تولد
اشتباهات برداشتن ابرو
بسیاری از خانم های ایرانی هنگام برداشتن ابرو کاملا ناخواسته مرتکب اشتباهاتی میشوند که این اشتباهات آن ها را از مدل ابروی دلخواه شان دور میکند.

اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو

شاید شما هم جزو افرادی باشید که هیچوقت به مدل ابروی ایده آل تان نمیرسید و دلیل آن را نیز نمیدانید، بسیاری از خانم ها هنگام برداشتن ابروهایشان ناخواسته دچار اشتباهاتی میشوند که باعث میشود مدل ابروهایشان به هم بریزد ما در این بخش از دنیای مد نمناک اشتباهات رایج هنگام برداشتن ابرو را به شما میگوییم تا بتوانید به بهترین شکل ابروهایتان را بردارید و از اشتباهات احتمالی جلوگیری کنید.

اصلاح ابرو

مهمترین اشتباهات برداشتن ابرو

اشتباه شماره 1 : این که تصور میکنید ابروها باید کاملا قرینه باشند را فراموش کنید زیرا این تصور اشتباه است و ابروها را نمیتوان تحت هیچ شرایطی کاملا شبیه به هم برداشت . هرچه بیشتر برای قرینه شدن ابروها تلاش کنید ابروهایتان نازک تر خواهند شد پس زیاد حساس نشوید.

اشتباه شماره 2 : بسیاری از خانم ها ابروهایشان را قبل از حمام رفتن برمیدارند و این کاملا اشتباه است و بهتر است ابروها را بعد از حمام گرم بردارید زیرا این کار باعث میشود درد کمتری احساس کنید.

اشتباه شماره 3 : اشتباه رایجی که خیلی از خانم ها هنگام برداشتن ابرو مرتکب میشوند این است که بیش از حد به آینه نزدیک میشوند، این کار باعث میشود شکل کلی ابرو را نادیده بگیرید و به تک تک موها دقت کنید و در نتیجه زیادی وارد ابروهایتان میشوید و مدل آن ها را خراب میکنید.

اشتباه شماره 4 : اشتباه بعدی این است که عادت کرده اید هرروز ابروهایتان را بردارید حتی شده یک موی ریز، باید صبر کنید ابروها حداقل دو هفته رشد کنند و سپس شروع به برداشتن ابروها کنید.

ترفند برداشتن ابرو

اشتباهات خانم ها هنگام برداشتن ابرو

اشتباه شماره 5 : به بالای ابرو ها زیاد کار نداشته باشید زیرا برداشتن بالای ابرو کلا مدل ابرو را به هم میریزد همیشه موقع برداشتن ابرو سعی کنید زیر ابرو را مرتب کنید و حالت دهید.

نکات مهم هنگام برداشتن ابرو

  • هرگز از شابلون ابرو استفاده نکنید
  • ابروها را زیاد قوس دار نکنید
  • موچین را با الکل ضدعفونی کنید
  • از موچین قدیمی استفاده نکنید
  • هر دو یا سه هفته یکبار ابروها رابردارید

اشتباهات رایج خانم ها هنگام برداشتن ابرو + عکس

4.8199
این مطلب مفید بود ؟1909
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : آرایش ابرو
وبگردی