سارا و آیدا

تکلیف اکران فیلم سارا و آیدا مشخص شد + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1396کد مطلب : 51324زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی سارا و آیدا ساخته مازیار میری با بازی غزل شاکری ، پگاه آهنگرانی و مصطفی زمانی بعد از زیر سقف دودی در گروه آزادی اکران میشود.

اکران فیلم سارا و آیدا بعد از زیر سقف دودی

فیلم سینمایی سارا و آیدا ساخته مازیار میری با بازی غزل شاکری ، پگاه آهنگرانی و مصطفی زمانی در گروه آزادی بعد از فیلم سینمایی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده بعد از شبهای قدر اکران میشود . مازیار میری پیش از این فیلم های حوض نقاشی، سعادت آباد ، کتاب قانون، پاداش سکوت و ... را ساخته است در این فیلم با ژانری اجتماعی تجربه متفاوتی را تجربه کرد.

داستان و بازیگران فیلم سارا و آیدا

خلاصه داستان فیلم سارا و آیدا :سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می ایستند؟

فیلم سارا و آیدا

مصطفی زمانی و پگاه آهنگرانی در فیلم سارا و آیدا 

بازیگران فیلم سارا و آیدا : غزل شاکری ، پگاه آهنگرانی ، مصطفی زمانی ، سعید چنگیزیان ، شیرین یزدان بخش ، یغما گلرویی ، تینا پاکروان در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سارا و آیدا

مصطفی زمانی و غزل شاکری در فیلم سارا و آیدا 

عوامل تولید فیلم سارا و آیدا :کارگردان:مازیار میری. نویسنده:امیر عربی. مجری طرح:همایون اسعدیان. مدیر فیلمبرداری:حسین جعفریان. طراح صحنه و لباس:شیوا رشیدیان. طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی. تدوین:احمد مرادپور. دستیار تدوین:علی گورانی. مدیربرنامه ریزی و دستیار کارگردان:مریم هژیروند. صدابردار:ساسان نخعی. مدیر تولید:حسین اکبری. گروه کارگردانی:مهدی لطیفی، نگار جنیدی. منشی صحنه:ندا آصف. فیلمبردار:امیر موسوی. دستیار فیلمبردار:مرتضی سبحانی. موسیقی:پیمان یزدانیان. عکاس:آرزو اتحاد. مشاور رسانه ای:بیتا موسوی

فیلم سارا و آیدا

غزل شاکری و پگاه آهنگرانی در فیلم سارا و آیدا 

فیلم سینمایی سارا و آیدا برای نخستین بار در جشنواره فجر به نمایش درآمد و غزل شاکری برای بازی در این فیلم کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

فیلم سارا و آیدا

غزل شاکری در فیلم سارا و آیدا 

فیلمنامه فیلم سارا و آیدا توسط امیر عربی به نگارش درآمده است و همایون اسعدیان مجری طرح این فیلم است.

 فیلم سارا و آیدا

پگاه آهنگرانی در فیلم سارا و آیدا 

فیلم سارا و آیدا

مصطفی زمانی ، غزل شاکری و پگاه آهنگرانی در نشست خبری فیلم سارا و آیدا 

فیلم سارا و آیدا

تینا پاکروان در فیلم سارا و آیدا 

فیلم سارا و آیدا

تصویری از پوستر فیلم سارا و آیدا 

تکلیف اکران فیلم سارا و آیدا مشخص شد + تصاویر

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی