بز عجیب
تصاویری از یک بز عجیب الخلقه در فضای مجازی منتشر شد که متعلق به استان دمشق بود. کاربران نام این بز را بز شیطانی گذاشتند.

بز عجیبی که به نام بز شیطانی معروف است

روز گذشته تصاویر بسیار عجیبی از یک بز عجیب الخلقه که متعلق به استان دمشق بود،انتشار یافت که در مدت چند ساعت اول هزاران کاربر این تصاویر را مشاهده کردند و نسبت به آن از خود واکنش نشان دادند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
درک مفهومی و عمیق عجیب الخلقه بودن یک حیوان و یا یک انسان کار بسیار سختی است و ما یقینا با مشاهده آنها به مدت چندین ماه شاید نتوانیم اولین تصویری که از آنها بر روی چشمانمان ظاهر شد را از ذهنمان پاک نماییم و بطور کلی کار بسیار سختی است.
با این وجود این تعداد از موجودات عجیب الخلقه روند افزایشی را در پی گرفته اند و به شدت می توان آنها را در اینترنت مشاهده نمود.این مشکل،تنها به دلیل اختلالات هورمونی است که بدن انسان یا حیوان نمی تواند بطور کامل در رحم شکل اصلی خود را بگیرد و متاسفانه شروع به کاهش یک عضو و یا افزایش عضوهای دیگر می شود.
 
بز عجیب

بزی که به بز شیطانی معروف است

بز بسیار عجیب و غریب

با این وجود،روز گذشته تصاویر بسیار عجیبی از بز عجیب الخلقه توانست بصورت ویروسی عظیم،تمام صفحات مجازی را در بر گیرد!همان گونه که گفته شد این بز متعلق به استان دمشق است و برای اولین بار آقای "احمد رمضان" این تصاویر عجیب از بز عجیب الخلقه را در صفحه مجازی خود قرار داد.
این بز دارای جمجمه ای بسیار عجیب است که نمی توان در نگاه اول جنس و نوع آنرا شناخت!به گفته مالک دمشقی ، این بز عجیب از همان ابتدا صورت و جمجمعه ای عجیب و متفاوت نسبت به بقیه دام داشت و اما اینک تفاوت کوچکی که چند سال گذشته وجود داشت،بسیار گسترش یافته است و او دارای عجیب ترین جمجمه در دام است.با این حال این بز با گوش های بلند متولد شده است.
 
بز بسیار عجیب

تصویری از بز بسیار عجیب و باور نکردنی

یکی از کاربران صفحات مجازی در مورد این بز عجیب الخلقه این گونه گفت:"این بز بقدری عجیب است که می تواند آنرا نژادی از شیطان ها نامید!!!من واقعا از آن می ترسم!"
طبق آخرین گزارش از "World News Australia"،بزهای عجیب و زیبا دمشق اغلب به قیمت 67000 دلار می توانند توسط مالکینشان بفروش برسند!.

تولد بز عجیب الخلقه معروف به بز شیطانی

2.674
این مطلب مفید بود ؟3935
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی