برگزاری کنکور

برگزاری کنکور قطعی است

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399کد مطلب : 44794زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه کنکور برگزار می شود و تردید ایجاد نکنیم، گفت: کنکور سراسری سال99 تا این لحظه برگزار می شود.

ایسنا: علی اکبر حقدوست ضمن بیان این مطلب در خصوص زمان برگزاری کنکور و تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد:این ستاد بر اساس اینکه بهترین هدیه را برای مردم داشته باشد تصمیم می گیرد. نمایندگان مجلس همه بحث هایی که دارند دغدغه اصلی شأن این است که خدای نکرده سلامت جامعه و سلامت داوطلبان به خطر نیافتد. بر اساس این اصل که سلامت داوطلبان مهم است باید تصمیم بگیریم. 

وی در ادامه تصریح کرد:توجه داشته باشید که سلامت جسم یک مسئله است و سلامت روان و روح هم یک مسئله دیگر است. داوطلبان چند سال خود را در خانه محبوس کرده اند و استرس های زیادی را تحمل می کنند. همه بدانند که وقتی تصمیم می گیریم باید سلامت را جامع ببینیم. البته بله داوطلب نباید کرونا بگیرد اما از سوی دیگر هم نباید دچار استرس اضافه شود و بحث های تکنیکال را باید در پشت درهای بسته مطرح کنیم. 

حقدوست با بیان اینکه دانش آموزان و داوطلبان باید بدانند که وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا تمام تلاش خود را می کند که آنها در سالم ترین شرایط آزمون خود را برگزار کنند، تصریح کرد:درست است که عکس هایی از حوزه های آزمون نشان می دهد که برخی داوطلبان ماسک نداشتند اما یک بار دیگر ببینید که چقدر فاصله صندلی ها بیشتر شده و چقدر پروتکل های بهداشتی رعایت شده و حوزه ها خلوت تر شده اند.حتی کاغذ زمین گذاشته نشده است و ضدعفونی کامل انجام شده و برای ورودی و خروجی داوطلبان تمام مسائل را رعایت کردند اگر چه نقص هایی هم داشته است.

انتهای پیام/م

برگزاری کنکور قطعی است

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
وبگردی