احسان علیخانی

واکنش رضا رشیدپور به برنامه احسان علیخانی

تاریخ انتشار : 13 خرداد 1396کد مطلب : 50511زمان مطالعه : 3 دقیقه
رضا رشیدپور و نیما کرمی از جمله مجریانی بودند که از احسان علیخانی به خاطر برنامه خوبش و حضور خواهران منصوریان تشکر کردند.

تشکر مجری ها از احسان علیخانی و برنامه اش

خواهران منصوریان که در رشته های ورزشی دارای چندین مدال بودند مهمان برنامه ماه عسل بودند که از سختی های زندگی شان و اینکه پدرشان آنها را از کودکی رها کرده اند سخن گفتند .

برخی از مجریان رسانه ملی با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرامشان از احسان علیخانی بابت ماه عسل با حضور خواهران منصوریان تشکر کردند.

احسان علیخانی

خواهران قهرمان منصوریان در برنامه احسان علیخانی

طی دو شب گذشته خواهران منصوریان قهرمانان ملی ووشوکار مهمان برنامه عسل بودند و به روایت سختی های زندگیشان از دوره کودکی تا بزرگسالی خود پرداختند.
 
این برنامه که شبه گذشته با محقق شدن آرزوی خواهر کوچکتر یعنی دیدار مجدد پدر و بودن در بین جمع خانواده بود با واکنش های بسیاری از کاربران در فضا مجازی روبرو شد.
 
در همین راستا رضا رشیدپور و نیما کرمی مجریان رسانه ملی با انتشار پست هایی در صفحه اینستاگرامشان نسبت به احسان علیخانی بابت اجرای حرفه ای و پرداخت خوب به سوژه تبریک گفته و برای وی و گروه برنامه ماه عسل آرزوی موفقیت کردند.
 
  
رشیدپور نوشت:
 
"اعتبار یا التماس؟ مسئله این است.کم و بیش برنامه های همکاران موفق خودم را دنبال می کنم. ماه عسل هم جزو همان هاست. احسان از دوستان قدیمی من است و البته در این چند خط تلاش کرده ام از تاثیر رفاقت دور باشم. نقد های مخاطبان به این برنامه را می خوانم و گاهی موافق برخی نکته ها بوده ام، ولی گمان می کنم باید ماجرا را کمی منصفانه تر دید. آفرینش اعتبار و یا به اصطلاح برند سازی غایت آرزوی هر رسانه ای ست و لابد رسانه ی ملی هم از این قاعده جدا نیست.
 
در یک دهه ی گذشته چند برنامه و یا مجری را سراغ دارید که به این مرز نزدیک شده باشد؟ مشکلات مختلف از بحران مالی تا کم سلیقه گی و فاصله گرفتن از تخصص، آسیب های مهم برنامه سازی در تلویزیون بوده اند. گاهی تماشای درخشش دیگران چشم امید آدم را روشن می کند و نشان می دهد که هنوز می توان با تکیه بر لطف و اعتماد مخاطب قدم های بزرگ برداشت و پیروزی های خوبی به دست آورد. حالا ماه عسل یک اعتبار قابل توجه دارد.
 
اعتباری که باعث می شود برای مثال سه قهرمان ملی به آن اعتماد کنند و با بیانی روان و ساده بزرگترین راز زندگی شان را بگویند. اشک بریزند. راه چاره بجویند. هم گلایه کنند و هم ببخشند. صحنه های بی بدیل از احساسات ناب انسانی که به شفاف ترین روش ممکن با مخاطب فهیم به اشتراک گذاشته می شود.
 
این موفقیت بزرگی ست. حتما برنامه های مشابه را هم دیده اید که تلاش می کنند با بزرگنمایی ترحم پذیری و مظلوم نمایی به تحریک احساس مخاطب بپردازند و البته موفقیت بسیار کمی نصیبشان می شود. تفاوت در همین اعتبار رسانه ای خلاصه می شود.
احسان علیخانی و تیم خوبش توانسته اند ارزش ساعات پخش زنده ی برنامه شان را افزایش دهند و به عبارتی ارزش افزوده ی آن یک ساعت را بیشتر کنند. همین میزان آنتن زنده و حتی بیشتر از آن به خیلی های دیگر تقدیم شده که البته موثر واقع نشده است.
 
دوست دارم در همین چند جمله ی کوتاه نه تن ها به احسان، بلکه به همه ی دوستان برنامه ساز که در شرایط سخت کنونی تخصص و تیزبینی را ر ها نمی کنند و با سنجش نبض مخاطب، برنامه های موفق و قابل اعتنا می سازند تبریک بگویم. بدانند که مردم می بینند. می فهمند و به یاد می سپارند.
 
 
احسان علیخانی

تشکر رضا رشیدپور از احسان علیخانی

 
 

نیما کرمی نوشت:

 

"امشب بهترین اجرای سالهای اخیر رو در تلویزیون ایران شاهد بودم، اجرایی بی نقص و تمام و کمال از دوست عزیزم احسان علیخانی که درست و بجا و در جایگاه یک مجری حرفه ای حرف زد و به بهترین شکل ممکن سوژه اش رو هدایت کرد.خدا رو شاکرم که اقلا امروز میتونم بگم یکی از هم حرفه ای هایم به جایگاه برتر اجرا در رسانه دست پیدا کرد.برای احسان آرزوی موفقیت روزافزون دارم از خدای بزرگ ."
 
احسان علیخانی

تشکر نیما کرمی از احسان علیخانی

  

دعوت خواهران منصوریان و احسان علیخانی

4.778
این مطلب مفید بود ؟735
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی