مهران مدیری

برنامه دورهمی این هفته پخش نمی شود

تاریخ انتشار : 23 دی 1398کد مطلب : 10192زمان مطالعه : 1 دقیقه
پخش برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری در شبکه نسیم باز هم به تعویق افتاد.

برنامه دورهمی این هفته روی آنتن نمیرود

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری هفته گذشته به احترام شهادت سردار سپهبد سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پخش نشد و این هفته هم این برنامه روی آنتن نخواهد رفت.

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار پستی در این خصوص نوشت:

با سلام. قرار بود برنامه دورهمی بعد از یک هفته توقف از چهارشنبه روی آنتن برود. با توجه به اتفاقات اخیر، ضبط برنامه دورهمی متوقف و قرار با تمامی مهمان های برنامه کنسل شد.با احترام...

مهران مدیری

دورهمی مهران مدیری بعد از ماه ها دوری از تلویزیون با ویژه برنامه شب یلدا به آنتن شبکه نسیم بازگشت. این برنامه به روال سابق سه شب در هفته پخش میشود و شبهای پایانی هفته مهمان خانه های مخاطبان از شبکه نسیم است.

فصل چهارم برنامه دورهمی با یک ویژه برنامه به مناسبت شب یلدا به آنتن تلویزیون بازگشت و در این ویژه برنامه میزبان سروش صحت، پژمان بازغی و محمدرضا علیمردانی بود.

مهران مدیری

دومین قسمت از فصل جدید برنامه دورهمی با حضور سردار آزمون ملی پوش کشورمان روی آنتن رفت و منوچهر هادی کارگردان سینما یکی دیگر از مهمانان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود.

مهران مدیری و منوچهر هادی

خبرهایی از ضبط برنامه ای با حضور آریا عظیمی نژاد آهنگساز کشورمان هم به گوش میرسید و به احتمال زیاد مهمان بعدی مهران مدیری این داور برنامه عصر جدید است.

این هفته هم منتظر پخش برنامه دورهمی نباشید!

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : عکاس:آزاده امیرخان / صفحه برنامه دورهمی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی