بارش باران

امروز و فردا در این استان ها باران می بارد

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399کد مطلب : 53262زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر مناطق کشور پرداخت.

میزان:کبری رفیعی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر مناطق کشور پرداخت و گفت:امروز و فردا در بخش هایی از استان گیلان، اردبیل، آذربایجان غربی و ارتفاعات غرب مازندران بارش باران را خواهیم که در این مدت میزان بارش ها در غرب گیلان از شدت بیشتری برخوردار است.

وی ادامه داد:روز پنج شنبه بارش ها در بخش هایی از استان گیلان، اردبیل، دامنه و ارتفاعات مازندران، ارتفاعات غرب سمنان و ارتفاعات شرق تهران بارش باران همراه با رعد و برق و رگبار روبه رو هستیم.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد:روز جمعه در کل کشور جوی آرام و پایدار را خواهیم داشت، اما روز شنبه بازهم در بخش هایی از گیلان، اردبیل و ارتفاعات غرب مازندران بارش ها ادامه خواهد داشت.

رفیعی خاطرنشان کرد:از نظر شرایط دمایی روز چهارشنبه و پنج شنبه دمای هوا در سواحل دریای خزر و استان اردبیل کاهش پیدا می کند که این کاهش 4 درجه ای خواهد بود.

وی ادامه داد:از امروز تا پایان هفته پدیده غالب در شرق و جنوب شرقی کشورمان به ویژه در شمال سیستان و بلوچستان، شرق کرمان و شرق هرمزگان وزش شدید باد خواهد بود که این مساله با خیزش گرد و خاک هم همراه خواهد بود.

رفیعی تصریح کرد:دریای خزر نیز و از فردا چهارشنبه تا آخر هفته مواج و متلاطم پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد:تهران امروز با آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد همراه خواهد بود که این شرایط جوی فردا نیز به همین صورت تدوام دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد:حداکثر دمای تهران امروز به 30 درجه سانتیگراد و حداقل دمای تهران به 20 درجه سانتیگراد می رسد در روزهای آینده با کاهش نسبی دما هوا همراه است.

انتهای پیام/م

امروز و فردا در این استان ها باران می بارد

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی