تولد
بازیابی اطلاعات فایرفاکس

بازیابی اطلاعات در فایرفاکس

کد مطلب : 12202زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرورگر فایرفاکس امکانی دارد که می توان با استفاده از آن تمامی اطلاعات از بین رفته را بازیابی کرده و مرورگر را دوباره به حالت اولیه بازگرداند.

روش های بازیابی اطلاعات در فایر فاکس

مرورگر فایرفاکس، دومین مرورگر معرفی شده جهان پس از اینترنت اکسپلورر است که امروزه همانند مرورگرهای دیگر پیشرفت زیادی در خود ایجاد نموده است که کاربرانش بتوانند در نهایت امنیت جستجو نمایند. اما گاها با باز نمودن برخی سایت ها یا بلاگ ها ممکن است بصورت خودکار بدافزار ها وارد مرورگر شما شوند که نتیجه آن نیز گاها پاک شدن تاریخچه و یا کندی شدیدی در مرورگر شما شود. از این رو ما قصد داریم در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک، روش هایی را معرفی کنیم که به وسیله آن بتوانید از تاریخچه مرورگر را بازگردانده تا مشکل را تا حدودی برطرف کنید. همراه ما باشید.

مرورگر فایرفاکس

 

استفاده از امکان reset firefox :

1- ابتدا وارد صفحه " Home " در مرورگر شوید. سپس از منو، گزینه Help را برگزینید.
 
ترفند مرورگر فایرفاکس
 
2- سپس گزینه " Troubleshooting Information " را از منو باز شده انتخاب نمایید.
 
ترفند مرورگر فایرفاکس
 
3- اینک از پنجره باز شده بر روی " Reset Firefox " بفشارید تا تمام اطلاعات شما اعم از تاریخچه ها، رمزهای ذخیره شده و کوکی ها ریست شوند.
ترفند مرورگر فایرفاکس
 

نحوه مشاهده تاریخچه جستجوهای به وسیله حافظه رم در کامپیوتر 

1- ابتدا دو کلید کاربردی " Win + R " را با یکدیگر بفشارید تا پنجره " Run " باز شود. اینک عبارت " cmd " را در کادر موجود تایپ کنید.

ترفند مرورگر فایرفاکس

2- سپس در پنجره باز شده عبارت " ipconfig /displaydns " را تایپ کنید و در نهایت " Enter " را بفشارید. هم اکنون تمام سایت های جستجو شده برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

ترفند مرورگر فایرفاکس

 

بازیابی اطلاعات در فایرفاکس

2.816
این مطلب مفید بود ؟97
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی