادر نوشته مارشا نورمن و به کارگردانی حامد محمدطاهر بود که در سال 75 در تئاتر شهر به روی صحنه آمد. و از همان سال به بعد به صورت پیاپی یا در تئاتر بازی کرد یا کارگردانی کرد یا نمایشنامه نویسی. از جمله کارهایش از زمستان، 666 رقص کاغذ پاره ها، پس تا فردا، دل سگ، یک دقیقه سکوت، همان همیشگی و زمزمه مردگان را می توان نام برد.

امیر جعفری درکنار همسرش

 امیر جعفری در کنار ریما رامین فر و پسرش

عکس متفاوت امیر جعفری درکنار همسرش

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی