حسین هدایتی
زندگینامه حسین هدایتی معروف به عابر بانک پرسپولیسی ها به همراه دارایی ها و میزان ثروت میلیاردر معروف ایران را در بخش ورزشی سایت نمناک می خوانید.

بیوگرافی حسین هدایتی

نام:حسین

نام خانوادگی: هدایتی

تاریخ تولد:1342

محل تولد:  تهران

شغل: تاجر و کارآفرین

شناخته شده برای تأسیس باشگاه فوتبال استیل آذین

--------------------------------------------------------------------------------

زندگینامه حسین هدایتی

حسین هدایتی متولد 1342 در دولاب، تهران سرمایه دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک های مالی کلان در اواخر دههٔ 1380 به تیم فوتبال پرسپولیس تهران و تأسیس باشگاه فوتبال استیل آذین تهران است.

دولابی متولد تهران و محله دولاب است. پدر حسین هدایتی کارخانه دار بوده است. به گفتهٔ هدایتی پدرش برایش مغازه ای می خرد و او با یک سرمایهٔ 13هزار تومانی کار خود را شروع می کند. او در این مغازه واشرها و لولاهای کابینت تولید می کرده است. بعدها به تولید تزیینات پرده روی می آورد. سپس یک سولهٔ 11 هزار متری در شهرک صنعتی علی آباد خریداری می کند.

کل دارایی حسین هدایتی

 بیوگرافی و زندگینامه حسین هدایتی

 

من هر چی گیرم می آمد ملک می خریدم و هرچه دارم از ملک دارم.

به گفتهٔ هدایتی او در زمانی که در سپاه بوده است عیدی هایی در حد 2500 تومان دریافت می کرده است. او این پول ها را صرف خرید سکه، زمین و … می کرده و به عنوان برکت زندگی به آن ها می نگریسته است. با گذشت زمان برخی از این زمین ها قیمتشان به میلیاردها تومان می رسد. به عنوان نمونه خودش به خرید زمینی به قیمت دو میلیارد و سپس فروش آن به قیمت سیصد میلیارد تومان، یا خرید زمینی به قیمت 21 میلیارد تومان و افزایش قیمت آن زمین تا 260 میلیارد تومان در سال 1396 اشاره می کند.به گفته او تمام زندگی و سرمایه خود را مدیون مهدی شمس هستم.

دارایی حسین هدایتی

میزان ثروت حسین هدایتی 

 

ماجرای پولدار شدن حسین هدایتی

در مورد شیوه پولدار شدن حسین هدایتی سه روایت وجود دارد. او در مورد نحوه پولدار شدنش می گوید:در سال 1358 فعالیت اقتصادی اش را با 13 هزار تومان شروع کرده. «سال 58 دو دستگاه پرس خریدم و گذاشتم در مغازه و واشرها و لولاهای کابینت میزدم. یواش یواش کارم را گسترش دادم و رفتم توی کار تولیدات تزئینات پرده. بعدش 11 هزار متر سوله در شهرک صنعتی علی آباد خریدم.»

وثیقه حسین هدایتی

زندگینامه حسین هدایتی دولابی 

روایت دوم این است که اصلا او در یک خانواده متمول به دنیا آمده، پدرش یک کارخانه دار بوده ساکن محله دولاب تهران. روایت سوم برداشتی است از مصاحبه ای از او در سال 93 که تصاویرش با لباس نظامی در دهه 60 منتشر شد و اینک با تکیه بر ارتباطات خوبش و البته هوش و ذکاوتش توانسته ثروت قابل توجهی جمع کند. او توضیح داد که عیدی در پایان سال به مبلغ 25 هزار تومان را برداشته و سکه خریده و چون پول آن نهاد نظامی برکت داشته به سود سرشاری روی سکه ها رسیده. او یکبار هم در گفت و گو با روزنامه خراسان گفته بود از خرید و فروش زمین در خاوران و لواسان پولدار شده.

ثروت حسین هدایتی

حسین هدایتی در جمع هنرمندان 

ثروت حسین هدایتی

بعضی رسانه ها حسین هدایتی را یکی از 10 ثروتمند اول ایران معرفی می کنند. در مورد میزان ثروت او تخمین دقیقی وجود ندارد خودش یکبار چند سال پیش گفته بود 25 هزار میلیارد تومان ثروت دارد. جای دیگری هم گفته بود 82 هزار میلیارد تومان ثروت اسمی دارد!

چرا حسین هدایتی این همه بریز و بپاش برای قرارداد بازیکن ها می کند و پولش را صرف پروژه های زیربنایی نمی کند؟ خودش می گوید من متولی فرهنگ و کارهای زیربنایی کشور نیستم و این کارها از یک نفر بر نمی آید. پولی هم که فارغ از حمایت از بازیکنان پرسپولیس خرج تیمداری کرده از این قرار است:در سال اول حضور استیل آذین در لیگ برتر هشت میلیارد تومان هزینه کرد و در سال دوم که تیم سقوط کرد 15 میلیارد تومان. در دوره ای که مالک ملوان بندر انزلی شد هم هشت میلیارد تومان هزینه کرد که سه میلیارد تومان هم برایش درآمدزایی داشت.

ساعت حسین هدایتی

حسین هدایتی عابر بانک پرسپولیسی ها

ماجرای بازداشت حسین هدایتی

یک منبع مطلع گفت:حسین هدایتی، (سرمایه دار معروف و حامی مالی تیم پرسپولیس) یک ماه پیش بازداشت شده است و اکنون نیز با قرار بازداشت در زندان به سر می برد.

یک منبع آگاه درباره اخبار منتشر شده در بعضی سایت ها و رسانه ها مبنی بر بازداشت حسین هدایتی اظهار داشت:هدایتی مهر سال 96 یک مرتبه بازداشت شد که نهایتاً بعد از چند ماه بازداشت، با تبدیل قرار بازداشت به وثیقه و تودیع وثیقه 200 میلیارد تومانی از زندان آزاد شد.

بازداشت حسین هدایتی

محمد جمعه ای، مهدی طارمی، حسین هدایتی و خانواده هادی نوروزی 

دارایی های حسین هدایتی

از دارایی های که به وی نسبت داده شده است می توان به مالکیت شرکت هلدینگ استیل آذین ایرانیان ، صنایع استیل آذین، شرکت خاورآذین، شرکت فجر گالوانیزه سپاهان کاشان، چندین کارخانهٔ فولادسازی و ورق، شرکت نایبند بزرگترین شرکت پرورش میگوی ایران، و نیز برج سازی در دبی، سهام داری بانک خصوصی تات، ریاست چندین شرکت تجاری در ایران و کشورهای دیگر خاورمیانه،و داشتن املاک کشاورزی و مسکونی متعدد در ایران و کشورهای حاشیهٔ خلیج فارس اشاره کرد.

حسین هدایتی دولابی

زندگینامه حسین هدایتی میلیاردر معروف

باشگاه فوتبال استیل آذین

باشگاه فوتبال ملوان بندرانزلی :این باشگاه یکی از باشگاه های حسین هدایتی دولابی در ایران است هدایتی با در اختیار گرفتن 70 سهام ملوان تعیین کننده هیات مدیره باشگاه است و نداجا 30 درصد مابقی سهام را در اختیار دارد.

باشگاه فوتبال گهر دورود

گذشته از همه این حواشی، نکته مهم و جذاب برای رسانه ها ساعت طلایی رنگ و لوکس حسین هدایتی دولابی که به شدت در حال دست به دست شدن در شبکه های اجتماعی است که البته مهم بودن اعمال، رفتار و متعلقات افراد مشهور و به عبارت خارجی سلبریتی امری بدیهی است و می توان بدون شک گفت که حسین هدایتی دولابی یک سلبریتی است.

 بیوگرافی حسین هدایتی

 حسین هدایتی و برانکو ایوانکوویچ 

ساعت گرانقیمت حسین هدایتی

ساعت لوکس این سرمایه دار ایرانی که مارک ساعت وی (price audemars piguet) می باشد که با بررسی مدل های مختلف این ساعت و یافتن مدل مورد نظر و جستجوی ساده اینترنتی در دنیای مجازی میتوان قیمت حدودی را برای این ساعت به طور متوسط 150 هزار دلار (بند فلزی) در نظر گرفت که با قیمت امروز دلار به ارزش 3200 تومان، می توان گفت فقط ساعت این سرمایه دار ایرانی 480 میلیون تومان ارزش دارد.

 زندگینامه حسین هدایتی

جشن شرکت پیشکسوتان پرسپولیس 

غول ورزش

او که در سنین جوانی پدرش را از دست میدهد با تلاش و زحمت خرج خانواده را در میآورد. محمدرضا هدایتی 45 ساله و متولد تهران از محله دولاب است. مالک صنایع استیل آذین، مالک کارخانه های فولادسازی و ورق، دارنده بزرگترین شرکت پرورش میگوی ایران، برج ساز در دبی و دارای ملک و املاک در حاشیه خلیج فارس، مالک زمینهای کشاورزی، سهامدار بازار مبل ایران، رئیس شرکتهای تجاری در ایران و خاورمیانه و چندین و چند فعالیت تجاری دیگر عناوینی است که به حسین هدایتی نسبت میدهند.

حسین هدایتی

جشن تولد حسین هدایتی 

آغاز راه پولدار شدن او، درست از میانه این سن و سال بود.خودش میگوید:22 سال است در کارخانه داری، کشاورزی و ساختمان سازی فعالیت میکنم. به عنوان مثال، بزرگترین مجموعه پرورش میگو را در ایران دارم. کارخانجات فولاد دارم. بخش عمده کارم متعلق به مرحوم پدرم بوده که مربوط به قبل از انقلاب است. به حول و قوه الهی و فضل خداوند، آدم خوش روزی هستم. در قرآن میفرماید گروهی از شما را خوش روزی قرار دادیم و فکر میکنم من آدم خوش روزی هستم. در این کشور یک بچه مسلمانم که وجوهات خود را میپردازم و یک ریال هم بدهی بیمهای و مالیاتی ندارم.

حسین هدایتی مدیر عامل استیل آذین

هدایتی و پروین در جشن تولد جاسمیان قدیمی ترین بازیکن پرسپولیس 

شهرت

در این میان همه هدایتی را با استیل آذین میشناسند، یعنی همان نامی که روی یک باشگاه دسته اولی گذاشته شد تا با هزینه 6 میلیاردی این مرد و همراهی دوست و بچه محلش، علی پروین، به لیگ برتر بیاید که این اتفاق نیفتاد.

استیل آذین اولین و تنها تولیدکننده تزئینات ساختمانی است و به قول خود هدایتی با وجودی که کارکنان آن دو شیفت کار میکنند، باز هم مشتریان برای دریافت کالا باید یک ماه در نوبت باشند! استیل آذین یکی از 40 شرکتی است که سال گذشته به خاطر حضور مثبت در ورزش، از سازمان تربیت بدنی لوح تقدیر گرفت. 

پروین و هدایتی

حسین هدایتی و علی پروین روی نیمکت استیل آذین 

عابر بانک پرسپولیسی ها

یکی از بچه محل های حسین هدایتی میگوید او دهها کارخانه بزرگ در آسیا و خاورمیانه دارد، در یکی از حسابهایش در ایران بیش از 100 میلیارد پول دارد و بیش از 500 میلیارد هم در بانک دبی پس انداز کرده که البته راست و دروغش پای خودش. عابر بانک پرسپولیسی ها (لقب هدایتی) حاضر است 20 میلیارد تومان برای تصاحب این تیم و پر طرفدار بدهد، اما هنوز بحث خصوصی سازی در ورزش ما آنچنان جدی نشده که کسی به پیشنهاد اغوا کننده حسین هدایتی توجه کند.

عابدزاده و هدایتی

 حسین هدایتی در کنار احمدرضا عابدزاده دروازبان پیشکسوت تیم ملی فوتبال

حسین هدایتی

همکاری حسین هدایتی و میرباقری برای سریال خانگی ماه تی تی

حسین هدایتی و علی پروین

 جشن تولد جاسمیان قدیمی ترین بازیکن تیم پرسپولیس

حسین هدایتی ، همه چیز درباره حسین هدایتی میلیاردر معروف

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش ورزش نمناک / ک
برچسب :
وبگردی